O czym chcesz poczytać na blogach?

Przesłuchania

Tajemnica Natalii - Onet.pl Blog

Planach. Rodzice byli bardzo zaskoczeni, lecz mama była z córki dumna, że ma już jakieś plany życiowe. Sprawdzian miał być 5 kwietnia a był 20 marzec. Natalia bardzo długo się uczyła nawet nocami. Sprawdzian postanowiła napisać 31 marca. Dni mijały mama załatwiła, że córka będzie pisać sprawdzian ostatniego marca. Rodzice Eweliny po długim na myśleniu zgodzili się. Natalia szła do domu po napisaniu sprawdzianu. Pani dyrektor obiecała że jeszcze dziś sprawdzi jej sprawdzian. Jutro miały być przesłuchania. Natalia z Eweliną ćwiczyły. Natalii mama powiedziała, że jak nie napiszę dobrze sprawdzianu to nie ma mowy o żadnych przesłuchaniach. Był już wieczór Ewelina właśnie szykowała się do wyjścia. Gdy zadzwonił telefon do mamy Natalii. Mama powiedziała dziewczynom, że to dyrektorka. Gdy mama odebrała dziewczyny pękały ze strachu. Mama miała taką sobie minę. Dziewczęta bardzo bał się.6 Nagle jej mama z uśmiechem na twarzy powiedziała, że Natalia miała 40 punktów na 40..

Bones by Marlen & Rokitek- twórczość własna - Onet.pl Blog

Z nami tak źle;)
***48***
Sweets nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chodził z kąta w kąt sądząc, że to pomoże mu rozjaśnić nieco umysł. Coś go dręczyło. Miał niemiłe wrażenie, że coś pominął. Sęk w tym, że nie bardzo wiedział co. Podczas niedawnego przesłuchania Malcolma stał za lustrem weneckim i uważnie przyglądał się nieznajomemu mężczyźnie. Na pierwszy rzut oka wydawał się być porządnym człowiekiem. Przystojny, dobrze ubrany, wykształcony, jednak Sweets’owi coś w nim nie pasowało. Usiadł w końcu w fotelu i włączył dyktafon. Z urządzenia popłynął głos Seeley’a zadającego pytania i odpowiedzi udzielane z wyraźnym angielskim akcentem. Przesłuchiwał tę taśmę chyba z dziesięć razy. Nie wniosła do śledztwa nic.

i want to wake up in the city that never sleeps

Mnie od zdobycia The Eraser.
Ale ja wcale nie jestem do niczego sceptycznie nastawiona. Tylko że na chwile obecną sytuacja przedstawia się tak:
4D17h to jest 113h to jest 6780m to jest 406800s .
Czyli po 5 minutach jestem 43200 sekund w plecy. Czy to nie jakiś absurd ?
O tak ... znaczy się o nie.
5D2H to jest 125h to jest 7500m to jest 450000s.
Czyli następne 43200 sekund. Razem mamy już 86400 sekund które przepadną z powodu jednej płyty nie wiem nawet czy wartej przesłuchania. Mam wrażenie, że się cofam.
Zaczełam słuchać Grzegorza Turnała i Sonic Youth.
Sytuacja staje się poważnie niebezpieczna.

*wszystko potrzebne = niczego nie skreślac
raz dwa trzy (4)


Link :: 18 July 2006
Przyznam *używając do tego całej samokrytyki ukrytej gdzieś wewnątrz mnie*, że stwierdzenie z powodu jednej płyty nie wiem nawet czy wartej przesłuchania było całkowicie, kompletnie, definitywnie idiotyczne. Nie.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Tzw. “psychologowie” jak i państwowe organy ścigania dbają głównie o to żeby nie wpędzić w depresję kobiety, która w niczym worek ze śmieciami podrzuciła zwłoki swojego dziecka do jakiejś meliny. Jak dziś pamiętam sytuację, w której funkcjonariusze tej samej, jakże współczującej i wrażliwej policji skopali starszego człowieka za to że ukradł jakieś jabłka, czy coś do jedzenia, a tu nosi się na rękach kogoś kto za chwilę prawdopodobnie dostanie zarzut zabójstwa. Odwleka się przesłuchania w obawie o kondycję psychiczną podejrzanej i wiesza psy na pseudodetektywie, który posługując się podstępem popchnął śledztwo do przodu. Nie przepadam za Rutkowskim, nie pochwalam jego parcia na szkło, denerwuje jego pozerstwo, ale z mojego punktu widzenia, ten zadufany w sobie buc, pracując nad sprawą kilka dni wykazał się stokroć skuteczniejszy niż banda mundurowych, którzy odwlekali przesłuchania w nieskończoność i bali się zdenerwować podejrzaną niewygodnymi pytaniami.