O czym chcesz poczytać na blogach?

Program do obróbki zdjęć

Love - SkiJumping . Sezon Skoków Narciarskich - Onet.pl Blog

Sobie, że po zakończeniu kariery będziesz robił coś w tym kierunku?
Właściwie już teraz dzielę się z innymi swoim zamiłowaniem do mody i fotografii. W tym roku mam zamiar opublikować na swojej stronie (www.gregorschlierenzauer.com) magazyn w formacie PDF. Nie dajcie się.Krajobrazy czy migawki. Do tego potrzeba odpowiedniego wyposażenia: Jakiś sensowny aparat z dobrą rozdzielczością, komputer z programem do obróbki zdjęć. Najważniejsze jest jednak, by zastanowić się, jaki rodzaj zdjęć najbardziej nam pasuje.

Również podczas zawodów.

fikumikupstryk

New roman,times" size="3">Nie miałam pojęcia jak wielkie jest zdjęcie tego wilka hihi - to wszystko z powodu braku odpowiednej wiedzy i programu do obróbki zdjęć. Fajnie że dzisiaj już piąteczek podobnie jak miliony rzetelnie i uczciwie pracujących czekam z wytęsknieniem na weekend,.

08:27, fikumikupstryk
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 lipca 2008

Uwielbiam zwierzaki, fascynyją mnie wilki, to jedno ze zdjęć które znalazłam w internecie l niestety nie wiem kto jest autorem i nie mogę tutaj podać jego godności,  i nie pamiętam też adresu.

Blog aguhxd

Darmowych programach do obróbki zdjęć :) Najczęściej w photoscape gdzie wypstrzam, pogłębiam i kontrastuje zdjęcie:D Często daje również jakieś efekty koloryzujące :] Drugim programem który bardzo uwielbiam jest photo! editor.
Wspaniały dla osób które zaczynają fotografować i chcą uzyskać dobry filtr i poprawić jakość zdjęcia :) Usuwanie szumu i dopasowana ręcznie koloryzacja zdjęcia daje świetny efekt :) Tam również kadruje zdjęcia :D Po wszystkich czynnościach.

kwartalne sprawozdania just-a-girl

Miasto, ot, codzienny spacer z psem po łące za blokiem.... uroki życia nie dość że na obrzeżach, to jeszcze małego miasta. I choć jakość zdjęć nienajlepsza, podzielę się nimi, bo to moje oko wszystkie te pochowane w zbożu żyjątka wypatrzyło, mój kręgosłup naginał się,. dostępne, wyraźne i chętne do oglądania! Just for You!
No dobrze, dla mnie :)))
Finalne papa, już nie będę nic poprawiać, nic dopisywać, tylko nad notką jakąś poważną pomyślę! No pa! :)
just-a-girl 2003-06-10 22:33:31
skomentuj (8) (nie piszę o oczach!) czy dokładnie poplątanych nóżek komara. Po zmianie komputera nie mam nawet, jak dopiero zorientowałam się, żadnego programu do obróbki zdjęć, żeby np. wyciąć fragment, ale w oryginalnej rozdzielczości. Czuję niedosyt moi drodzy! Niech ja tylko zainstaluję sobie.

pozaczasem.blog

173. O czym nie piszę ... 2005-04-19 23:11:32

Po co piszę? Chyba przede wszystkim,
aby nie zatracić do końca -
tego małego utajonego "ja".
Nie zapomnieć tych ulotnych chwil,
które umykają bezpowrotnie
w pędzie.


przy fizycznej pracy...
Tego mi było trzeba ;)

Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć...
Jeśli znajdę i zainstaluję program do obróbki zdjęć (to znaczny Iza zrobi tę przyjemność swemu analfabecie funkcjonalnemu) ...
to może wpadnę na swoje konto na plfoto,.

Me zaczytanie - Onet.pl Blog

Zapisz się do newslettera!!!
Obrazek znalazłam w Internecie. Moim wkładem jest jedynie przerobienie go w znanym programie do obróbki zdjęć.