O czym chcesz poczytać na blogach?

Promocje

Scena Etno

pionowa scena Koncertu na Ścianie rozbrzmiewa super radosnymi melodiami i żywymi rytmami zdolnymi porwać każdego do radosnej zabawy.

Koncert na Ścianie - Kontakt: http://koncertnascianie.com

Koncert na Ścianie stworzony przez Ryszarda Bazarnika jest jedynym projektem na świecie powodującym, że scena obraca się  o 90 stopni w dodatku rozbrzmiewając radosną  muzyką etno.
Koncert na Ścianie- z powodu swej niezwykłości- duże zainteresowanie stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych i prasy - jest bardzo atrakcyjną formą promocji dla miast, instytucji, firm prywatnych.
Sceną  Koncertu na Ścianie , może być każdy stabilny obiekt architektoniczny - wszelkie budynki (również stalowo - szklane), ściany dowolnej wysokości, latarnie morskie, szyby kopalniane, przęsła mostów i inne tego typu pionowe konstrukcje.
Koncert na Ścianie- przez zastosowanie płócien scenograficznych, specjalistyczne systemy zawieszeń i brak jakiejkolwiek ingerencji w powierzchnię ściany (śruby, haki, gwoździe) czynią, Koncert na Ścianie bezpiecznym dla każdego- również zabytkowego obiektu.

Solistką i.

Judaica.fotografie 5771 Bajit Chadasz 2010 'Er iz a mensch'

Cioran, Eliade, Ionesco, czyli o zapominaniu faszyzmu – dyskusja o książce Alexandry Laignel-Lavastine wydanej przez Wydawnictwo Universitas 2010 z udziałem Prof. Joanny Bakir-Tokarskiej, Ireneusza Kani i Dr Andrzeja Nowakowskiego

 • Czasami Syzyfowi się udaje – Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie – spotkanie z Jerzym Halbersztadtem, dyrektorem Muzeum
 • Cmentarz Łyczakowski – Europa w pigułce – wykład Prof. Stanisława S. Nicieji oraz promocja jego książki pt. Lwów Ogród Snu i Pamięci
 • Detektywi, na tropach zagadek historii – promocja książki Prof. Jana Widackiego
 • Byłem w Afganistanie – spotkanie z Piotrem ŁUBIŃSKIM, prawnikiem, uczestnikiem misji wojskowej
 • Emilia Leibel – Wspomnienia Żydówki Krakowskiej – promocja książki opracowanej przez Prof. Marię Kłańską, wydaną przez Polską Akademię.

 • Miłość i inne... - mBlog.pl

  Na przykład post - awangarda muzyczna.
  Sytuacja jest tragiczna. Ludzkie zmartwienia są zwyczajne a także trywialne. Egzystencja nie ma najmniejszego sensu. Nie wykonaliśmy nic ważnego. Kto o tobie będzie pamiętał. W niniejszych posępnych okolicznościach możemy polepszyć sobie nastrój sięgając po osiągnięcia innych. Światło genialnych twórców ukoi nasze rozwścieczenie. Słuchając wzniosłej muzyki, pożerając dobrą książkę ewentualnie oglądając rzeźby - sculpture jednostek obdarzonych charyzmą poczujemy się, jak ludzie nieprzeciętni.
  Nie każdy rodzi się genialnym twórcą. Jako że jesteś zwyczajny to jesteś urodzonym chłamem oznakowanym przekleństwem partactwa. Przed tobą tylko niewolnicza estyma dla istnień rzeczywiście nadzwyczajnych , z niebiańskim powołaniem. W których obliczu jesteś zerem, bublowatym robakiem, troglodytą podciętym niedostatkiem abstrakcyjnej utopii, który chce zrozumieć czym jest aktorstwo, poezja i muzyka.
  To jest to darmowa promocja
  2010-01-22 | 12:15:05
  autor:.

  Last Minute

  Do 20-07: 1699 PLN
  wyloty od 27-07 do 17-08: 1859 PLN
  wyloty od 24-08 do końca sezonu: 1499 PLN


  Egipt :
  Iberotel Aquamarine Resort 5* pokój typu Standard, All Inclusive:
  wyloty od 14-07 do konca sezonu: 2159 PLN


  Oferta ważna od dn. 21.06 (od godz. 18:00) do dn. 23.06 (do godz. 12:00)


  Regulamin Promocji:
  1. Organizatorem promocji "Złap Królową Niskich Cen" jest biuro podróży Bee Free Holidays.
  2. Promocyjne ceny obejmują tylko rezerwacje założone i potwierdzone w czasie trwania promocji.
  3. Długość rezerwacji wstępnych na hotele objęte promocją będzie skracana do 2 godzin przez pracowników Bee Free Holidays.
  4. Obniżone ceny na hotele objęte promocją obejmują terminy wylotów ze wszystkich lotnisk tylko w terminach podanych przez Bee Free Holidays.
  5. W przypadku zmian i rezygnacji mają zastosowanie Ogólne Warunki Imprez Organizowanych
      przez "Bee & Free". Wszelkie zmiany w rezerwacji /również zmiany nazwisk/ będą.

  codzienna toaleta duszy i umysłu

  legalus23
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 22 września 2009
  Polały się łzy...

  Polały się łzy me czyste, rzęsiste

  Na me dzieciństwo sielskie, anielskie

  Na moją młodość górną i durną ...itd...

  Polały sie dziś moje łzy..po powrocie z pracy..na moja młodość prawie zmarnowaną...

  Już opowiadam, co to ja takiego pasjonującego robiłam dziś w pracy..otóż...

  Moja firma zaproponowała swoim odbiorcom rewelacyjne warunki promocyjne, polegające na połączeniu dwóch promocji; promocji nr 06 i 07. Jeżeli odbiorca dokona zakupu pakietu promocyjnego w ramach promocji nr 06, to tak jakby deklarował zakup za tę samą kwotę w ramach promocji nr 07. Jeżeli w ramach promocji nr 06 dokona zakupu pakietów do wartości 2500zł, to za zakup pakietów o takie samej wartości w ramach promocji nr 07, przysługuje mu wynagrodzenie z dodatkowym 25% doładowaniem. Jeżeli w promocji nr 07 odbiorca dokona zakupu za kwotę mniejszą niż deklarowana w promocji nr 06, to jego zakup w promocji nr 07, traktowany jest jak zakup w promocji nr 06. A co jeżeli odbiorca w promocji nr 07 dokona zakupu większego , niż ten.

  Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

  Poświęconych polskim wodom, od ochrony przeciwpowodziowej przez żeglugę profesjonalną po ochronę środowiska. Ale także z wyeksponowanym wątkiem turystyki wodnej.
  Wracając do głównego tematu – bardzo wdzięczny będę za dodatkowe zgłoszenia kandydatów do końca grudnia br. wedle załączonego formularza. Przypominam, iż możliwe jest zgłaszanie kandydatów wcześniej nie nagrodzonych, o ile wykazać się mogą nowymi osiągnięciami. Także przypominam, iż nagradzamy zarówno samorządy terytorialne, podmioty państwowe, stowarzyszenia, prywatnych przedsiębiorców. Za inwestycje trwałe a także za działania animacyjne i promocyjne.
  Proszę o  dosyłanie dodatkowych informacji o kandydatach – inwestycjach zrealizowanych i planowanych, organizowanych wydarzeniach, działaniach promocyjnych itd. Materiały drukowane (w tym ulotki, foldery, skany wycinków prasowych itd.) oraz elektroniczne (w tym zdjęcia, filmy) proszę przesyłać w terminie do 31.12.2011 roku na adres konkursu:
  Nagroda Przyjaznego Brzegu, Centrum Turystyki Wodnej PTTK, 00-075 Warszawa, ul. Senatorska 11, mail: polskieszlakiwodne@interia.pl

  Z wyrazami szacunku
  Sekretarz Jury
  Mirosław Czerny
  czerny@go2.pl
  tel. 604 263769
  ● Folder  Przyjaznego.

  Judaica.fotografie 5772 Bajit Chadasz 2011 'Ma chovato b'olamo'

 • K O R C Z A K Próba biografii – spotkanie z Joanną Olczak-Ronikier
 • Żółta dekada 2001-2011 spotkanie z Ewą Kuryluk
 • Śmierć i zaświaty w żydowskiej tradycji biblijnej
 • Żydzi Krakowa – spotkanie z dr hab. Michałem Galasem
 • Spotkanie z Yoramem Grossem, wybitnym przedstawicielem kinematografii australijskiej, urodzonym w Krakowie
 • Pasażer – spotkanie z Prof. Michałem Bristigerem, z udziałem Teresy Torańskiej
 • Recital fortepianowy w wykonaniu Krzysztofa Książka
 • Następstwa zagłady Żydów, Polska 1944-2010 – promocja książki wydanej przez Wydawnictwo UMCS z udziałem współautorów Prof. Feliksa Tycha.