O czym chcesz poczytać na blogach?

Profesor klaus

Lafee - bloog.plDziś w Niemczech była interesująca akcja: cały kraj obraca się od elektrycznych urządzeń dla 5 minut.
Cel akcji : Obrona srodowiska. Profesor klaus Tepfer (69),ex-federalny minister środowiska i Front Bencher a pytaniach o środowisko w Anglii mówi: "Akcja nie będzie oczywiście w stanie uratować klimat na Ziemii, ale może przyczynić się, więc ludzie będą myśleć jak my wszyscy o ciężkiej.

A Long Time Ago...

Nieco zmieszany.
- Te upały to dla mnie prawdziwe utrapienie! Gdyby nie ten klimatyzowany zestaw, nie wychodziłbym z domu...
- Musisz jednak bardziej uważać, ludzie z wioski zaczynają coś podejrzewać... Wiesz co ostatnio słyszałem? Że stary Klaus Bam-Gerner rozpowiada wszystkim, iż widział Ciebie rozmawiającego z grupą miejscowych dementorów.
- Eh...
- Chyba temu zaprzeczysz, prawda Misiek?
- No, to w sumie mogła być prawda, bo w czwartek widziałem się z wujkiem...
- Z.- powiedział dyretkor zbierając wszystkie papiery porozrzucane na swoim biórku jednym skinieniem różdżki i umieszczając je w jednej z szufladek - Bardzo jestem rad, że przyjąłeś moje zaproszenie. Może rogalika? Wyglądasz ostatnio nieco mizernie... - rzekł profesor z troskliwą miną.
Pomijając fakt, że Dumbledore powtarzał to Snape'owi od kilkunastu lat, Miszcz zdziwił się, że dyrektor do tej pory nie zaproponował mu niczego innego prócz rogalików.
- Dziękuję, ale mam uczulenie na ...eeer.....

PiS Kraków Czyżyny

Czym pomagają mu dziennikarze Radia TokFM, na słowotoki których znacząco wzrasta ciśnienie tętnicze krwi. Nie inaczej było w dobrze zapowiadający się poranek 9 grudnia. Redaktor Żakowski w przeglądzie prasy (minuta 5:05 ) odważnie zdemaskował Rzeczpospolitą i profesora Jaworskiego często stosowaną przez siebie metodą. Kto by dyskutował na dziewiętnastowieczny sposób używając kontrargumentów?

Żakowski: “Gratuluję kolegom z Rzeczpospolitej. Ja spotkałem kiedyś takiego pana,.

Objawioną, nową religią ekologizmu i jej najważniejszym bożkiem ,globalnym ociepleniem, nie dyskutuje się! Na słowa Żakowskiego “bo jakieś granice muszą być” przypomina się treść ankiety dla Kongresu USA wypełnionej m.in. przez prezydenta Vaclava Klausa dotyczącej wpływu człowieka na globalne ocieplenie, w której czytamy:

W debacie na temat klimatu nie jesteśmy świadkami konfrontacji poglądów na temat środowiska naturalnego, tylko zderzenia stanowisk w sprawie wolności.

Looking At Hands - Okiem E. i M. - Onet.pl Blog

Bo o ile każdy wróci pamięcią gdy sprawa traktatu Lizbońskiego była "świeża" to o ile każdy zdrowy psychicznie człowiek wróci pamięcią to ostatnimi głowami państw które zwlekały z podpiesem byli prezydenci Republiki Czeskiej - Vaclav Klaus oraz właśnie prezydent RP - Lech Kaczyński. Obaj byli nazywani wówczas "hamulcowymi Europy" a na czele grupy atakującej ś.p. Lecha Kaczyńskiego w Polsce stanęła grupa polityków związanych z Platformą Obywatelską wymuszając niejako na Lechu Kaczyńskim.Jedyny w Polsce pociąg który nie ma opóźniej i nie jest przepełniony ludźmi to pociąg którego nie ma w rozkładzie i teleexpress. Żałosne rozwiązania i kwiaty dla człowieka który nie potrafi nic. Tak samo jak minister Rostowski - człowiek który na debacie z profesorem Balcerowiczem pokazywał wykresy deficytu budżetowego na 60 lat do przodu. Ciekawe skąd wziął tak daleko idące dane ? Jakby komuś ktoś w latach 50-tych powiedział, że będzie można za 60 lat się komunikować przy pomocy małego laptopa z człowiekiem.