O czym chcesz poczytać na blogach?

Programy antywirusowe

Roxio's zone | Co się w ogóle da powiedzieć, da się jasno powiedzieć; o czym zaś nie można mówić, o tym trzeba milczeć

Jego otwarciu, co np. spowalnia rozruch systemu) nawet stosunkowo szybkie komputery będą coraz wolniej się uruchamiać i coraz wolniej pracować. Nie musi to być wprawdzie odczuwalne od zaraz, ale może to w dłuższym okresie stanowić problem. Ja zresztą sam miałem okazję przekonać się, jakim obciążeniem dla nieco starszego systemu jest nowoczesny program antywirusowy. Mniej więcej 5 lat stałem się użytkownikiem notebook-a IBM R-40e. Ten komputer – jak na ówczesne czasy miał przyzwoite parametry (miał m.in. 256 MB) pamięci operacyjnej. Na "dzień-dobry" miał wgraną wersję testową oprogramowania Norton Anti-Virus. Z początku wszystko działało bez zarzutu – ale po kilku.

Kimiko i Raimundo-nowa historia Xiaolinu - Onet.pl Blog

Znaczeniu. Nie tylko przez żywioł, którym ładała, lecz ogółem. Charakterem, zachoaniem, mową. Z każdą minutą zadziwiała go coraz bardziej. Dziewczyna przewróciła oczami.

-Gorszego momentu nie mogłeś znaleźć? Akurta nic nie robimy i nie mamy do omówienia bardzo ważnych spraw - powiedziała z sarkazmem.

-Może być zainstalował program antywirusowy w robotach co? - Dodał Raimundo z przebiegłym uśmiechem, trzymając w ręce palptopa.

-A po co? Przecież nie da się ich zarazić! - Żachnął się z miną nadętego dziecka. Teraz nie tylko miał głos jak małe dziecko ale i wyglądał tak.

Powiedział te słowa w nieodpowiednim momencie. Roboty zaczęły wariować i.

Xteam7 – My IT News

Poważne szkody na zainfekowanym komputerze, uszkadzając pliki znajdujące się na dysku uniemożliwia dostęp do ważnych usług systemowych: automatycznych aktualizacji oraz menadżera zadań Windows. Sposobów na infekcję jest kilka, najłatwiej jednak odwiedzić stronę zainfekowaną robakiem, nie posiadając aktualnego programu antywirusowego. Jak wiele innych robaków tak i WORM_SILLYFDC.CY rozprzestrzenia się również poprzez urządzenia przenośne jak pendrive czy przenośne odtwarzacze mp3. Każdorazowo, gdy urządzenie takie podłączane jest do komputera robak kopiuje plik autorun.inf, co umożliwia mu na zarażenie kolejnego systemu, do którego zostanie podłączone.

Programy do ściągania

 

ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 (32-bit)

Program antywirusowy znany z doskonałej wykrywalności wirusów i wysokiej szybkości skanowania. Zaawansowana analiza heurystyczna, z której słynie NOD32, pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria. Wersja testowa, działająca przez 30 dni posiada wszystkie cechy pełnej wersji i regularnie aktualizuje swoją bazę.

A Reply Cancel reply

Spoco - Onet.pl Blog28 kwietnia 2009
Bezpieczeństwo

Oto 3 zasady bezpieczeństwa w necie:

 

Zabezpieczaj swój komp:

Zawsze zabezpieczaj swojego kompa!!!

poproś rodziców lub starszej osobie,której

ufasz,aby zainstalowali ci program antywirusowy,

który nazywa się "Avast! antiwirus". avast będzie

Temat tego czegoś i kliknąć pod obrazkiem "pobierz torent"

wtedy próbujecie ściągnąć lub poprosić rodziców albo

starszą osobe,która doprowadzi do bezpiecznego ściągania.

Będzie pisało kiedy wam sie ściągnie torrent i musicie mieć

program do ściągania torrentów a w tym programie będziecie

widzieli ile wam sie już ściągnęło. Jak będzie pisało w tym

programie koło pliku,który ściągacie z torrenta 100% to będzie

znaczyło że plik jest już ściągnięty całkowicie. Natępnie klikacie na plik

2 razy żeby rozpakować go i musicie,koniecznie.

Dźwięk Marakasów

Ulubioną stronę, jednak przez przypadek kliknął w jakiś banner. Po kilku sekundach otwarła się strona o rdzawej barwie, z dużym napisem "MASZYNA" na nagłówku. Tuż pod napisem widniał obraz pudełka z napisem "Maszyna" na boku. Strona wyglądała dziwacznie, Szymon był wręcz pewien, że to jakiś wirus. Szybko zamknął stronę, zgasił wszystkie programy i załączył skanowanie programem antywirusowym. Zgasił monitor i położył się na łóżku, aby po chwili zasnąć.
*
Promienie słońca wpadły do pokoju Szymona Karłowicza. Oświetliły jego nieco bladą twarz, lekko uchylone usta, znaczony piegami, zgrabny nos, zamknięte oczy z długimi rzęsami rzucającymi cień na policzki, ciemne brwi, a także krótkie, poczochrane,.