O czym chcesz poczytać na blogach?

Progressive house

Wieliczka Biega

Nie ulega wątpliwości, że muzyka na uszach bardzo mi pomaga w bieganiu. Bez tego pewnie dołączył bym pewnie do rzeszy tych, którzy twierdzą iż bieganie jest nudne.

Dla mnie bynajmniej nie jest, ale zawsze mam słuchawki na uszach.

Słucham w przeważającej większości tribal house, tech-house, progressive house. Ulubioną kopalnią tego typu muzy jest Frisky Radio.

Zauważyłem, że biegając do nieznanych mi setów mniej się męczę.

The love of music

Jednak to dopiero początek. Jego długośc pobudza wyobraźnie, wycisza aby obudzic. Majestatyczna, patetyczna harmonia wstepu hipnotyzuje.
O ile na początku utwor jest malo syntetyczny, nawiązuje do natury człowieka i przyrody to w kolejnych fazach rozwinięcia zaczyna sie cos dziac. Jak na progressive house przystalo wchodzą nowe porcje piękna... Słychac tajemniczy saw. W koncu niesmiały, spokojny utwor rozbudza odwazny szum! Zapowiada, ze ma jeszcze duzo do pokazania. Uwtór wznosi się! Manifestuje swoja siłe. Robi sie jeszcze bardziej intrygujący. Jest juz nieregularny, niechematyczny.

{..fuck me i'm famous in london..}Po koncercie umówiłam się z przyjacielem i znajomymi na party w klubie. Ogólnie było miło, ale musiałam wypić troche wódki, żeby sie przestawić na tak nudny w porównaniu do koncertowego klimat muzyczny. Grał izraelczyk - całkiem przystojny, ale jego repertuar muzyczny był w stylu progressive house, a takiej muzyce to ja dziękuje.
Ale przejdźmy do sedna wieczoru! Ogólnie było miło, choć bez fajerwerków, więc oczywiście trzeba było urozmaicić sobie czas. Siedzimy sobie w 'loży dla vipów', a na przeciwko siedzi mężczyzna w okularach o dłuższych blond włosach - uroda islandzka.

If these trees couldn't talk

Baroque folk chamber pop chillwave dance punk dream pop electropop experimental rock folk rock future garage garage punk glitch gothic country hip-hop indie electronic indie rock jangle pop jazz klasyka lo-fi math rock minimal techno MPB noise pop noise rock nu-disco pop punk post-hardcore post-rock post punk progressive electronic progressive rock psychedelic folk psychedelic rock punk shoegaze singer-songwriter sophisti-pop space rock synth pop tech house witch house

Kategorie

  • 00s (26)
    • 2000 (2)
    • 2002 (2)

Pierdolone życie - rzygam Tobą!


2006-08-11 22:07:28
ciup...

Lewo.
Prawo.
Środek.
Kwiat lotosu.

skomentuj (2)
2006-08-13 01:31:58
Chcę...

Chcę wyjść na balkon.
Nastawić sobie muzykę. Techno, progressive trance, house - whatever.
Nastawić wieżę na full.
I rave robić na balkonie.
Tak, własnie teraz. Z piwem w lewej ręce. Z papierosem w prawej. I zamkniętymi oczami.
I tańczyć. Samemu. I niech deszcz pada. I cisza. Tylko moja muzyka.
Bawić się chcę. Ale sam. Tylko ja. Niech.