O czym chcesz poczytać na blogach?

Przygody tintina

Nie wódź mnie na pokuszenie - sama je sobie znajdę... - Onet.pl Blog

"Ja i Tokyo Hotel - opowieść o miłości i przyjaźni", "Tokyo Hotel - fanfik o miłości chłopców z zespołu do Basi z Poznania/Julki z Bydgoszczy/Kasi z Pierdziszewa Dolnego", "Niezwykła przygoda w Berlinie - Spotkanie fanki z ukochanym zespołem - TOKYO HOTEL!!"
Uhm... AAA! WEŹCIE ICH! NIE! NIE!! TOKYO HOTEL W TV! W KINIE! W INTERNECIE! W MOJEJ LODóWCE! O_O
Um... Trochę.
JESZCZE ŻYJĘ, DAJĘ SŁOWO :D
Ostatnio czytam: "Cyberiada" Lema
Ostatnio oglądam: "Przygody Tintina" :D
Ostatnio słucham: Playlista z jutubaaa

SZCZERE-RECENZJE.blog - Onet.pl Blog

Goethe" i na "Igrzyskach Śmierci". Widziałam 3 starsze obrazy: "Życie Carlita", "Zakochany Kundel" oraz pierwszą z trzech części starej trylogii Star Wars. Dodatkowo rozpoczęłam moją przygodę z serialem "Breaking Bad". Jak na razie widziałam tylko I sezon i nie porwał mnie on zbytnio, jednak zapewniano mnie, iż kolejne to spora dawka rozrywki, więc będę próbować.. 7/10
   "Igrzyska Śmierci" - Gary Ross     7/10
   "Przygody Tintina" - Steven Spielberg     7/10
   "Wstyd" - Steve McQueen     7/10

Nasza Klasa nk dodatki - wklejki, obrazki, komentarze, opisy nk, opisy do zdjęć,filmy online. Wszystko na naszą klasę i nk.

, delfinekklasa , Boże Narodzenie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 października 2011
Przygody Tintina online 2011 Lektor PL /The Adventures of Tintin Dubbing PL: The Secret of the Unicorn

Opowieść o nieustraszonym reporterze, który w pogoni za interesującymi go tematami, zwiedza niemalże cały świat.

Nowe Pogłoski

Po tylu latach możemy zapoznać się z historią tytułowego Domu Jedwabnego? Odpowiedź na to pytanie doktor Watson, będący narratorem opowieści, najlepszy przyjaciel, a zarazem kronikarz przygód Sherlocka Holmesa, znajdujący się w chwili przelewania wspomnień na papier pod opieką pielęgniarek jednego z londyńskich szpitali, umieszcza na samym wstępie. Wydarzenia, które.

Swoim fanom jedynie potwierdził, a zwrócił na siebie uwagę tych, którzy go nie znali. Obecnie pracuje ze Stevenem Spielbergiem i Peterem Jacksonem nad scenariuszem kontynuacji filmu „Przygody Tintina”, opartym na kultowym komiksie Hergé’a. I nie mam wątpliwości, że i z tego zadania wywiąże się znakomicie.

Franciszek Vetulani