O czym chcesz poczytać na blogach?

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania

Mr Thistle

Do listy ulubionych.
▶ No Responses

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Nie opanowałem, ale jeśli to zrobię, to biada wam zwycięzcy konkursów!). Chwilowo nie odpowiem na pytanie postawione wyżej.

Wielu bloggerów bierze udział w konkursie na Blog Roku 2008..

Wisłą. Na dobrą sprawę, jego wiek oraz miejsce zamieszkania można określić w przybliżeniu, po przeczytaniu paru tekstów. Jego idolem jest Juliusz Cezar. Sam także chciał zostać przywódcą Rzymu. Niestety, z.

zawsze warto być człowiekiem

Szatan?" zasłyszane z ust niejakiego Sławoja M. Po próbie wyruszyliśmy rowerkami w świat. Najpierw pojechaliśmy przez Starówkę i zalew do jakiegoś lasku pobliskiego. Miło było :D. posiedzieliśmy troche, pogadaliśmy i.

Siedzę przed kompem i nic się nie uczę. co będzie. Tak mi minął weekend.

na koniec przeczytajcie sobie jeden z lepszych tekstów, które usłuszałem na sobotnim koncercie.

Przyjaciel mój wyjeżdżał mówił do.

Przeżyję. Kretynów olewać należy i tyle. Jeżeli ktoś przeczyta tę notkę niech mi odpowie na pytanie idotyczno - filozoficzne następującej treści: Jaki jest szczyt ludzkiego idiotyzmu lub głupoty jeśli w ogóle istnieje? Będzie mi wtedy łatwiej odpowiedzieć sobie na pytanie, czy Czepik już go osiągnął, ale znając jego potencjał i.

Polski dla każdego - Onet.pl Blog

W tygodniu. Żeby nie było zbyt łatwo, nie będzie to żaden konkretny dzień, trzeba tu zaglądać i informować się. Na odpowiedzi czekam na blogu, ale uwaga, nie w dniu, w którym pojawiło się zadanie konkursowe, ale.

Blog CzarnaLilija

Ja wierzę w proste życie, które jest
lepsze niż każdy hollywoodzki tekst
Ja wierzę w proste słowa, które są
lepsze niż perły, złoto i twój.Która popłynęła niczym wezbrana rzeka. Rzeka, której fale to ból, gorycz i łzy. Lecz oni teraz wiedzą, że wina była ich.
Gdzieś daleko, w sercu piekła, konasz w.Pani Mroku. Nie bój się Carrie. Nie jesteś sama. Zabrałaś ze sobą orszak dusz. Czekają na ciebie. Jesteś ich królową. Odejdź w pokoju.
Amen Zdrowo i na razie mi sie to udaje.Probuje z tym walczyc i na razie mi sie to udaje.
Odpowiedz na pytanie,jaki mam kontakt z mama:
w porzadku,ale nie jest to osoba ktorej moglabym zawierzyc swoje.Ksiazka "Pani na Czachticach",ktorej autorem jest Jožo Nižnánsky jest naprawde warta przeczytania...
Zalaczam jej fragment,moze kogos sklonie do jej przeczytania ;-)

- Kto cię tak skatował, córko moja?
W kuchni zapanowała głęboka cisza.
Ilona odpowiedziała szeptem, ledno słyszalnie:
- Grafka... "
Jozo Niznansky "Pani.