O czym chcesz poczytać na blogach?

Przepisy ruchu drogowego

O DROGACH I NIE TYLKO

00:38, panautko , Bezpieczeństwo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 maja 2011
„STREFA RUCHU” CZYLI TRĄBIMY NA PIESZYCH

Jedziemy z naszą drugą połową na zakupy, wjeżdżamy w „strefę ruchu”, wiemy, że obowiązują nas przepisy ruchu drogowego i co dalej?

Parkujemy,

Wysiadamy z.

Zakochana blondi

Czekam az z naprzeciwka auta przestana jechać aż tu nagle zza mnie wyjeżdża auto zmusił innych do awaryjnego chamowania, łamiąc podstawowe przepisy ruchu drogowego wjechał w krzyżókę i pojechał sobie. Szkoda, że jak policja jest potrzebna to jej nie ma. Policja jest wtedy i tylko wtedy jak problematyczna.

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Wczoraj swoją osobę. Podczas kolejnej jazdy ulicami Radomia uroczym błękitnym nissanem micrą z elką na dachu, kilkanaście(dziesiąt?) razy złamałem przepisy ruchu drogowego, a nawet chyba zbliżyłem się do mistycyzmu, bo Pan Instruktor pytał mnie "kurwa, jak ty to zrobiłeś!?" Nasz samochodzik trząsł się.

Jak "ilu ludzi przyszłoby na mój pogrzeb." Od jutra bardzo ostry rygor, po dwie godziny przed testami i muszę ostatecznie doszlifować te szczegóły kodeksu ruchu drogowego, które jeszcze bywają dla mnie problematyczne.

Rozmawiałem sobie dzisiaj z koleżanką Martą i strasznie się zaskoczyłem jak dużo mam do.

Królowa Loda - czyli romans z żonatym celebrytą - Onet.pl Blog

cd. Zgodnie z ustaleniami na godzinę 12:00 tradycyjnie się spoźniłam. Z językiem na wierzchu i znowu łamiąc wszelkie przepisy dojechałam pod jego wytworny "domek". Tym razem okazało się, że nie mogę wjechać do garażu i muszę wejść głównym holem. Śmiało kroczyłam.
Myslę o Tobie i wypoczywam, caly dzien wolny. To była sugestia..., a odpowiedź brzmiała: może się dzisiaj spotkamy? Po godzinie łamiąc wszelkie przepisy ruchu drogowego pędziłam swoją maszyną do niego. Przywitał mnie z uśmiechem i radością w oczach. Znam to spojrzenie. Lubieżne oczy. Mam wtedy ochote zrobić dla.

mój mały wielki świat

Mnie przerastać. Codziennie w wypadkach ginie kilka osób.  Coraz więcej pijanych kierowców, coraz więcej piratów1) drogowych, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego.

Niedawno miałam taką sytuacje. Jechałam sobie spokojnie z pracy a tu nagle fiuuuu wyprzedził mnie jakiś szaleniec. Patrzę a tu proszę.

Każdy ma drugą twarz

U której mieszkałam przez ten czas akurat pojechała do domu i po moim telefonie skróciła wizytę i gnała, łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego, żeby mi pomóc – za co jej jestem dozgonnie wdzięczna. Na prawdziwych przyjaciół zawsze można liczyć! :)
Po przyjęciu mnie.