O czym chcesz poczytać na blogach?

Proszek do prania

Blog wladyslawa kropina

Coraz starszy ciągle odkrywam coraz to nowsze rzeczy związane z codziennością. Ot choćby ten wspomniany prze ze mnie sklep ... niby błahostka a jakże ważna sprawa w życiu. Zwłaszcza, że coraz ciężej o dobre jakościowo i cenowo przystępne produkty. Zapraszam więc do korzystania wraz ze mną.

Komentarzy: By żec, że taki starzec jak ja nie zna się na rzeczy, Cóż on może o życiu wiedzieć - sysłyszałem komentarz na swój temat wygłaszany przez młodych, których matka kupowała ariel proszek do prania w jednym z pobliskich sklepów. Ja kupując ariel proszek  powiedziałem tylko, iż uważam że jest to produkt dobry a tu taka krytyka mnie spotkała ze strony młodych ludzi. Oczywistym.

x C E L E B R Y T K A x - Onet.pl Blog

Po czym wcieramy w plamy,zmieniając ciągle na czystą. Następnie, natychmiast pierzemy w zimnej wodzie, aż w końcu wykonujemy normalne pranie. Z deseniowego obrusu wywabiania plam po czerwonym winie można dokonać, posypując go obficie solą i piorąc. Polewamy plamę wrzątkiem i pierzemy. Zalewamy gorącym mlekiem, po czym płuczemy w gorącej wodzie. Aksamit i jedwab posypujemy mąką ziemniaczaną i.

 

Keczup

 

Usuwanie plam z keczupu przeprowadzamy, wycierając go wodą z mydłem, roztworem ługowym albo środkiem do prania. Można wypłukać plamę w zimnej wodzie i namoczyć w płynnym detergencie. W razie potrzeby, użyć spirytusu metylowego.

 

Krew

Proszku. Z dywanu usuniemy taką plamę, namaczając ją w zimnej wodzie, a następnie delikatnie trąc szmatką, nasączoną słabym amoniakiem. Skutecznym środkiem na starą krew jest również niemiecki proszek do prania DASH.Wystarczy zamoczyć w nim tkaninę na około 10 godzin i plamy same znikną. Innym sposobem na usuwanie plam z krwi jest ze szczotkowanie najpierw starych plam, a następnie spranie.

Co reklama potrafi zepsuć

W konstytucji. O to bedzie nalepiej. Żeby czcionka przy 32 calach była minimum 1,5 centymetra. Żeby nie była pod kątem 90 stopni. I żeby bytł czas na przeczytanie, conajmniej sekunda na trzy wyrazy. To ja od razu zdrowszy będę, bo mi cisnienie nie będzie rosło.

10:52, prztyczek
Link Dodaj komentarz »

Miał 5 cm długości, maszynka będzie grała Twój ulubiony kawałek i bezprzewodowo się łączyła z producentem by podać mu jakiej pianki lub żelu użyłeś. Bo jeśli konkurencji to na jednym zacięciu się nie skończy.


Postulat 3: Taniej kupic sól, nabłyszczacz i proszek osobno. Taniej wyjdzie, a zmywarka użyje ich we właściwej kolejności. W tych.

Sukienkę i malutką torebkę. I co reklamują? No wszystko; samochody, telefony, no prawie wszystko. Bo jest jedna reklama gdzie pani ma wielką torebkę. Bo gdziekolwiek by nie poszła to bierze ze sobą płyn do prania. Po co się spytacie? Bo pani wie, że ją ktoś zapyta w czym wyprała swoją sukienkę, sweterek, czy co tam jeszcze. A pani ma niestety brak pamięci do marek, więc ma tam właśnie wspomnianą butelkę,.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Przy tym swój bilet, że wreszcie zabrali go dwaj policjanci z „jedynki". Byli to jednak policjanci nowi i nie znali mnie. Polańskiego prowadzili między sobą, a ja szedłem za nimi.

            Romka zamknięto, a ja poszedłem do mojego sierżanta, który mnie zwykle pozbawiał paseczka.

Do hipermarketów i centrów handlowych, a także na zwykłe targowiska! Odwiedziłem jeden z tych przybytków handlu i rozrywki w weekend. Tym razem rzuciło mi się w oczy jedno stoisko. Z pozoru nic specjalnego: proszki do prania, płyny do płukania, inne środki czystości. Z bliska dostrzegłem jeszcze: wafelki, batoniki, czekolady, inne słodycze. Pierwszy błysk: dziwne to zestawienie. Pierwsze skojarzenie: dzieciństwo i.