O czym chcesz poczytać na blogach?

Proposition 8

Blog Filmowy Zacka McKrakena

Okropny film. Obok “Bękartów Wojny” Quentina Tarantino najgorsze dla mnie doświadczenie filmowe ostatniego roku. Nakręcił je Australijczyk John Hillcoat, który wcześniej zrobił „The Proposition” według scenariusza Nicka Cave’a, który też nie dało się oglądać. Chociaż tamten film to był teoretycznie western, a ten to coś teoretycznie z pogranicza science-fiction rzecz wygląda dokładnie tak samo. To znaczy jest.

Czuje się lepiej niż w normalnym życiu. Rozumiem, że czas bohaterów się skończył. Ideały przestały istnieć, zabite przez cynizm i świadomość wszechogarniającego zła. Nie potrafię jednak kibicować tego typu postaci. Nie czuję do niego cienia nawet sympatii. A przez to nie czuję sympatii do tego, co sobą reprezentuje. Film Bigelow pokazuje wojnę, w której jedni głupcy biją się z drugimi. I nikt już do końca nie pamięta o co poszło.

(napisane: 8 marca 2010)

Urszula Płosarek

Potrzeb. Otwarta i szeroka komunikacja dodatkowo zbuduje zaufanie do naszych działań i będzie gotowym uzasadnieniem dla poniesionych kosztów.

3. Jak sformułować przekaz?

Dobra kampania opiera się na jednym, silnym haśle – EVP [Employment Value Proposition] – które powinno w zwięzły i jasny sposób przedstawiać wyjątkowe w danej firmie procesy i działania będące wyrazem troski o pracowników i dowodem światłego zarządzania. Tutaj sami musimy wiedzieć, co faktycznie stanowi.

Blog wizard1

To zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia.

Pan Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest złośliwy.

Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie.

Komentarzy: 1 ...kwiaty... wtorek, 20 czerwiec 2006, 18:56 Kwiaty

W kwiatach pokładam nadzieję ...sustine et abstine...?

...superflua non nocent...?

...sunt certi denique fines. Komentarzy: 4 ...mundus vult decipi, ergo decipiatur... sobota, 17 czerwiec 2006, 10:27 "It is more important that a proposition be interesting, than it be true" ...

osaczona blog

:D
...You touch my face...
...You come again...
...burned with desire..
.: Na Na NaaAa:.
dobra to ja zmykam sie porelaksować zdziebka, a Wy kochani do dzieła piszcie tu wszystko!!

p.s. czekam na wEeKeNdOwE PrOpOsItIoN!!

a teraz czas na całuśne buziaki:P a więc: Ewelinka by "LoLa", Ewa bez by, Karolina by "CzArNy PiEs", Kamila by "Mc HaMmEr", Martyna by "BoNzOo" :], Madzia by "MeNdAa" :], Michałek by "MaZzI" :P, Sławek by "PaSi", i całej.Że było bardzo dobrze :) Wzieło nas na rozmowy psychologiczne. Myśle że oboje bawiliśmy się świetnie. Wogóle słonko dziś chyba zwyczajnie mi pomieszało w głowie że tak się czuje a czuję się dziwnie. Jednego się boję, pamiętliwy dzień 8-ego marca i dziś.. co to ma ze sobą wspólnego? Chyba to że dziś jest ten sam początek tamtego.. Czuję się dziwnie, jestem bardzo spokojna.. Boję się. Być może jest też inny powód mojego dzisiejszego samopoczucia. Zarwana nocka. Półtorej.