O czym chcesz poczytać na blogach?

Program do odtwarzania filmów

Czarne Serce - Onet.pl Blog

Mi tylko z marzeń Kołobrzeg.
Jeśli się okażę, że nie jadę to już będzie koniec świata.

Z kumpli nikogo nie ma na GG, nudzę się jak nikt. W domu szlak mnie trafia, tylko sprzątanie im w głowach. Na wakacje przyjeżdża Monisia z Kielc, teraz zacznie się rzeź. Na dodatek nie spotkam się z Pauliną,.Mi prywatnie Hotshot, jego akurat mam pod dostatkiem.
Zrobiłam se z nim skórkę na SheezyART'a - jestem z niej zadowolona!
Ściągnęłam se program do odtwarzania filmów i przy okazji robi zdjęcia klatek filmów.
Narobiłam sobie chyba ok. 250 zdjęć Hotka - przynajmniej tym się pocieszam...

Jeszcze żeby było.

miejskie wibracje | miejski Blog

Choerny DC!!!

Wczoraj na DreamCast'ie mojego brata miał się odbyć domowy seans Neon genesis Evangelion. Zimna dupa!!! Niedopracowany program do odtwarzania filmów dał o sobie znać, pod koniec każdego odcinka zacinał się, dobitnie wprowadzając mnie w stan banicji:(((. Mimo nieprzychylności sprzętu,.

Nałogowy Abstynent


Szkolenie
miałem wczoraj dzień wolny z pracy... z resztą tak jest do końca tygodnia... musiałem natomiast o 13:00 być na szkoleniu w pracy... jednak nie dojechałem. pewnie mnie nieźle opieprzą jak przyjdę w poniedziałek do.
Do rzeczy niezbędnych w tym okresie... darowałem sobie tysiące programów, które w tej chwili nie są mi potrzebne... jedną z ważniejszych rzeczy był program do odtwarzania filmów (DivX)... zainstalowałem tę samą wersję, te same kodeki i... NIE CHCE DZIAŁAĆ!!! :(
abstynent® 2003-03-05
.

Ciągłe myślenie o przyszłości to ucieczka od teraźniejszości

Wyobrażają sobie o mnie Bóg wie co, a ja śmieję się z ich delikatnej niewiedzy połączonej ze słabo wykształconą wyobraźnią.
Ot tak...

Co do gry aktorskiej, to jeszcze się nie odważyłam powiedzieć samym zainteresowanym o moim nowym "projekciku". Na samą myśl robi mi się niedobrze, bo tamci ludzie.Zdanie. Kredka musi uczyć kartkę.

Drugie oko ma problemy ze spoglądaniem na monitor.
Ależ nie, nie, nie. Ja i spanie? A maraton nocnych filmów? A jakieś może lekcje do odrobienia? A może nadrobienie zaległości w "tym i owym"...
Paranoja.

Skończyłam z namiętną walką ze.Nigdy nie pojawił się na Oskarach. Chyba, ze był nominowany (Ale z mojej wiedzy filmowej wynika, że ni był)

Yhym... Skąd się wzięła na tej liście odtwarzania ta "ulubiona piosenka Piotrka"?
Ponieważ Ania poprostu zaznaczyła wszystkie swoje pliki w "moja muzyka" to i to się zawieruszyło...
.Mi się z moim nieudanym klipem nad którym pracowałam dość długo. Tydzień na marne 4 minuty... I tak nie wyszło i obraziłam się na cyfróweńkę razem z programem do robienia filmów. Ten czas kiedy to kręciłam wydaje mi się tak daleki... Wydaje mi się, że to było wieki temu. Patrząc na siebie myślę, że.