O czym chcesz poczytać na blogach?

Przedmiot badań

potfforek blog

aaaaaaaa to byl ZAJEBISTY dzionek:D Hiehie tylko relax zero ksiazek zero wszystkiego!!!!!!:D KOCHAM to!!!!!

Ti tum ti tum:P---->a jutro historia taaaaaaaak moj ukochany przedmiot!!!!! ahhhhhhhh po proistu jest boski!!!!!! FUCK FUCK FUCK!!!!!!!!!!

Buziaki miski:*****KW:*******:D


I jescze cos do poczytania:D-->POLECAM!!!


DRESIK (OBIJUS MORDUS) - Stworzenie niezwykle inteligentne, potrafi w razie potrzeby.Zwany potocznie upojeniem
alkoholowym. Wtedy nie ma znaczenia wyglad samicy. Samo zbliżenie nie trwa zwykle dłużej niz trzy minuty. Dresiki służa jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu, zostawiaja samice wraz z młodymi.

ŻYCIE DRESIKÓW:
jest przedmiotem badań dwóch swiatowej sławy naukowców: mgr Funkcjonariusza Policji i prof. Sędziego. Zajmuja się oni dokładnym badaniem życia i obyczajów dresików oraz prowadza specjalny naukowy spis wszystkich osobników tego gatunku. Dzięki temu zoolodzy w przyszłosci będa mieli pełna wiedzę na.

sylwia95

Z nachyleniem osi Ziemii w stosunku do ekliptyki warunkuje występowanie pór roku. O rozkładzie na Ziemii stref klimatycznych decyduje w dużej mierze kąt nachylenia osi Ziemii do płaszczyzny ekliptyki. Budowa wnętrza Ziemii i jej atmosfery oraz zjawiska fizyczne w nich zachodzące są przedmiotem badań geofizycznych, a powłokę Ziemii i jej przestrzenne zróżnicowanie pod względem przyr. bada geografia. Inne ważniejsze nauki o Ziemii to: geodezja oraz geologia.

Idea kulistości Ziemii zrodziła się w starożytności. Pierwszych dokładniejszych pomiarów promienia Ziemii.

Ta historia nie może skończyć się dobrze...

Patricia ze stoickim spokojem, pakując kolejnego ślimaka-żelka do ust.
- Wcale nie, najwyższy czas, żeby ktoś zaczął podchodzić poważnie do wróżbiarstwa – zaoponowała Evans. – Okay, zakładanie, ze każdy z nas ma talent do przepowiadania przyszłości mija się z celem, ale przedmiot to jednak przedmiot i wpływa na naszą przyszłość, która już niedługo…
- Lily, błagam cię – warknęła Moon. – Zaraz oszaleję, więc nie mów mi o mojej przyszłości, kiedy muszę znaleźć kupkę popiołów w podręczniku analogiczną do kupki popiołów przede.Kombinacji „uważaj na niewłaściwie znajomości”?
- Czy ty nie możesz po prostu… - zaczął okularnik z niechęcią, wpychając się niezgrabnie pomiędzy sąsiadujące pufy. Wtem jego ręka zsunęła się na blat tak niefortunnie, że wylądowała dokładnie pośrodku przedmiotu badań Dominiki, co wywołało pełen rozczarowania okrzyk zarówno z jego ust, jak i ze strony poszkodowanej.
- Ty durniu, coś ty zrobił – syczała, próżno usypując nową kupkę popiołu, bo przy ich stoliku pojawiła się zagniewana profesor Tattle.
- Potter, huncwocie.

...jeden jedyny. to mało?

ciekawy wycinek ze środowych wiadomości
Środa, 4 maja 2005

Wódka rozwija mózg
PAP 03:30

Od wódki rozwija się mózg - informuje środowe wydanie rosyjskiego dziennika "Komsomolskaja Prawda". Gazeta powołuje się na wyniki badań szwedzkich naukowców.

Regularna konsumpcja alkoholu sprawia, że pojawiają się nowe komórki nerwowe. Innymi słowy, pisze "KP", picie jest pożyteczne, gdyż dzięki nowym komórkom zwiększa się potencjał mózgu.

Gazeta zwraca uwagę, że nie wszystko wygląda tak różowo, bowiem "wraz z komórkami rośnie i pociąg do spirytualiów". Będące przedmiotem badań Szwedów, myszy rzeczywiście pozyskiwały nowe komórki. Jednocześnie jednak zaczynały one preferować wódkę zamiast wody.

"Komsomolskaja Prawda" dochodzi do wniosku, że "osiągnąwszy poprawę pracy mózgu, trzeba w czas, wysiłkiem woli, przystopować. By.

Blog akademickiego nonkonformisty – Józefa Wieczorka

(tez zdjęcie) o stratach materialnych UJ podczas okupacji niemieckiej ale brak informacji o stratach materialnych UJ po zakończeniu okupacji. Okupację przetrwały np. zbiory geologiczne A.Altha z Podola (sylursko-dewońskie) które jak byłem informowany przez starszych kolegów po wojnie były przedmiotem badań zagranicznych paleontologów ( słynny później A. Boucout , który w okresie stalinowskim nie mógł przekroczyć granicy wschodniej i mógł badać zbiory które przetrwały Hansa Franka).
Te zbiory już nie są dostępne do badań, ich resztki sam zbierałem z hałdy ( Przed.

Niesekretny - Onet.pl Blog

Przybytków,a na przyszły tydzień jesteśmy umówione na rajd po szmateksach.Będziemy mogły poprzymierzać ciuchy-jedna zostanie z dziećmi,a druga-myk do przebieralni.
Dzisiejszy wieczór spędziliśmy z kolegą,który przyniósł nam po piwku.Stwierdził,że zabezpiecza sobie materiał do badań psychologicznych-od października będzie potrzebował rodziny tzw.dysfunkcyjnej...Byliśmy już przedmiotem badań w psychologii rodzinnej,a Dziewczynka zadebiutowała jako gwiazda psychologii rozwojowej.Jak widać,oczekuje się od nas dalszej kariery...
Wieczór miły i luźny.
bewe

blog naukowy

Wpływają na poziom funkcji wykonawczych, wydłużają czas reakcji na bodźce wzrokowe. Wiąże się je również z występowaniem depresji, labilnością emocjonalną, dezorientacją. Wpływają również na jakość relacji społecznych, obniżają jakość życia.

Zgodnie z wynikami badań zaburzenia snu częściej występują u kobiet niż u mężczyzn. – Deficyty snu u kobiet związane są z cyklami biologicznymi oraz z krytycznymi biologicznie momentami, takimi jak ciąża, poród, menopauza – wyjaśniają naukowcy.

Szczególnie intensywnym przedmiotem badań jest związek między zaburzeniami snu a zaburzeniami odżywiania. Dr Mindy Engle- Friedman z Uniwersytetu Miejskiego Nowego Jorku wykazała, że kłopoty ze snem mogą wpływać na dietę danej osoby. – Niewyspany człowiek niechętnie przygotowuje posiłki, a zamiast.