O czym chcesz poczytać na blogach?

Proxy list

nocnemocne

Na początku jest trochę pracy, bo stron Allegro z np. komputerami może być ok. tysiąca albo więcej, ale czy zemsta nie jest słodka, gdy popijasz cappucino? Teraz czas na dostosowanie Mass Mailera. Oczywiście instalujesz, tworzysz w nim grupy, wiadomość z charsetem Windows 1952 i sprawdzasz na swoją skrzynkę. Pamiętaj, aby na swoją skrzynkę wchodzić tylko przez Foxy Proxy dla Firefoksa z IP typu Elite ze strony www.proxy-list.org Średnio wysłanie 1 emaila do 1 użytkownika trwa ok. 5 sekund. Ale zanim zaczniesz rozsyłać wiadomość do wszystkich emaili zaimportowanych z pliku txt z nową linią, poszukaj programu IP Changer dla Windows XP. Pomoże Ci on zmienić IP całego komputera, bo programy na Windowsie nie kumają się z Firefoksem,.FoxyProxy jest tylko dla FF, nie dla PC’ta. 2. Atak na budżet Allegro. Tutaj sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana i niebezpieczna. Będziesz potrzebował: – własny lub cudzy (ale z łatwym dostępem) rachunek bankowy (na włąsne przychody – mnóstwo skrzynek email z jednym hasłem, – mnóstwo konto Allegro, – Firefoksa z FoxyProxy, – listę proxy Elite lub chociaż transparent, – komputer przenośny, – śrubokręt. Zaczynamy. Zakładamy wiele kont Allegro dla różnych polskich proxy, z odpowiednim emailem metodą aktywacji na Pocztę Polską. Zakładamy na sprawdzone adresy najlepiej w wysokich budynkach, wiedząc oczywiście jakie są numery i od ile do ile. Poczta Polska wysyła list aktywacyjny.

Miziaforum's Blog

ZAPANUJE ŁAD I PRAWDA – JEDYNIE SŁUSZNA PRAWDA

kellrez powiedział/a

A co jak będę pisał przez high proxy z Wietnamu? Polecą tam? Bo zazwyczaj osoby co stawiają swoje proxy przestają się w to bawić A tylko tak jest możliwe odnalezienie kogoś, kto używa najbardziej anonimowych serwerów proxy ; p

Firmy zajmujące się anonimowością w sieci będą się cieszyły dużymi zyskami. Tak jak np. Steganos Annomym cośtam.
Koleś u nas na forum miał multi i co.

"Nadlatują stada słów, stada bzdur..." ~Noches de bohemia~ v. 3.0


Strona główna


Ojojojojojojoj....

...czyli - chyba zbyt długo mnie nie było...

Zmiana providera Internetu, zmiana proxy, zmiana IP, zmiany, zmiany, zmiany...
Ale już jestem, uff, bo niedługo nie mogłabym już usunąć grubej warstewki kurzu, jaka zbierała się na tej 'stronce'... :)
Co się działo, zapytacie. Mucho...
Niedziela, równo tydzień temu, była przepiękna. Droga naszym srebrzystym krówskiem:) przez usiane żółcistym rzepakiem pola, spokojnie,.Jakimś Boskim cudem PL wejdzie do UE! Ha, w dodatku się do tego przyczyniłam:)) Hmm, akcesja za rok, czyli po dacie 1986 - kiedy to do EU przystąpiła moja Espańa, będziemy jeszcze świętować datę 2004. No cóż, lepiej późno niż wcale:))

Po drugie, właśnie zaliczyłam "Potwornego Pseudoegzamina" i cieszę się jak niemądra ;)))

No i czekam na list...taki ważny, z daleka...chyba przed końcem tygodnia/początkiem przyszłego nie przyjdzie, ale ja już nie mogę wytrzymać!;)

Powoli kończę.
I buziakuję :*


Wyszeptała ~Leila~
2003-06-09 11:53:24
skomentuj (3)"Tengo ganas de no tener ganas..."

Dzisiaj nie jest najlepiej... ech, nie lubię tych.

Spassite – > /dev/null

Hardy main

potem

sudo aptitude update
sudo aptitude install banshee-1

Źródło: http://banshee-project.org/download/

Dodaj komentarz Trackback
 1. Brak komentarzy.
 1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Adblock – prosta uniwersalna lista Jak fotografować burzę i pioruny –.
adblock aparat avatar banshee bash boże bug burza deleted ext3 filmy firefox format fotografia harcerze howto humor kolarstwo legnica linux lista muzyka mysql napisy narodzenie natura odtwarzacz ogień piorun polityka poradnik programowanie proxy reklamy sieci skrypt spam sql szczudlarze teatr ubuntu undelete uniwersalna wydruk zdjęcia

Blame – webDevelopin'

<Directory /wazne_pliki/> Deny from all </Directory>

Blokowanie dostępu do pojedynczych plików

Za powyższe odpowiedzialna jest z kolei dyrektywa <Files>. Składnia jest identyczna, przykład z zabezpieczeniem pliku .htaccess, o czym wielu programistów często zapomina:

<Files .htaccess> Deny from all </Files>

To tyle, mam nadzieję, że mój post się komuś przyda i tradycyjnie zapraszam do komentowania

   REPLY
  • QUOTE

  Przydatne dziękuję za napisanie.

  • Karolina
  • Styczeń 24th, 2012
  • REPLY
  • QUOTE

  U mnie nie działa. Gdy tylko wrzucam plik z listą bramek proxy na serwer to blokuje stronę również mnie z mojego własnego IP.

depths of frenzy

Bo samobójstwo jest romantyczne
• Bo jako TRUE gothka marzę od ZAWSZE o jak najszybszym wylądowaniu wśród robaczków w mokrej glebie i gnijącej trumnie, bo to jest najbardziej true (jak nie kochasz gnijącej trumny i robaczków, to, bardzo mi przykro, już nie jesteś true gothem, tylko ruską podróbką)
• Bo od zawsze marzyłam o napisaniu łzawego listu pożegnalnego, w którym wytknę wszystkim, jak bardzo mnie skrzywdzili i jak bardzo przyczynili się do nadgryzienia mojej osoby przez robaczki ( co prawda, jako osoba naprawdę TRUE powinnam nie wspominać o robaczkach, natomiast powinnam wspomnieć o życiu wiecznym, jako przemhrroczna wampirzyca, jednak jako, że zbyt mocno stąpam po ziemi i nie mylę życia z RPGami,.Jeśli pojawią się kwiatki, znaczy, że źle przeprowadziłeś rytuał i musisz go powtórzyć jeszcze raz. Gdy już wszystko gra, bierzesz drugiego czarnego cielca i namawiasz go do mantrycznego powtarzania IP( demoniczne, tajemne imię cielca, czyli 666.666.666, czyli rytualna maska podsieci). Należy jednak zaznaczyć, iż cielec nie przechodzi przez firewalla. Musisz wpisać proxy: clamka.góra.łapa.dół.com.hell, aby odblokować pokój. Teraz należy wyjaśnić kolejną niezmiernie ważną rzecz- zaplucie monitora, powoduje ucieczkę cielca, co odblokowywuje serwer.
Jeżeli ten sposób nie zadziała włączamy normalnie komputer i łączymy się z siecia przez neo...

na razie tyle... avtorka zagubiła się w mantrach i tajemnych.