O czym chcesz poczytać na blogach?

Przekaźniki

czujnik zbliżeniowy, omron, przekaźniki, przepływomierz, ste - mBlog

czujnik zbliżeniowy, omron, przekaźniki, przepływomierz, ste
czujnik zbliżeniowy, omron, przekaźniki, przepływomierz, sterowniki plc, tektronix, złącza
2009-11-14 | 13:06:29
autor: czujnikoptyczny | skomentuj (12)

Firma zajmująca się dystrybucją artykułów związanych z szeroko pojmowaną dziedziną techniki jaką jest automatyka przemysłowa i elektronika, ma w swojej ofercie niezwykle szeroki asortyment i współpracuje z wieloma znanymi producentami. Znajdują się tu różnego rodzaju przekaźniki. Pojęcie niezwykle szerokie, urządzenie znajdujące liczne zastosowania. Rozróżnia się dla przykładu elektromagnetyczne, elektryczne, cyfrowe lub nadmiarowe i niedomiarowe przekaźniki. Są to urządzenia które mogą reagować na sygnał przekazywany przez napięcie, prąd.

syzyf | e-blogi.pl

I demokracji mówią rządzący, a mają ją głęboko w nosie; robi się spędy ludzi na placach wielkich miast, gdzie świetnie bawią się artyści, biorą niezłą kasę i pokazują swoje szlachetne buzie prezydenci miast, których opluć nie idzie, bo ślina jest za czysta; prezydent urządza w Belwederze koncert dla dzieci wraz z małżonką i świętych udają, gdy tymczasem tysiące rodzin nie ma na chleb i zebrze się dla nich na skromny datek na każdej prawie ulicy, premier dzieli się opłatkiem z bezrobotnymi, których rządy Jego I poprzedników zepchnęły do śmietników i tułaczkę itd. Ile w tym wszystkim zakłamania, wyrafinowania i pogardy dla pospólstwa strach powiedzieć. W tym całym świątecznym noworocznym cyrku, pierwsze skrzypce grały jak zwykle „przekaźniki, „ czyli redaktorki i redaktorzy oraz niektórzy artyści, którzy w zależności od wystroju fety przebierali się w szaty małp, świętoszków, faryzeuszy, faszystów i zakłamanych kanalii. Przeczytałem gdzieś, że największym nieszczęściem dla świata jest kapitalizm, którego jedyną zasługą jest doprowadzanie do kryzysów i wojen światowych. Od dawna chodzimy już w morzu krwi po kolana.Teraz następuje etap trzeci spłowiałych sumień ludzkich wyzutych z człowieczeństwa, który nas wszystkich spopieli. Pokój ludziom dobrej woli mówi Bóg, ale tego pokoju nie ma już nigdzie oraz łez.

Syzyf.

Skomentuj [1]

Blog biopaul - Bioterapia i Sztuka

Szczęście. Talizman ma bardzo starą tradycję, znany jest od początku ludzkości i używany na całym świecie, nie ma chyba takiego zakątka na którym ludzie nie korzystaliby z dobrodziejstw talizmanów. Talizmany przygotowuje się przez wiele dni a czasem nawet tygodni. Wszelkie czynności podczas tworzenia mają swój czas i miejsce, należy je ściśle przestrzegać, jak choćby np. faz Księżyca, odpowiednich materiałów. Talizmany przybierają różną postać i formę, w starożytności najczęściej miały formę pieczęci rysowanych na pergaminie lub papierze (czasem ryte na metalach lub kamieniach) lub inne formy wykonane z metalu i kamieni. Używa się do tego specjalnych znaków, symboli o magicznym znaczeniu. Są to tzw. przekaźniki mocy magicznej, które działają podobnie jak soczewka skupiająca światło w jednym punkcie. Ich działanie jest o wiele lepsze od ogólnodostępnych talizmanów-wisiorków, które można kupić w sklepie, ponieważ odnoszą się do większej ilości symboli mocy i wykonane są zgonie z arkanami sztuki tajemnej. Taki Talizman nosi się przy sobie, najlepiej schowany w kieszeni lub noszony na szyi, z resztą talizman nie jest do pokazywania tylko do działania. Wszystkie magiczne elementy i sposób wykonania są ściśle określone przez Księgę Magiczną, z przyczyn chyba zrozumiałych, nie będę opisywał szczegółów, jest to wiedza tajemna i nie powinna dotrzeć do ludzi niewtajemniczonych.
Talizmany.

grief blog

skomentuj (8)
2005-05-23 16:35:48 >> 'będzie dobrze'

nie, nie jest dobrze tak jak obieciałeś. nawet nie wiesz jak jest beznadziejnie...
samotność... smutek... żal...
koszmarem się zbudziłam... koszmar wrócił... mam świerzo pocięte ręce...
nienawiść... do samej siebie....

Łyknę swoje tabletki-psycholki... Zasnę bezboleśnie, odchodząc powoli...
I śnić będę... nie ważne o czym...

skomentuj (3)
2005-05-25 07:53:52 >> leczę się....

" Nazwa handlowa leku:
Bioxetin

Nazwa międzynarodowa: FLUOXETINI HYDROCHLORIDUM
Postacie występowania leku: tabletki
Jak działa lek? Lek wykazuje działanie przeciwdepresyjne poprzez wpływ na przekaźniki między komórkami w układzie nerwowym.
Kiedy lek ma zastosowanie? Lek stosowany jest w leczeniu chorób psychicznych oraz stanów depresyjnych z zahamowaniem psychoruchowym w przebiegu różnych chorób.
Znalazł również zastosowanie w leczeniu bulimii -- przez łagodzenie objawów ,,wilczego" głodu.

Jakie są zasady przyjmowania leku? Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.
Lek przyjmuje się w czasie głównych posiłków 1 lub 3 razy w zależności od ustalonej przez lekarza częstotliwości przyjmowania leku.
Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!

Jakie mogą być niepożądane skutki? Osłabienie, gorączka.

..:ŻyCiE JeSt NiEwOlNiKiEm MaRzEń:..

Potrzebę oglądania telewizji - Kto dużo się kocha, nie ma czasu na oglądanie telewizji. Udowodniono, że człowiek o pełnym radości regularnym życiu płciowym jest bardziej aktywny.

Powoduje, że stajemy się mądrzejsi - Ponieważ seks zaczyna się w głowie, taoiści traktują go i inteligencję jako zjawiska nierozdzielne. Twierdzą, że energia wytworzona w organach płciowych wzmacnia znajdujące się w mózgu gruczoły: przysadkę i szyszynkę. nasz mózg jest podczas uprawiania miłości tak dobrze ukrwiony, że wzrasta jasność naszego myślenia.

Działa jak szczepionka przeciwko grypie - Seks pobudza układ odpornościowy, który najintensywniej działa w nocy. Dlatego najlepiej kochać się przed zaśnięciem. Wtedy hormony i inne neuro - przekaźniki wraz z krwią docierają do każdej części ciała, a organizm optymalnie je wykorzystuje.

Łagodzi obyczaje - Po udanym współżyciu patrzymy na świat przez różowe okulary. Gotowi jesteśmy np. wybaczyć koleżankom drobne świństewka. Przed pójściem do łóżka nie przyszłoby nam to do głowy
----------------------------------------
----------------------------------------

NO WIEC CHYBA TRZEBA BEDZIE SIE WZIASC DO ROBOTY:)MOZE STANE SIE MĄDRZEJSZA:p

WIEC:
DON'T WORRY,DON'T CRY.MAKE LOVE AND FLY...:)
skomentuj (3)

Studentka z Medyka na finishu - Onet.pl Blog

Ich po kolei..
Więc kto uwierzy, że w myślach wydłubuję komuś oczy?
A jednak.. Siedziałam ze swoimi myślami i ociekałam żółcią.

Zawsze jednak na drugim ramieniu mały podszept dyktuje coś dla przeciwwagi. A ja staram się być ponad tymi wszystkimi urazami.
Moje Ego lubi to sobie tłumaczyć na swój sposób: Wyjadę i wasza strata! Bo zobaczycie czego ja jeszcze dokonam! A ja wam pokażę! A im bardziej irracjonalny pomysł na te dokonania tym lepiej.

I właśnie dziś, wieczór przed największym jak dotąd egzaminem, moja irracjonalność przerosła samą siebie. Aż zastanawiam się czy w wyniku adaptacji do ciężkich warunków życia, jakieś nowe drogi przewodzenia w mózgu się nie wytworzyły, albo nowe przekaźniki..

Ale żeby nie zdradzać wszystkiego, powiem tylko, że znalazłam bardzo ciekawą i abstrakcyjną alternatywę dla siebie i dla tych, których odstrasza skutecznie angielska mgła i deszcz w dwudziestu wydaniach na miesiąc.. :)
Paradiso w Europie, gdzie można się kąpać i w słońcu i w morzu, a warunki stażu i startowania do specjalizacji takie same jak w UK. :)

MuSli (21:57)
4 ..pacjentów..

04 czerwca 2011

mocniejszy

16 Sierpień 2011 Autor: mocniejszy

Prowadzę niniejszy blog na WordPress już kilka miesięcy, wcześniej kilka miesięcy prowadziłem go na Frondzie. W ostatnich dniach zrobiłem przerwę na przemyślenia i nabranie dystansu.

Jakiego blogowania potrzebuje Polska?

Owszem potrzebne są blogi informacyjne. Jednak nie powinny ścigać się w ilości podawanych wiadomości i komentarzy z wielkimi mediami. I tak chaos informacyjny jest ogromny. Blogi powinny być raczej przystaniami spokojnej, mądrej wymiany informacji najważniejszych.

Różne ciemne sprawki są przez wielkie przekaźniki ukrywane. Ujawnianie ich jest potrzebne, jeśli może powstrzymać zło. Jednak samo pokazywanie patologii nie uleczy społeczeństwa. Polacy potrzebują nie tylko wiedzy, co jest źle, ale przede wszystkim, jak powinno być i co należy robić, by dobrze było.

W obiegu jest za mało informacji pozytywnych, za mało instrukcji budowania dobra społecznego. Pokazywanie błędów ma rację bytu jako pierwszy krok, nie może być krokiem ostatnim, bo wprowadzałoby tylko złe emocje, złe myśli, złe wypowiedzi i złe czyny.

Każda wiadomość powinna być wieńczona morałem. Dokładnie tak jak w bajkach. Morał, czyli wskazówka dobrego postępowania i jego dobrych owoców jest niezbędny ze względu na.