O czym chcesz poczytać na blogach?

Przerwana lekcja muzyki

świat potrzebujący psychologa - Onet.pl Blog


28 stycznia 2008
przerwana lekcja muzyki
Za oknem koncert. Wiatr porusza gałązkami jakiś ptak od czasu do czasu coś zaćwierka. Można by powiedzieć, że panuje istny spokój.  Harmonia której największy kompozytor nie stworzył.  Wspaniała lekcja muzyki tylko ktoś tą lekcje przerwał wprowadzając do zapisu zły akord który całą harmonie naruszył.

-Lekcja już minęła więc pakujcie swoje zeszyty i instrumenty i do zobaczenia za tydzień.-powiedział.

wild.blog.pl

...

2011-09-23 00:59:27

Żyletką boli, w rzece puchniesz,
kwasy plamią, a gaz cuchnie.
Pęka sznur, chce się wyć.
Nie ma wyjścia, muszę żyć!


"Przerwana lekcja muzyki"

Tagi: przerwana lekcja muzyki

skomentuj (0)


Strona główna
wrzesień 2011

bartekinvisible blogstrona główna


2005-01-03 18:55:00
Znowu szkoła...
No tak! Przerwa świąteczna się skończyła i znowu zaczęła się ta obleśna szkoła... :( Nie chce mi się uczyć, a to chyba najgorsze co może być, bo to może spowodować nagłe opuszczenie się w nauce... A powiem szczerze że tego nie chcę... Ale kit z tym, bo.
Nie był tak zły jak to można przeczytać w pismach typu FILM czy CINEMA. Muszę powiedzieć, że Angelina Jolie po fatalnych rolach w "Tomb Rider" pierwszej i drugiej części powróciła do niezłej formy (może jeszcze nie takiej jaką miała w "Przerwanej lekcji muzyki", ale jestem całkiem nieźle. Pozostali (chociaż to same gwiazdy, jak podają niektóre źródła) byli całkiem przeciętni. Sam film... 4-.

Dobra. Nie będę się rozpisywał. Jeszcze tylko dodam (przypomnę) że już za 2 tygodnie....

Lara Croft RULEZ! - Onet.pl Blog

 

Jaki film przedstawia gif powyżej ?

Odpowiedzi :

a)Beyond Borders

b)Przerwana lekcja muzyki

c)Lara Croft Tomb Raider

Według mnie konkurs jest bardzo prosty :-) W komentarzu podajecie wybraną przez was odpowiedź,czyli np. "a" i adres bloga,na który oddam 6 komentarzy :-)

Przed czytaniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ziewał ;)). Niby wszystko w porządku, lubię go i w ogóle, ale... ja nie chcę mieć faceta. A po nim ponoć widać, że zależy mu na mnie. Tylko że ja od 17-ego roku życia miałam facetów bez przerwy (nie licząc tej tygodniowej) i teraz chciałabym sobie z czystym sumieniem ich pooglądać, poflirtować, a nie mieć nikogo na stałe. Nawet własna matka mi mówi, żebym nie wchodziła.Tego miejsca. I tak, zgadza się, chcę pracować w szpitalu psychiatrycznym. Zawsze miałam pociąg do psychiatryków, uwielbiałam filmy i książki, których akcja tam się toczy (typu "Przerwana lekcja muzyki", "Weronika postanawia umrzeć", czy wszystkie horrory). A teraz dowiedziałam się, że jako pracownik socjalny, mogę tam pracować.
W międzyczasie pisania tej notki, dostałam smsa.