O czym chcesz poczytać na blogach?

Progress

black then white are all I see

Wygdam bo nie umiem

a czy o smarkaniu oczami już kiedyś pisałam?
2006-03-16 00:40:58 skomentuj (0)


OGŁOSZENIE
Dlaczego nikt nie chce tego wspaniałego, wychodowanego zapalenia oskrzeli?? Charczy jak harley bez tłumika, smary lecą aż miło ze wszystkich otworów gębowo-paszczowych. Ale za to gratis jest bezdzwięczne aż miło posłuchać. Ja naprawdę chętnie je oddam. Muszę! Do poniedziałku muszę być zdrowsza od rydzów i ryb razem wziętych. Kurna jeszcze porównywanie do rydzów może zostac teraz uznane za zamach polityczny czy coś. No to musze być zdrowa jak ryba. Chyba ryby nie są zakazane póki co.
Leczenie in progress...

muzyka na dniach: koncert Kultu z Malty z lipca ubiegłego roku i 'Burn it up' R.Kelly2006-03-17 00:13:35 skomentuj (1)


TERMINALLY ILL
No i tak jakoś trzeba to poskładać do całości. Może by jakąś komisję śledczą powołać, która by zbadała przyczyny i następstwa co niektórych wydarzeń w życiu mem? Chyba nadszedł ten upragniony, przerażający, moment. Przez cały czas się zastanawiam czy właśnie nie tego chciałam. Mam ogromna ochote obejżeć film 'Pogoda na życie'. Kolejna uporczywa myśl, która nie daje spokoju czy sukses i szczęście osobiste idą w parze? Chyba nie, a może.

apamietaszjak.blog

W trudną sztukę oddziaływania za pomocą słowa pisanego na ludzką wyobraźnie.

Po drugie zamierzam dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Nie będę ukrywał będzie to blog głównie o polityce i to jak widzi ją 20 latek. Chociaż nie będę stronił od komentarzy czysto ludzki zachowań które skrajnie mnie irytują.

Po trzecie. Nie będzie to blog obiektywny, ale coś w rodzaju tuby propagandowej. Jestem zawziętym wolnościowcem, a swój świat widzę przez pryzmat Spencera, Smitha i Hayeka. I chciałbym do tych idei przekonać was moi drodzy czytelnicy.

Wieć mam nadzieje, że będziecie obserwować mój progress w pisaniu, a ja progress w liczbie liberalnych konserwatystów w Polsce.


Tagi: polityka

skomentuj (0)

Grecja 2011-06-24 13:25:24

Ah, cóż za wspaniały kraj. Kolebka demokracji i cywilizacji europejskiej. Kraj filozofów, wspaniałych wojowników ludzi czynu. Tym zawsze była dla mnie Grecja, taka istniała w mej naiwnej wyobraźni.

Teraz jednak okazuje sie, że to kraj zjedzony przez socjalizm! Państwo dopłacało dosłownie do wszystkiego (nawet do tego czy ktoś myję ręce w miejscu.

creatures.blog

Futsu 2009-04-16 00:23:40
Futsu (vote for my design  here)Tagi: futsu

skomentuj (0)

matryoshka 10x10 2009-04-19 19:21:01

Tagi: matrioshka, 10x10

skomentuj (0)

Munny 10x 10 2009-04-19 19:26:49

Tagi: 10x10, munny

skomentuj (0)

work in progress 2009-04-19 22:39:39


W Drodze do Nieba Bram

Polskich parlamentarzystów. Zwykle pobożnieją oni przed wyborami, więc teoretycznie jest nadzieja, że przynajmniej w kwestii ochrony życia poczętych dzieci, pójdziemy śladami Węgrów.

Włoska agencja informacyjna Corrispondenza Romana donosi, że ulice Budapesztu zaklejone są plakatami antyaborcyjnymi, na których poczęte dziecko (czyt. w nomenklaturze unijnej: “płód”) mówi do swojej matki: “Mógłbym zrozumieć, że nie jesteś gotowa aby mnie przyjąć, ale pomyśl dwa razy i oddaj mnie do adopcji, pozwól mi żyć!” Na plakacie znajduje się także logo programu Progress UE, ponieważ został on sfinansowany ze środków europejskich. I tu runęły grzmoty i błyskawice ze strony europejskich komisarzy (“komisarzy” – he, he, skąd my to znamy?), ponieważ jak to określiła m.in. francuska socjalistka Sylvie Guillaume : “Użycie środków z programu Progress, lub też innych środków unijnych na kampanię antyaborcyjną jest nadużyciem i nie godzi się z walorami Unii Europejskiej.”

W rzeczy samej, wartości UE są niejednokrotnie odmienne od chrześcijańskich.

Przypis biblijny: Nie.