O czym chcesz poczytać na blogach?

Progressive rock

Dziennik Nakręcaczy

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Elektronika Era Nowe Horyzonty female vocalists feminizm Film flamenco folk indie rock Into the wild Jack White jazz Kapela ze wsi Warszawa koncert kryminał Kult LAF Maria Peszek Markus James Massive Attack Ojos de Brujo Olga Tokarczuk Pearl Jam podróże poezja śpiewana Polish roots progressive rock recenzja relacja reportaż rock rock'n'roll Spięty The Dead Weather Thom Yorke Tlen trip hop Wrocław Żywiołak
 • Radek

  Że „Piosenka na dany miesiąc” się będzie pojawiać sporadycznie, tak jak i ja rzadko tu bywam, by coś napisać. Nie będzie ona już piosenką na dany miesiąc. Po prostu tak o! się pojawi… Skoro już o tym, to odkryłem wspaniały zespół Porcupine Tree grający progresywnego rocka i bardzo klimatycznego, coś z jazzem mającym wspólnego w ich wykonaniu (przynajmniej na płycie „In Absentia” − innych nie poznałem do tej pory). Tak z innej beczki, niedługo wrócę, może z jakimiś przemyśleniami, jak ktoś będzie chciał czytać, zapraszam zawsze i bądźcie.

  Dla ucha…

  LOkata LIryczna TAjemnicza - bloog.pl

  Tym razem Lolicie dane było przekonać się, że nie istnieje już zjawisko prawomocnej i skończonej interpretacji, a rzecz dotyczy - co ciekawe -  jednego z wpisów na blogu Lolity! Otóż między Lolitą a jej przyjaciółką rozgorzał spór, kogo przedstawia okładka książki "Progressive rock" - czy to możliwe, że jeśli odrysuje się owal twarzy bardzo znanego śląskiego krytyka, rysunek będzie przedstawiał krakowskiego piewcę rozdroży i kapitalizmu?

  Podziel się:

  Kilka słów o... - Onet.pl Blog

  I metalu. Muzyka metalowa z lat 80' jest moją odskocznią od monotonności życia. Mogłabym zacząć wymieniać te wszystkie ważne dla mnie zespoły, ale czy to ważne? Może skupię się tylko na gatunkach... Więc najczęściej słucham thrash metalu, potem jest death, heavy, speed, black, progressive metal... Z rocka uwielbiam stare kapele, classic lub hard rockowe...
  Uwielbiam pisać i robić zdjęcia, a także obserwować wszystko i wszystkich, aby potem wyciągać wnioski. Czasami dość pesymistyczne (bo jestem realistką z pesymistycznym nastawieniem do życia).

  POCHODZENIE NICKA