O czym chcesz poczytać na blogach?

Program tvn

*||| DoDa |||* KrÓlOwA jEsT tYlKo JeDna .^^ <33. ;*** - Onet.pl Blog

Skoro okazał się chamem wykorzystującym kobiety, więc odkryłam tego człowieka do końca. Wykorzystuje też okazję, by pogrozić Włodzimierzowi Szaranowiczowi: Dopiero teraz mogę się zastanowić, co dalej z sobą zrobić, co dalej potrafię robić, bo potrafię. Tylko nie mam czasu, żeby zacząć się zastanawiać. Bo "Big Brother VIP", program "Jola i Jarek", "Gwiazdy tańczą na lodzie", nie mogę dojść do siebie, że jestem popularna... A tu jeszcze Włodzimierz Szaranowicz, człowiek, który mnie nie zna, mówi, że jestem nikim, że mam się czymś zająć. Jestem zajęta, jestem człowiekiem, jestem Jola Rutowicz. Jak jeszcze raz powie "nikim", to mu przejadę pazurami po tej jego brodzie!A ona wlozyla mi prezertwtyweee!!!!!!!!!!!.!. Ale byly JaaaJa mowie wam. No i na koniec wyszczelili petarde xdd!. Wiec mowie wam dyska sie udalaa ;D No to cala dyska prawie opisana hah ;D O tym ze Pelaska sie pare razy wywrócila, Jola slicznie byla ubranaa hihiii i z daria ciagle musialam chodzic do kibelkaa to wiecie hah xdd. Przejdzmy do notkii ;***
Dzis w notcee:
-Doda w Dzien dobry TVN
- Zakochaala sie DoduśŚ naszaa ;*
- LaLa Dodyy xdd
- Jacyków to mało ciekawy koleś  
I jak mi sie cos przypomni tyo napisze x]].!.

OMENAA MENSAH NAGO, OMENAA MENSAH, POGODYNKA OMENA MENSAH

Wpadki Britney Spears - Nagie Zdjecia

wiecej >

Omenaa Mensah (ur. 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze) - prezenterka pogody w telewizjach TVN, TVN Meteo i TVN24, prowadzi także klub przy Starówce w Poznaniu.

Ukończyła poznańską Akademię Ekonomiczną.

Pracowała jako modelka, jej egzotyczna w Polsce uroda wynika z tego, że jest córką Ghańczyka i Polki. Wzięła udział m.in. w sesjach zdjęciowych dla magazynów Playboy i CKM. Reklamowała ekskluzywną bieliznę pabianickiej firmy Corin.

W TVN Meteo prowadziła również Pogodę na stoku, Szkołkę narciarską, Pogodę na rower i Pogodę na narty. Występowała w erotycznym programie stacji TVN Siedem i TVN Red Light. W TVN współprowadziła także Projekt Plaża.

W październiku 2006 zagościła w programie TVN - Maraton uśmiechu. W marcu 2007 wraz z aktorem Janem Wieczorkowskim również zagościła w programie TVN - Szymon Majewski Show.

ZRODLO:

Agnieszka Cegielska Fan

niedziela, 04 października 2009
Pod dłuższej przerwie...

Witam wszystkich czytelników!

Trochę czasu minęło od ostatniej notki. Tak wiem... Moja wina...

No więc po kolei:)

Pani Agnieszka wróciła do TVN. Początkowo myślałem, że pojawiła się na wizji tylko gościnnie, przy okazji odwiedzin kolegów z TVN. Tak przynajmniej wynikało z jej wypowiedzi. Jednak po kilku dniach pojawiła się znowu!!! Wtedy wiedziałem już, że nadeszła TA chwila i teraz Pani Agnieszka będzie się pojawiać i na wizji i na Naszym blogu coraz częściej. Niestety, podczas nieobecności Naszej pogodynki w programach TVNu, blog cierpiał na "chroniczny" brak materiałów do publikacji. To jest coś czego niestety nie byłem w stanie obejść;)

Pani Agnieszka przyznała, że cieżko jest jej wracać do pracy po tak krótkim czasie od narodzin Franka. Sam się zastanawiam, co skłoniło Naszą ulubienicę do takiej decyzji. Może kiedyś się dowiemy:)

.

♥ KachaZiele.bloog.pl ♥ Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Katarzynie Zielińskiej! - bloog.pl

Karolina Zielińska

Często widze w statystykach jak szukacie hasła siostra Kasi Zielińskiej. Wczoraj mogliście poznac bliżej siostrę Kasi. Obie dziewczyny wystapiły w popularnym programie DDTVN. Karolina przed występem w programie napisała na FB "Niedziela-"Dzień dobry TVN"...... Zielina rzecz jasna i ............ ja:-)hihihi nie, to nie jest żaden żart....:-) Stresssiiioooorrrr jest..... :-)))))".

Stresu nie było żadnego moim zdaniem wypadły dość luźno i swobodnie. Widać jak bardzo się kochają i wspierają.


 

  http://dziendobry.tvn.pl/video/tandem-siostr-zielinskich,105,newest,13494.html

 

Wieczorem Karolina kibicowała Kasi  w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym aktorka tańczy u boku Rafała Maseraka.