O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Przyjaciele

keep your faith in me.

Czyjeś kroki. Odwróciła się szybko nie próbując nawet ukryć rozmazanego makijażu i zaczerwienionych od łez oczu.

Dla wszystkich, którzy czytają;*
komentarze [6]

Rozdział 34 >> piątek, 25 stycznia 2008 18:21:17Obudziła się wczesnym rankiem w pokoju Chucka. Spojrzała na elektroniczny zegarek, który wyświetlał dopiero godzinę 6.43 i cicho westchnęła. Nie miała jednak zamiaru marnować czasu leżąc w łóżku. Wyśliznęła się spod kołdry jak najciszej potrafiła, by nie zbudzić przyjaciela i zbierając rozrzucone po podłodze ubrania ruszyła do łazienki.
Czuła się podle. Nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła. Na kilkanaście dni przed ślubem zdradziła Davida ze swoim najlepszym przyjacielem, a co gorsza nie mogła się nawet wytłumaczyć nadmiarem alkoholu we krwi, bo przecież robiąc to była całkowicie trzeźwa. Nie potrafiła, a może raczej nie chciała, spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Przemyła twarz zimną wodą, ubrała swoją błękitną sukienkę, po czym wyszła z pomieszczenia i zabierając swoje rzeczy wyszła bezszelestnie z jego mieszkania. Nie potrafiłaby mu spojrzeć w oczy po tym, co stało się tej nocy. Jej uczucia w tym momencie tworzyły wybuchową mieszankę – najpierw chciała się rozpłakać, a chwilę później była wściekła na siebie do tego stopnia, że miała ochotę rzucić się z wysokiego mostu.
Wróciła do domu i, tak jak się spodziewała, zastała Davida śpiącego na kanapie.

"Przyjaciół poznaje się w biedzie"

O ludziach pamięta
Poradzi, posłucha
Jest lepsza od zucha
Spytacie mnie
Kto to jest?
Jest to ma kochana przyjaciółka
Nawet leśna wiewiórka wie
Kto to jest!
Ona jest po prostu THE BEST!!

wasze myśli: 9 minutaa... godzinaa... 2006-09-05 Każda minuta bez Ciebie wydaje się być godziną, a każda godzina z Tobą mija tak szybko jak minuta. wasze myśli: 4 margaretki 2006-09-03 Margaretki mają złote serce. I Ty bądź również taki


.wasze myśli: 2 potrafi pocieszyć 2006-09-01 Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że.

Niezwykłość zwykłych spraw - Onet.pl Blog

Jak tylko powiedziećsłowo, albo tez bez słów, podać ci rękę.

Przyjacielw twoim życiu jest najlepsza pociechą w każdej potrzebie. Przyjaciel toprawdziwa ludzka dobroć, w której czujesz znak Bożej dobroci.

  

Bourne Randolph S.

Przyjaźń jest krucha i należy się z nią obchodzić z taką samą troską, jak z innymi kruchymi i cennymi przedmiotami.

Brown Pam

Łatwiej jest kochać ludzkość, niż dbać o swych przyjaciół.

Przyjaciele nie dostrzegają ciała, w którym żyjesz.

Znajomidzwonią i pytają nerwowo, czy mogą w czymś pomoc. Przyjacieleprzychodzą i siedzą z twoim chorym dzieckiem, a ty w tym czasie możeszwyskoczyć na.

Blog Dla przyjaciela

Trudno mi marzyć o przyszłości...
Kiedy dziś nie masz gdzie spać...

Komentarzy: 0 Dlaczego odszedł kolejny Przyjaciel............... 2010-02-01 Poznałam go przez los. Tak można to nazwać.. Pomagał zawsze kiedy mógł, niestety ja nie mogłam mu pomóc.. ale to była jego decyzja... Odszedł już na zawsze muszę wymazać go z serca z moich myśli. Zawsze myślałam że można mieć tylko przyjaciółkę ,Teraz wiem że przyjaciółki to nie to samo co przyjaciele. Przyjażń z facetem jest inna .A nawet powiedziedziałabym że lepsza. Dlaczego? Bo przyjaciel nie zdradzi nie wyśmieje jedyne co zrbi to odejdzie bez słowa......... Ale czasem tomniej boli? Nie mam przyjaciół. Bo Ci którym ufałam odeszli nie chcę nowych. Ale tak musiało być .Wiem że tak mósiało być. Pomóżcie mi znaleść przyjaciela który mnie już nie zostawi samej.... Cholernie przytłacza mnie samotność.
Choć tylu ludzi wokół jestem SAMOTNA bardzo samotna!! Komentarzy: 0

Oto cała ja - moje przemyślenia - bloog.pl

Są oczekiwani, witani z radością i obdarzani zaufaniem przez wiele osób. Doświadczenie przyjaźni lub jego brak odsłania prawdę o naszej postawie życiowej.
Prawdziwa przyjaźń  podobnie jak prawdziwa radość  jest osiągalna jedynie dla tych, którzy potrafią bezinteresownie kochać.
Sprawdzianem przyjaźni jest respektowanie wolności przyjaciela. Zauroczenie emocjonalne jest zaborcze. Odgradza człowieka od innych ludzi i zawęża jego wolność. Prowadzi do zazdrości, do gwałtownych zmian nastrojów, do bolesnych konfliktów i rozczarowań. Tymczasem przyjaźń sprawia, że rozkwita nasza wolność, a spotkanie z przyjacielem pomaga coraz dojrzalej spotykać się z innymi ludźmi. Przyjaciel nie izoluje mnie od innych ludzi. Przyjaźń jest trudna właśnie dlatego, że wymaga zdolności do połączenia wyjątkowej bliskości z dużym stopniem niezależności. Przyjaźń to więź wolna od dążenia do podporządkowania sobie drugiej osoby. To spotkanie dwóch dojrzałych wolności. Przyjaciele są dla siebie dobrowolnym darem miłości w taki sposób, że to nie ogranicza ich osobistej wolności.
Przyjaciel to ktoś, kto jest dla mnie darem, który nie oczekuje odpowiedzi.
Człowiek zakochany przeżywa silną zależność emocjonalną od osoby, w której się zakochał..

Niezbędnik Animatora - bloog.pl

Ci serca? Rzuć się w ramiona Mojej Opatrzności! Jestem przy tobie, u twojego boku. Ja wszystko widzę, wszystko słyszę i w żadnym momencie nie zostawię cię. Czy odczuwasz antypatie u ludzi, którzy cię przedtem lubili, a którzy cię teraz zapomnieli, od ciebie się odwrócili mimo, że z twojej strony nie było najmniejszego powodu do tego? Poproś za nich, a Ja ich przywrócę do twojego boku, jeżeli nie staną się zawadą dla twojego uświęcenia.

 

A czy nie masz czasem jakiejś radosnej wiadomości dla Mnie? Dlaczego nie pozwalasz Mi w niej uczestniczyć? Przecież jestem twoim przyjacielem. Opowiedz Mi, co pokrzepiło twoje serce i wywołało twój uśmiech w okresie od twoich ostatnich odwiedzin u Mnie? Być może miałeś przyjemne zaskoczenia, może otrzymałeś szczęśliwe wiadomości, list, sympatie, może przezwyciężyłeś trudności, wyszedłeś z sytuacji bez wyjścia? To wszystko jest Moim dziełem. Ty masz Mi po prostu powiedzieć: "Dziękuję, mój Ojcze!" A czy nie chcesz Mi nic obiecać? Ja czytam w głębi twojego serca. Ludzi można łatwo zmylić, ale nie Boga. Mów więc otwarcie do Mnie. Czy jesteś zdecydowany nie poddawać się więcej wiadomej okazji do grzechu, zrezygnować z rzeczy, która ci szkodzi, nie czytać książki, która pobudza twoją wyobraźnię, nie przestawać z człowiekiem, który zmącił.

Przyjaciele online

poetyckie recenzje - Onet.pl Blog

"Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera" ( Monteskiusz )

księgarnie i biblioteki online


  

Bezpretensjonalna, lekka i pełna humoru powieść obyczajowa na temat ważny i - poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się najlepszego męża i przyjaciela? Przed takim problemem staje Holly, młoda wdowa. Pomaga jej... zmarły mąż Gerry, który zostawił jej plik listów do otwierania co miesiąc przez rok, aby wypełnić pustkę i sprawić, by Holly znów mogła być szczęśliwa.

Nieoficjalny blog o Halinie Mlynkovej - Onet.pl Blog

o29 // Lato Zet z Haliną.
Jutro między godziną 1o i 14 gościem Tomka Miary będzie Halina Mlynkova.
Nastawcie odbiorniki na częstotliwość 1o5,3 MHz lub słuchajcie online na RadioZet.pl. :)

A z okazji letniej trasy koncertowej Radia Zet Halina wystąpi na dwóch koncertach:
1. Białka Tatrzańska - Koncert Lato Zet
2. Opole - Koncert Lato Zet i Dwójki
Na obydwóch koncertach.


Piosenka, w której słychać arabskie rytmy, turecko-ormiańskie smyki, hiszpańską gitarę, irlandzkie brzmienia fletów i peruwiańskie charango, doczekała się już swoich fanów. Klip jest równie bogaty i wielobarwny. Jego reżyserem jest Jacek Kościuszko. W teledysku obok Haliny występują aktorzy, przyjaciele i znajomi. Wśród nich zobaczyć można w rolach charakterystycznych: Łukasza Nowickiego i Bartosza Opanię, Mateusza Damięckiego, Lesława Żurka oraz Zbyszka Dziducha. Na planie i w samym teledysku nie mogło również zabraknąć muzyków z zespołu Haliny oraz wokalistów z Cieszyna, którzy.