O czym chcesz poczytać na blogach?

Przyczepy

phaet's personal blog: Ostatni krzyk wolności

"Jak TO robią jeże?" Bo w końcu mają te kolce i wogóle.
Odpowiedź jest prosta i logiczna: Nie robią. Więc jak się rozmnażają? Otóż raz w roku pojawia się szatan i rozrzuca jeże po lasach i łąkach.
Wiecie co by się bardziej w tym kraju przydało? Psychiatryczna lecznica dla kaczek. Bo jak obejrzeć niektóre wiadomości to ma sie wrażenie, że chyba jest to potrzebne. No chyba, że jest taka lecznica już używana przez kaczki. W tej sytuacji należy ją zamknąć bo totalnie spartoliła swoją robotę.

Dobranoc!
Tagi: zwierzęta

skomentuj (12)
2009-09-24 20:57:35 >> Przyczepa

Dysklajmer: Autor niniejszego opowiadania wie, że ono jest głupie. MA być głupie. Chcesz poczytać coś mądrego to kup sobie książke albo gazetę.

Było spokojne normalne sobotnie popołudnie. Jak w każdy weekend wszyscy spędzali ten czas w gronie rodzinnym na zakupach w hipermarkecie. Jak zawsze wszędzie kręcili się ludziska z wózkami wewnątrz i na zewnątrz. Ludzie chcący wyjechać nie mogli wyjechać bo zawsze wyskakiwał ktoś z wózkiem. Inni nie mogli znaleźć miejsca do parkowania przez co klnęli w niebogłosy. Dlatego właśnie żydzi mają sobotę wolną.
Gdzieś tam na parkingu kobieta ładowała zakupy do bagażnika.

Życie nie zawsze jest proste...Czasami wręcz brutalne... - Onet.pl Blog

Zagalopować. Na łydkę ruszałem tylko kilka kroków kłusem. W końcu Justa straciła cierpliwość i postanowiła użyć palcata. Zbiła mnie 3 razy i zmusiła mnie palcatem do skoku. Dziewczyna mnie poklepała, puściła mi wodze na co poczułem ulgę i zaczęliśmy stępować. Po jeździe rozsiodłała mnie, opłukała moje nogi zimną wodą i zamknęła mnie na moim pastwisku. Natomiast na drugie, większe pastwisko puściła Poemata. Gama i Poezja poszły na jazdę dla tych dwóch dziewczynek co dzielnie czekały na swoją jazdę. Po jeździe trochę wcześniej niż zapowiadali, wrócił pan Tomek z panią Asią.Justyna szybko kazała zakończyć jazdę i rozebrać dziewczynkom konie i pobiegła prosto do przyczepy.

-A gdzie Rosa!?-Zapytała pełne niecierpliwości w głosie.

-Na okres próbny wydzierżawił ją ten pan-Asia wskazała na mężczyznę stojącego obok niej- i teraz przyjechał zobaczyć Kalifka. Jeszcze nie jest na sprzedaż ale.

Torunianka - bloog.pl

I te rejsy żeglarskie są tak istotne, jak każda inna forma odpoczynku.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330367380,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Przyczepa do łodzi

sobota, 17 września 2011 7:37
Teraz jest najlepsza okazja żeby kupować przyczepy podłodziowe. Sezon się już skończył, a ludzie sprzedają przyczepy podłodziowe w okazyjnych cenach. Nie zawsze i nie każdy ma gdzie takie przyczepy podłodziowe przetrzymywać i dlatego woli sprzedać, a na wiosnę kupić coś innego. Niektórym pływanie w ogóle się nie spodobało i tym bardziej wystawiają na sprzedaż przyczepy podłodziowe.
Różne są powody takich decyzji. Najważniejsze żeby kupić przyczepę, jeśli mamy taką potrzebę. Wiele osób kupuje namioty, przyczepy i łódki właśnie po sezonie. W lipcu czy sierpniu raczej trudno o okazje. Każdy wtedy chce zarobić swoje i wtedy nie ma, co liczyć na jakieś upusty. To tak samo jak ludzie kupują narty latem, bo są dużo.

Joe blog - bloog.pl

Komórka ma być przede wszystkim sprzętem, dzięki któremu w krótkim czasie możliwe jest skontaktowanie się z drugą osobą. Inni natomiast uważają, że takie programy na komórkę są jak najbardziej przydatne i warto je posiadać. Być może racja leży gdzieś pośrodku. Należy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek i instalować tylko takie programy na komórkę, które rzeczywiście będą w częstym użytku.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330332185,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Podłodziowe przyczepy

piątek, 09 września 2011 22:22
Możliwość rozwijania własnego hobby to bardzo ważna rzecz. Dzięki temu bowiem każda osoba, która chce się w danej dziedzinie rozwijać może robić to bez najmniejszego problemu. Należy podkreślić również fakt, że ważne jest również to, że uprawiając nawet mało popularne hobby, w naszym kraju można kupić do tego celu wiele potrzebnego sprzętu.
Takim sprzętem.