O czym chcesz poczytać na blogach?

Program tvp

ich-troje czyli sami swoi!! - Onet.pl Blog

A zakończy 12 czerwca.

Zapraszamy do oddawania głosów na stronie www.superjedynki.tvp.pl.

Ilość oddanych przez Was głosów zadecyduje o sukcesie w Plebiscycie. Pierwszy etap
trwa tylko do 24 kwietnia !!!

Przypominamy, że do 15 kwietnia możecie oddawać jeszcze głosy w plebiscycie Świry
2009. Wystarczy wejść na stronę swirlandia.pl

Najbliższe programy TV:

11.04.2009 / sobota / godz. 21:15
Kocham Cię, Polsko
Program: TVP 2
Uwagi: quiz z udziałem Michała i Ani Wiśniewskich

25.04.2009 / sobota / godz. 21:15
Kocham Cię, Polsko
Program: TVP 2
Uwagi: quiz, w którym gościem specjalnym będzie Michał

www.ichtroje.pl

 

 

mysia (21:29)

Krasnoludki i Gamonie - Onet.pl Blog


14 kwietnia 2011
Sprostowanie kłamstw ludzi Dutkiewicza
SPROSTOWANIE Materiału TVP Info
3 kwietnia br. w niedzielę w programie TVP Info w serwisie informacyjnym Serwis Info (emisja o godz. 15.30) w reportażu pod tytułem „Proces o Krasnale” opatrzonym komentarzem redaktora Kacpra Cecoty i wypowiedziami urzędników Urzędu Miasta Wrocław w osobach dyrektora Biura Promocji Wrocławia Pawła Romaszkana  i  rzecznika tegoż urzędu,  Pawła Czumy,  pojawiły się nieprawdziwe.

Impresje Artystyczne - Onet.pl Blog

Iza i Marta (13:21)
prosimy o komentarz
Agatka Zakrzewska z Anną Dymną w programie TVP 2 Pytanie na Śniadanie

Kochani !

11 Grudnia 2009 w TVP2 w porannym programie "Pytanie na Śniadanie" między innymi gościem programy była Pani Anna Dymna w towarzystwie naszej koleżanki

Agatki Zakrzewskiej.

jęsli ktoś nie oglądał oto link ;.

bo w każdym drzemie nutka ekshibicjonizmu - Onet.pl Blog

(04/08)
Poniedziałek
Pikowanie poparcia. Początek końca PO?

Platforma Obywatelska traci na poparciu - wynika z sondażu opublikowanego w programie TVP Forum. Na partię Donalda Tuska głos oddałoby 50 proc polaków. Choć jest to wynik wysoki, to o 8 punktów procentowych niższy niż w badaniach z początku marca.
PiS może wciaż liczyć na 25 proc poparcie, na SLD/UP swój głos oddałoby 7 proc wyborców
na PSL tylko 6 proc. Jedynie na 3 proc mogą liczyć pozostałe partie znajdujące się poza parlamentem - wynika z sondażu.
Nie co o rozwiązaniu np. problemu bezrobocia inaczej niż przez uelastycznienie rynku  i redukcji kosztów pracy dopiero w ostatnich dwóch, może trzech latach.
Zrezygnowała, także z  kontrowersyjnie odbieranych postulatów prywatyzacji różnych sektorów gospodarki na rzecz wprowadzenia np. częściowej odpłatności za niektóre usługi (medyczne, edukacje).
Jednak w programie PO także próżno szukać rewolucyjnych zmian.
Co zatem spowodowało,że w przeciągu tak krótkiego okresu polityczne drogi Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego rozeszły się tak bardzo, że ten pierwszy, po rozmowie z bratem byłego premiera użył sformułowania że cieszy się, iż ludzie z tak odmiennych stronnictw mogą się dogadać?
Z cała pewnością nie był to.

♥ KachaZiele.bloog.pl ♥ Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Katarzynie Zielińskiej! - bloog.pl


 

              

 

 


komentarze (2) | nie daj się prosić skomentuj

.....Od Kasi z bloga

"Rozpoczęliśmy prace nad kolejną seria Kocham Cię Polsko.....oto fotki z planu zdjęciowego spotów promujących program. Moje ukochane lata, ukochana Ordonka, cudny dzień i mnóstwo dobrej zabawy!"-.

 

To może być jedna z gorętszych par jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Fakt zna kolejną parę show TVN. Popularna aktorka Katarzyna Zielińska (32 l.) zatańczy z ognistym Stefano Terrazzino (32 l.). A że oboje mają tysiące wielbicieli, ich szanse na dotarcie do finału  są naprawdę ogromne.

Gwiazda serialu Barwy Szczęścia   i gospodyni programu TVP 2 Kocham cię Polsko

.:Eurowizja.Blog.PL:.


TANECZNY KONKURS EUROWIZJI - TO JUŻ DZIŚ:
Już dziś, dokładnie od godziny 21:00 program TVP 2 połączy się na żywo z Londynem, gdzie odbędzie się pierwsza edycja Konkursu Eurowizji dla Tancerzy. Organizatorem konkursu jest brytyjska stacja BBC. O miano zwycięzcy walczyć będą pary z 16 krajów Europy. Na parkiecie pojawią się reprezentanci takich krajów jak: Polska, Austria, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Irlandia, Litwa, Holandia, Portugalia, Rosja, Hiszpania,.
Już za rok i znowu w Wielkiej Brytanii. Stacja BBC zorganizuje 2 pierwsze edycje konkursu. Jeśli pomysł spodoba się Europie to kolejne edycję będą już organizowane przez inne państwa. Tegoroczny sukces Polaków na pewno zachęci Telewizję Polską do kolejnych startów w tej imprezie. Ciekawe kto za rok będzie bronił barw biało-czerwonych w Londynie? Być może zwycięzcy nowego show programu drugiego "Taniec na lodzie" albo też zwycięzcy szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" - to okaże się w dalekiej przyszłości. Póki co cieszmy się, że polskie umiejętności taneczne doceniane są przez Europejczyków! Gratulujemy Kasi i Marcinowi!eurowizja 2007-09-01 23:20:53
skomentuj (220)