O czym chcesz poczytać na blogach?

Pryzmat

pryzmat

pryzmat
Kategorie: Wszystkie | dla mnie dla Ciebie
RSS
czwartek, 30 sierpnia 2007
pryzmat przepuszcza tylko to co na niego padnie.
Jeśli przeniesiemy to szkiełko w inne miejsce - zobaczymy inne odbicie.
Przenieśliśmy.
W zupełnie inne miejsce.
Zupełnie inny pryzmat.
18:17, pryzmaty
Link Dodaj komentarz »
pryzmat przepuszcza tylko to co na niego padnie.
Jeśli przeniesiemy to szkiełko w inne miejsce - zobaczymy inne odbicie.
Przenieśliśmy.
W zupełnie inne miejsce.
Zupełnie inny pryzmat.
18:14, pryzmaty
Link .

Mój prawilny blog, czyli "Gremlinie, co jadłeś dziś na obiad?"

Strona główna Mody na MySpace ciąg dalszy
Mój kolega z listy Gadu-Gadu, Lu (to ten, który myśli, że ja to Brodex, a Brodex to ja) założył sobie MySpace, więc ::kliknij tam:: dobry człowieku i sobie posłuchaj, a jak sam masz MySpace to zaproś go do przyjaciół, żeby się chłopak cieszył.
azb 2007-09-06 17:43:59
skomentuj (2)
Pryzmat Myśli - Chuj z płytąąą
Sprawdź nowy kawałek Pryzmatu Myśli "Nie pytajcie nas", który jest fajny, został nagrany dla jaj i nie ma sensu się wczuwać gimnazjalisto.

::Pryzmat Myśli::

azb 2007-09-09 18:31:23
skomentuj (0)
Bielska Scena: Reaktywacja
Po ponad miesiącu Bielska Scena wróciła do życia. Co prawda w nieco innej (moim zdaniem gorszej) formie, ale lepsze to niż nic. Pomijając fakt, że z poziomem rapu nie jest tu za ciekawie, to miasto potrzebuje takiej strony. Nie będę się rozpisywał, po prostu tam zajrzyj:

::Nowa strona Bielskiej Sceny::

azb 2007-09-11 17:40:56
skomentuj (2).

Wygrać Życie - Onet.pl Blog


Kierowanie się własnym dobrem oraz własnymi interesami jest dobre i to bez względu na to,
czy zwracamy przy tym uwagę na potrzeby oraz oczekiwania innych ludzi.


Egoista kieruje się przeważnie własnym dobrem i interesem, nie zwracając zbytniej uwagi na potrzeby i oczekiwania innych. Odnosi wszystko do siebie, patrzy na świat poprzez pryzmat „JA”, nie uznaje wewnętrznie systemu wartości społecznie akceptowanych.

Egoizm – nadmierna albo wyłączna miłość do samego siebie.

Miłość do samego siebie bez względu na to, czy jest ona nadmierna czy wyłączna, jest na pewno lepsza niż brak miłości do siebie samego. Dobrze jest czuć w stosunku do siebie silne, pozytywne emocje oraz posiadać na własny temat pozytywne myśli – nie ulega to żadnej wątpliwości.

Blog Andrzeja Fedorowicza - Onet.pl Blog

Narzucić żydowski sposób myślenia? Dlaczego godzimy się, na to aby wbrew prawdzie oskarżano Naszego Papieża?. Dlaczego mają innowiercy w tym i Żydzi decydować o Naszym Kościele o naszych Świętych?.                                                            Nie muszę oglądać świata przez pryzmat żydowskich interesów.

Stawia się zarzuty katolikom i Papieżom, nagłaśnia się wypowiedzi każdego,kto choć jotę dołoży Kościołowi. Kiedy lżony jest Katolik. Wiara katolicka wszyscy nabierają wody w usta. Ze tak zachowują się media to zrozumiałe, bosą w odpowiednim władaniu. Ale co na to katolicy i hierarchowie Kościoła.?

W dialogu Kościoła z Żydami widzę tylko ustępstwa ze strony Katolików.

Z pewnym wstydem dostrzegamy, że pomimo tak jednoznacznego nauczania ostatnich Papieży na temat właściwego stosunku katolików do Żydów, jeszcze nie wszyscy.

Przez Pryzmat Szarości

zostaw komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

... - Onet.pl Blog

madzia @ 24/03/2008 19:42:12
fajne zdjecie Franklin!

niewazne @ 24/03/2008 19:03:31
nie, nie chce... wyrazilam tylko swoje zdanie, bo az mnie wzdrygnelo jak to przeczytalam;) zgadzam sie z maciejosem i koncze temat;) pozdrawiam i dalej ide sie 'upajac' ta resztka swiat;)

maciejos @ 24/03/2008 17:14:12
Oj Dawides... Po co zadajesz te pytania retoryczne typu: Czy Wy przeżywaliście święta pod pryzmatem śmierci na krzyżu "oczyszczyciela" naszych grzechów?" A jaki sposób chciałbyś je przeżywać? :) W ogóle ten pryzmat i "oczyszczyciel" mnie rażą. Święta są od kiedy pamiętam, człowiek jest taki sam jak był. Mamy teraz wszyscy leżeć krzyżem na podłodze? W istocie Wielkanoc jest pamiątką Śmierci i Zmartychwstania Jezusa, to się nie dokonuje w świecie rzeczywistym, ale duchowym. Kościół nie oczekuje od Ciebie żebyś teraz jak Robin Hood rozdał wszystko biednym i stał się pod wpływem świąt najwspanialszym człowiekiem na Ziemi... Kościół oczekuje... nie, nie Kościół. Bóg oczekuje abyś w jakiś wyjątkowy sposób.

Dzisiaj to jutro, o które martwiliśmy się wczoraj... - Onet.pl Blog

Ale jakoś w ogóle tego nie wykorzystują.
Dlatego tak bardzo lubię prostolinijnych  ludzi, kórzy nie boją się prawdy. Walą prosto z mostu co leży im na wątrobie i nie przejmują się konsekwencjami. I w ten sposób stają się odpowiedzialni. To niesamowite, że ludzie są kowalami swego losu. Mają wybór: tak lub nie, dobro albo zło, kłamstwo czy prawda? Dlaczego więc ja tak często wybieram te gorsze opcje?     Otóż życie to nie klocki, z których tworzymy proste konstrukcje. Świat nie jest zbudowany z jednakowych elementów. Dookoła nas znajduje się wiele kolorowych barw, wystarczy, że odpowiednio spojrzymy przez pryzmat. Tak samo w życiu, jest wiele różnorodnych wyborów i zależne jak je podejmiemy jest wszystko od ów pryzmatu, przez który będziemy w danym momencie spoglądali. Przymat szczęścia, miłości czy rozczarowania. Jest ich zapewne kilka milionów, więc nie sposób ich wszystkich wymienić.
    A jeśli chodzi o mnie... Przez jaki pryzmat ja teraz patrzę na zycie? Trudno mi właściwie powiedzieć. Widziałam przez ostatni czas świat w szarych barwach, ale powoli moje życie nabiera barw. Doszłam do wniosku, że skoro wytrzymałam już tyle to wytrzymam, jeszcze więcej. I znowu nasuwa mi się sekwencja: Co nas nie zabije to nas.