O czym chcesz poczytać na blogach?

Prosto w serce streszczenie

Prosto w serce - Onet.pl Blog

Kłopotów.

 

Przypominam wam o nowym  dwutygodniku świat seriali a w nim dużo newsów o prosto w serce m.in o skandalu który wywoła Monika  !!!

Czarek nie usłyszał od Moniki informacji o rozstaniu ponieważ zasnął. Konstancja postanawia, że pójdzie z Kubą na egzamin. Artur nie może zrozumi streszczenie odcinek 69

25 marca 2011
Wnajbliższym tygodniu w ,,Prosto w serce ''

Prosto w serce online

   Streszczenie”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Prosto w serce odcinek 128 streszczenie”
 • Prosto w serce - online

  A Rafałem. Natomiast Rafał stara się dowiedzieć od Basi, dlaczego Aneta go pocałowała. Monika, Artur oraz dzieci przygotowują się do obiadu. W chwili gdy odwiedza ich kurator Ekert, wszystko wydaje się być na najlepszej drodze. Niestety perfidny plan Konstancji zaczyna.

  Wpisu

  Tagi:
  • Prosto w serce odc 116 pobierz
  • Prosto w serce odc 116 streszczenie
  • Prosto w Serce odcinek 116 Online
  Autor(ka

  Wszystko Dla Was!!! - bloog.pl

  Wrzucić do studni. Matka się sprzeciwiała temu, dlatego ojciec małą Samarę sam postanowił zamordować w ten okrutny sposób...

  Dziewczynka żyła 7 dni. Przekazywała swoją historię każdemu, kto.

  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,3230133,trackback

  komentarze (1) | dodaj komentarz

  Streszczenie lektur dla klas szóstych .

  piątek,

  Witam na moim bloogu!!!

  Mam na imię Sandra.
  Mieszkam w Piekarach Ślaskich.
  Moje gg-11361550

  O moim bloogu

  Na tym blogu są streszczenia lektur, ciekawostki o aktorach, modzie, urodzie, są tez opowiadania i inne różne.

  Madzię. Obejrzała się za siebie i...nic już więcej nie zobaczyła. Ktoś a raczej coś wbiło jej kuchenny nóż prosto w serce. Zwłoki Madzi przeniesiono do jej łóżka. Następnego dnia rodzice zaczęli wieżyć w klątwę przeklętego.

  {*}~La mujer en el espejo~{*} - Onet.pl Blog

  Do karceru bo przestępczyni udaje ze Maritza ją skrzywdziła. Paco mówi Reginei, ze Juliana na prawde żyje i zabierze ją do niej. Juliana cierpi w więzieniu. Charli przyjeżdża do Luzmili, lecz kobieta nie chce go widzieć bo przez niego i przez jego przyjaciela Maritza siedzi w więzieniu..
  2 komentarze
  Streszczenia odcinków 81-90
  To żeby mógł żyć i jeśli mu nie wybaczy to on nie przestanie jej nachodzić. Maritza wobec tego mu przebacza, lecz Marcos pragnie przebaczenia prosto z serca. Romero przeraża się wyglądem Barbary i stwierdza, że lepiej by było gdyby umarła niż tak wyglądać. Marcos pyta się jak ma.Na schodach i przypomina sobie słowa ukochanej. Przychodzi do niego Charli, mężczyzna mówi mu, że musi zapomnieć o Maritzy chociaż pęka mu serce. Andrade nie moze uwierzyć w zeznania Maritzy i wsyztsko wydaje mu się dziwne. Stwierdza, że nie mają ani jednego dokumentu o niej i chce.