O czym chcesz poczytać na blogach?

Przeglądarki internetowe

digart.blog

W papierach i opisuje kolejne nowe funkcjonalności. mam nadzieje że elko w miarę szybko machnie wycenę. po akceptacji piszemy dalej.

(wszelkie literówki i ortografy sponsoruje kulawy system blog.pl w którym nie działa słownik przeglądarki internetowej.)let's meet:

skomentuj (0)

Śmierć papierologii 2009-06-04 14:11:27

No.

Niepełnosprawni inaczej

Normie intelektualnej także są użytkownikami sieci, co może niektórych z czytelników zdziwić. Dla nich głównym problemem jest rozumienie treści i interakcji, to znaczy zależności pomiędzy ich działaniami, a reakcją ze strony serwisu internetowego. Jakby to dziwnie nie zabrzmiało – warto pisać prostym językiem, by wszyscy mieli łatwiej. Problemy z odczytaniem treści zawartej na stronie dla tej grupy są oczywiście inne, niż wspommniane wcześniej w wypadku osób.

JavaScript. Zawsze jednak wyświetlą kod HTML, bo ten jest językiem uniwersalnym.

Ekologia

Warto jeszcze wspomnieć o ekologii internetowej. Strona napisana nieprawidłowo, to znaczy zawierająca błędy, wymaga znacznie więcej od przeglądarki internetowej. Nie ma to większego znaczenia jednostkowo, ale po przemnożeniu tego przez miliony odsłon na sekundę może stanowić już spore obciążenie energetyczne. Podobnie – transferowanie gigantycznych ilości danych.

Programy Partnerskie Joli | autor:Jolanta Fujawa

Wcześniej godzinach. Pozwala ograniczyć grupę odbiorców do mieszkańców konkretnego województwa lub miasta.

Z promocją swojej firmy, jeśli tylko jest taka potrzeba, można dotrzeć też do użytkowników konkretnej przeglądarki internetowej, czy określonego systemu operacyjnego. W przypadku reklamy wykorzystującej pocztę elektroniczną (e-mailing, reklama w newsletterach) możliwości targetowania są jeszcze większe. Adresatów reklamy można określić na przykład.

tylko myśli są prawdziwe i szczere - Onet.pl Blog

No i trzeba znać pare sztuczek ;p
Co prawda istnieje  metoda która pozwala na bycie anonimowym  w sieci,
ale polega ona praktycznie na nie korzystaniu z internetu.
Więc jak można kogoś z identyfikować?
Po nr IP i wersji przeglądarki internetowej.
Jak to sprawdzić?

- zapewne nikt z was nigdy nie był administratorem jakiegoś działającego forum,
administrator forum widzi IP wszystkich użytkowników ba nawet widzi dostarczyciela internetu,
po dostarczycielu.