O czym chcesz poczytać na blogach?

Próbny test szóstoklasisty

Blog na100latki=)

! ! Dziś mieliśmy jasełka w sql i skrócone lekcje skończyłam o 10:50 a potem z Anką poszłyśmy do Kini by napisać notkę na naszym wspólnym blogu: www.princeski13.blog.interia.pl (jest nadzwyczajnie odlotowy=) zaparaszam wpadajcie i komentujcie) Dziś w sql był mój...... ukochany....=), ależ on jest piękniusi=) Na angliku dzieliliśmy się opłatkiem. Mieliśmy z dwa tygodnie temu próbny test szóstoklasisty miałam 32pkt na 40pkt. Jutro muszę iść z werą po prezenciki dla dziewczyn na miasto, bo urządzamy sobie taką jakby "wigilię" i dajemy sobie prezenty=). Może już nic nie najpiszę przed świętami więc chciałabym wszystkim blogerom i komentującym oraz moim zarąbistym friends: Kini Andzi i Werce przesłać życzenia:


*
Gdy przyjdą Święta
w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok 

Jestem jak kwiat ............ Tak łatwo mnie zranić. - bloog.pl

W szczególności Stefka mojego kofffffanego> że tak długo nie pisałam, ale jakoś zawsze zapominałam wpaść :( sorkiiiiiiii jeszcze raz :((( a tak to nic nowego, pisałam kolejny próbny test szóstoklasisty, właściwie to pisałam już trzy "Pszczoły i miody" - 35 pkt., "Na zbójnickim szlaku"- niwiadoma liczba punktów bo ipsałam go dopiero w środę ;P no i jeszcze jeden tamten.

Blog 207

2006-02-03 Słucham Blog 27 i Amy Diamond. Najbardziej podoba mi się to, że są one prawie w moim wieku, a lubię śpiew młodych piosenkarek. Za to je cenię.

Komentarzy: 0 2006-01-30 Oto strony internetowe z grami, które Wam polecam:
- www.jeja.gry.pl
- www.fajowe.pl
- www.gry.pl
- www.cartoonnetwork.pl
- www.jetix.pl Komentarzy: 0 2006-01-30 Dzisiaj pierwszy dzień po feriach poszłam do szkoły. Oczywiście nauczyciele nie mogli nam nie popsuć chumorów. Na początku mówili, jak słabo poczedł nam próbny test szóstoklasisty, mi oczywiście poszedł super, bo uzyskałam 35 punktów..

dupcia.blog

"pume" "panthere" czy jak tam się jeszcze inaczej wabi :)
Nara!!!

skomentuj (0)
2004-02-23 21:20:42 >> ty też zrób kilka teścików!!!Moja osoba najbardziej przypomina...Harry'ego Pottera! ;)
Chcesz zrobić sobie taki test? Kliknij!
Quiz by DracoKim ze stumilowego lasu jestes? Test by futerko..*

skomentuj (1)
2004-02-24 18:15:11 >> ...Nowa Notka... HORSES FOREVER!

Ave ludzie. Ja teraz jestem zajęta (głupia matma przede.
Nie jest jush taka chamica (może to tylko przelotne). Za tydzień zawody w siatke (ostatnie oblaliśmy, ja sie mało co nie zabiłam żeby niską piłkę przynieść, a ten kolibaba zaczął sie drzeć "CO TY DO CHOLERY ROBISZ, JAK TO ODBIJASZ" i zawałka. Meczyk do bani. ;( A w czwartek test próbny do gimnazjum. A ZA MIESIĄC (1 kwietnia, w rocznice śl,ubu moich rodziców) JEST TEST SZÓSTOKLASISTY, BUUU!!
Dobra ja lece, musze wpaść do Madzi zapytać co z tym wyjściem w teren na konikach, bo ona dziś w budzie nie była, a szkoda. A może Paulinka zwędzi hajs od mamy i.

Zero smutków,zero łez,moje życie jest THE BEST....

Boten Anna 

 

Komentarzy: 4 2007-02-17 No nareszcie sobota.Chociaż do szkoły nie idziemy to i tak będę się uczyć.To będzie znowu cięzki tydzień.W poniedziałek sprawdzian z historii,wtorek kartka z niemca,w środe pewnie będziemy pisać test()chociaż nie chce krakać)no i może jeszcze w tym tygodniu będzie spr.z przyry(może też być na przyszły tydzień!),w piątek lektura pt.DZIEWCZYNA I CHŁOPAK,a oprócz tego będzie niezapowiedziane dyktando.I tak wole siedzieć w necie niż ciagle się uczuć.A dzisiaj taka śliczna pogoda a ja nawet nie poszłam z psem za spacer.Mam nadzieje że podoba wam się ten filmik:WYGIANM ŚMIAŁO CIAŁO...
Bo mi bardzo.Kończę i dzięki za komenty.
Komentarzy:

Hermiona-Opowiadania-Moje...> FunFiction o czarodziejach z Hogwartu...! - Onet.pl Blog

Że noteczka taka krótka ale niestety nie mam zbytnio czasu... no neistety... i szczerze mówiąc będe go miała teraz coraz mniej! No w SQL 12 kwietnia szykuje mi się test próbny szóstoklasisty....  Już się boję... Nie wiem, ale postaram się naj naj jak mogę aby nocia ukazała się jeszcze w tym tygodniu, a jesli nie to chociaż przed 12 kwietniem... To ja.

  Hejo! Przepraszam, że znowu taka długa przerwa była ale chyba nwet nie muszę wam mówić z jakiego powodu....BUDA..... W tym tygodniu pisałam teesh test próbny dla klas 6 więc doznałam nie małego stresu  Ale dobra mniejsza oto!  Teraz właśnie rozpoczęły mi się rekolekcje więc mam troche luzu i mnóstwo wolnego czasu! To.