O czym chcesz poczytać na blogach?

Pruszków

Znicz Pruszków

Cracovia Kraków
Deportivo La Coruna
Everton
FC Barcelona
FC Sevilla
GKS Katowice
Hamburg SV
Hertha Berlin
Inter Mediolan
Juventus Turyn
KKS Lech Poznań
Korona Kielce
Lazio Rzym
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
Liverpool FC
Manchester City
Manchester United
Polonia Warszawa
Real Madryt
Ruch Chorzów
Schalke 04
Tottenham
Valencia CF
Villareal
Werder Bremen
West Ham
Widzew Łódź
Wisła Kraków
Znicz Pruszków
Media

PRUSZKÓW

Kwietnik przed kwiaciarnią.

Kurza dekoracja na elewacji pawilonu przy Dragonie.

21:12, m.lenka , DZIŚ
Link Dodaj komentarz »
Jan Lechoń

18:11, m.lenka , WCZORAJ
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 sierpnia 2008
Feel na dobry koniec lata pruszkowskiego

Feel i Armia wystąpią w Pruszkowie 6 września 2008 r.

16:18, m.lenka , WYDARZENIA
Link Dodaj komentarz »
Wycieczka rowerowa dookoła komina

Trasa wycieczki:

Pruszków (Gąsin) - Moszna Wieś - Domaniew - Płochocin - Józefów - Rokitno - Milęcin - Magdalenów - Milęcin - Kotowice - Brwinów - Parzniew - Pruszków (Os. Staszica)

Komin Elektrociepłowni Pruszków II

Przygoda z dziennikarstwem

 Wszystko było na najlepszej drodze, ale w pewnym momencie P. powiedział mi i Kiełbasie, że nic z tego nie wyjdzie, że w sprawę wmieszał się Urząd Ochrony Państwa. Pod koniec 1995 r. P. uciekł do Stanów Zjednoczonych, ponieważ był poszukiwany za machinacje finansowe. Do Polski wrócił po załatwieniu listu żelaznego. Brat Wojciecha P., Marek, mówił mi, że załatwienie przez mecenasa P. tego listu kosztowało 50 tysięcy dolarów.

 Text:

 Jednak kiedy w czerwcu 2000 r. pojawiły się pierwsze informacje, że Masa zyskał status świadka koronnego, adwokaci pruszkowskich bossów twierdzili, że osoba tak wysoko postawiona w hierarchii gangu nie.

gierwi blog

Niespodzianka w postaci betoneowego odlewu mojej klatki piersiowej:D Czekam...paputy.
gierwi 2003-06-12 14:07:33
skomentuj (8)


Źle w **** :D
No i wróciłem z turnieju. Mam w zwyczaju wszystko opowiadać po powrocie,więc i teraz nie będzie inaczej:) Pierwszy mecz - wygraliśmy 114 - 16, jak się okazało nie był to mecz z faworytem turnieju, choc początkowo myśleliśmy że tak będzie. Drugi mecz miałbyć z Bydgoszczą, jednak " Novum " nie dojechał na turniej i ponownie spotkaliśmy się z Stargardem( z drugą drużyną ), i wygraliśmy 86 - 16 :) Pojechane.... No i przyszedł czas na ćwierćfinał...Pruszków...Ogólnie mieliśmy troszkę nasrane, bo wcześniej Pruszków przegrał ze Szczecinem tylko 70 - 55, a Szczecin jak wiadomo - wymiotka na maxa. Na szczeście zaczęlismy z wielkim animuszem :) i pokonaliśmy Pruszków 62 - 43. Wszyscy radoszka dopóki nie dowiedzieliśmy się z kim gramy w półfinale. Z najlepszym Stargardem...Gospodarzem a zarazem faworytem turnieju ( obok Szczecina i Włocławka ). I tu cała drużuna zwycięstwo zawdzięcza dwum zawodnikom - Mikołajowi ( najlepszemu zawodnikowi ostatniego turnieju pozwolił rzucić tylko 7 pkt. !! ), oraz Hubertowi ( rzucił 37 pkt - wszystko jasne...:D ). Wygraliśmy, ale nie fuksem, bo pojechaliśmy faworyta 100 -46 !!!!!!!! Euforia panowie, euforia:D Oni nie wiedzieli co się dzieje!! Finał...przed.