O czym chcesz poczytać na blogach?

Przeglądarka internetowa

Linuks - darmowe programy open source

środa, 29 września 2010
SeaMonkey 2.0.7
SeaMonkey to bezpłatna przeglądarka internetowa, program pocztowy, komunikator oraz edytor HTML w jednym. Aplikacja jest oparta na produktach Fundacji Mozilla, które od wielu lat cieszą się popularnością wśród internautów.

Pobierz program SeaMonkey 2.0.7
wtorek, 28 września 2010
Opera dla Linux 10.62
Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych, która charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików, który radzi sobie.

Witajcie w smoczej jamie :)

Tym miejscu Lien chciała napisać coś bardzo chamskiego, ale się powstrzymała... dodała tylko)

Lien: Ehhh O_o


Poza tym nawet jeśli ma się tę dziwną „chorobę”, to każda, powtarzam KAŻDA przeglądarka internetowa posiada teraz korektę pisowni. Kurde! Nawet jeśli Twoja przeglądarka nie ma podkreślana błędów, to wrzuć tekst do pierwszego lepszego edytora tekstów! Więc jeśli ktoś dalej umieszcza wpisy na forach i blogach z rażącymi.

InTeRnEt-okno na świat

I Sergeya Brina w 1996 roku. Przez te wszystkie lata usługi Google zostały poszerzone o pocztę Gmail, serwisy Google Maps, Google Earth( o czym szerzej powiem w następnych notkach) i Google Deskop czy opublikowana 3 września 2008 roku przeglądarka internetowa Google Chrome. Nazwa GOOGLE jak podaje wikipedia powstała z niepoprawnego zapisu słowa “googol”. Gdy Brin i Page potrzebowali nowej nazwy dla wyszukiwarki BackRub. O pomoc poprosili Seana Andersona kolegę z pokoju.

qosko opowiada

Swoje konta w tej nieustannie rozwijającej się grze z serii mmorsg (Massive Multiplayer Online Strategic Game). Aby zacząć przygodę z Plemionami nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów, ponieważ do gry wystarczy przeglądarka internetowa, niezbędne zaś jest łącze internetowe i oczywiście wolny czas.

Akcja gry toczy się w średniowieczu w epoce miecza i tarczy. Po krótkim procesie rejestracji konta w grze, na Twojego e-maila zostanie wysłany.