O czym chcesz poczytać na blogach?

Program do nagrywania płyt

Blog dla wszystkich

Stałe z zespołem od początku istnienia Ich Troje znalazła czas również na występy z Pawłem Stasiakiem oraz Jackiem FK. W międzyczasie doskonaliła swoje umiejętności w szkole kaskaderskiej i podczas zajęć z akrobatyki.

Zaraz po sukcesie Ich Troje w 2000 roku.Do zespołu kilkunastu zupełnie nowych osób oraz zaangażowanie ich do projektów innych niż Ich Troje.

W obu edycjach programu "Jestem jaki jestem" była odpowiedzialna za choreografię nie tylko do piosenek wykonywanych przez Michała Wiśniewskiego czy.Kierunku.


Zimą 2004 roku pomysł nabrał na tyle realnych kształtów, że zaczęła poszukiwania materiału na ewentualną płytę, rozpoczęła również kształcić się w tym kierunku pod okiem profesjonalistów. Pracowała z Markiem Sośnickim.Roku, oraz nagroda Festiwalu Top Trendy 2005 za jedną z najlepiej sprzedawanych płyt roku.

W maju 2005 Mandaryna przystąpiła do nagrywania drugiej płyty, której zapowiedzią był singel "Ev'ry Night". Utwór zakwalifikował się do "10".

Najlepszy zespół - bloog.pl

Już wiadomo, że są razem. Ktoś kto jadł kolację w tym samym lokalu, w którym spotkali się Nick i Selena zrobił im zdjęcie, które trafiło do internetu. Zobaczcie to na własne oczy. Niestety nie mogłam znaleść tej foty ale wkleje inne ich zdjęcia razem ....


Wszystko zaczęło się od talentu Nicka ...Bracia wspomagali go w solowych projektach, aż w końcu, w 2005 roku, wytwórnia płytowa podpisała kontrakt z braćmi. Młodzi gwiazdorzy wydali do tej pory trzy płyty: It's About Time, wydana w 2006 roku, Na gitarze), Greg "Garbo" Garbowsky (gitara basowa), Jack Lawless (perkusja) i Ryan Liestman (keyboard). Jonas Brothers zajmują się nie tylko nagrywaniem płyt i trasami koncertowymi. Zagrali m.in. w filmie Camp rock i serialu Hannah Montana. Co czeka braci w 2009 roku? Kolejna trasa.

Jonas Brothers pomagają Armii Zbawienia

Jonas Brothers pomagają Armii Zbawienia w realizacji programu "Czerwony Kociołek", poprzez nadanie mu rozgłosu. Program pomaga zbierać dary dla Amerykanów w potrzebie. Bracia nagrali ostatnio.

Indywidualnie, czyli Ja, o Marzenie Rogalskiej - bloog.pl

Sie w postacie z  "Kopciuszka" Jana Brzechwy i zagrali w przedstawieniu  w reżyserii Krystyny Jandy ?

Pieniądze ze sprzedazy płyt z tym przedstawieniem trafiły na cele charytatywne.


Telewizyjna inscenizacja popularnej bajki braci Grimm w.

Sie za ufoludków i będziemy chodzić po kolędzie. Na to akurat czekam.

Nawet te dwa dni w weekend, który się własnie zaczął są nie do zniesienia bez Nich. Kiedyś próbowałam uciec, zapomnieć, pozwolić  Im odpocząć ode mnie. Ale się nie da. Dzień bez Nich jest.

Nagrania nowych odcinków jeszcze się nie zaczęły, bo trwają rozmowy na temat modyfikacji programu – być może nastąpi zmiana wśród kapitanów drużyn (w dotychczasowych seriach były to Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska)

Wymy6kającego się scenariuszowi. Tego typu momentów nie da się uniknąć ani wyreżyserować. I na tym polega wyższość programów na żywo nad nagrywanymi.
To duża umiejętność zachować zimną krew, gdy nagle.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Ktoś coś naskrobał

28 kwietnia 2009
Korn nagrywa nowy album / i trochę innych spraw
Tylko o tym plotka o której sam pisałem a tu przez przypadek znalazłem w sieci ten krążek wraz z pełną okładką i nadrukiem na krążek. Płyta ukazała się pod szyldem Playlist – The Very Best Of... Z tego samego cyklu swoje składanki mają mim. Cypress Hill czy Europe.

Thoughtless o którym zapomniano na Greatest Hits Vol.1 . Jedyną zaletą płyty jest fakt, że wszystko co się na nim znajduje to na szczęście dokonania przed See You On The Other Side.

Rażąco podobny do przeboju Urszuli „Dmuchawce Latawce Wiatr”.

Kto nie wierzy niech posłucha, ja jak zwykle i tak przedstawiłem to po swojemu czyli 5 minutowa zabawa w programie muzycznym.