O czym chcesz poczytać na blogach?

Progressive metal

It's just state of mind... Nothing's ultimate.

Jedna fajna kociczka:P A Natalka... no kochana, nie wiem co z tym czyms bedzie, ale proponuje jeszcze jsie pozastanawiac i niczego nie zalowac:P what will be, will be i tego nie zmienimy. (sory za prywate)

Fajna sprawa - wygralem bilet na Some Kind Of Monster w Multikinie - kazdemu (nie tylko fanom Metalliki) polecam ten film - niesamowicie duzo emocji, sporo brechtow (Hammett i mlody Ulrich rzadza!:D) a ponad wszystko - uczucia. Masa uczuc ludzi, ktorzy musza razem pracowac, ale jush nie moga patrzec na swoje ryje.Po prostu idealny przyklad modelu zwiazku "nienawidzac cie, przyjacielu, kocham cie jak brata". Niesamowite wrazenia, po prostu bardzo wartosciowy film.

Przezywam wlasnie facsynacje progressive metalem:D kapele typu Dream theater, Porcupine Tree, and so on:D to jest po prostu boskie!

Ide do tej nowej klasy i ciekawi mnie... jakcy sa ci ludzie? Nie znam ich, cholera, przez to sa tacy interesujacy. Pierwsze co zauwazylem ze z dzis-poznanych chlopakow chodzacych do mnie do.

sink your teeth into the flesh of midnight

To her in an enchanted
forest.

* THRASH METAL
The protagonist arrives, fights the dragon, saves the princess and
****s her.

* HEAVY METAL
The protagonist arrives on a harley, kills the dragon, drinks a few
beers and ****s the princess.

FOLK METAL
The protagonist arrives with some friends playing acordions,
violins, flutes and many more weird instruments, the dragon falls
asleep (because of all the dancing). Then all leave.. without
the princess.

* VIKING METAL
The protagonist arrives in a ship, kills.****s it for the last time.

* DOOM METAL
The protagonist arrives, sees the size of the dragon and thinks he
could never beat him, then he gets depressed and commits suicide.
The dragon eats his body and the princess as dessert. That's the
end of the sad story.

* PROGRESSIVE METAL
The protagonist arrives with a guitar and plays a solo of 26 minutes.
The dragon kills
himself out of boredom. The protagonist arrives to the princess'
bedroom, plays another
solo with all the techniques and tunes he learned in the last year
of the.

Wojownicze Żule Ninja

BADANY OBIEKT: Švyturys Baltijos

FORMA: Butelka

CENA: 5,99 zł

Drogie dzieci (a także rodzice, dziadkowie, kuzyni, oraz matki, żony i kochanki), jak zapewne wszyscy już wiecie, ja i mój kompan Double D od zarania dziejów należymy do wyznawców true norwegian fucking black metalu. Czarne msze, rytualne mordy, zjadanie dzieci i podpalanie kościołów to nasz chleb powszedni, a takich wybitnych przedstawicieli norweskiego satanizmu jak Varg Vikernes, Michael Jackson czy Jan Paweł II stawiamy sobie za wzory do naśladowania. Więc kiedy na sklepowej półce ujrzeliśmy piwo o.

Nie jest wart takiej ceny. Chociaż gdyby kosztował 2 zeta to i tak zapewne bym się nie skusił na ponowny zakup. Krótko mówiąc lipa.

PS: Tak naprawdę nie jesteśmy fanami black metalu. Z metalu słuchamy tylko fasolek, Antoniego Długosza oraz zespołów wywodzących się z nurtu vegetarian progressive grindcore.

Tagi: billie jean burzum hafada jan pawel 2 Litwa satan Svyturys Baltijos
14:00, boss_b
Link Komentarze (3) »

Kilka słów o... - Onet.pl Blog

Rocka i metalu. Muzyka metalowa z lat 80' jest moją odskocznią od monotonności życia. Mogłabym zacząć wymieniać te wszystkie ważne dla mnie zespoły, ale czy to ważne? Może skupię się tylko na gatunkach... Więc najczęściej słucham thrash metalu, potem jest death, heavy, speed, black, progressive metal... Z rocka uwielbiam stare kapele, classic lub hard rockowe...
Uwielbiam pisać i robić zdjęcia, a także obserwować wszystko i wszystkich, aby potem wyciągać wnioski. Czasami dość pesymistyczne (bo jestem realistką z pesymistycznym nastawieniem do życia).

POCHODZENIE NICKA