O czym chcesz poczytać na blogach?

Prius c

Bardzo Dziwny Blog

Zaprezentowała model Prius C, który początkowo będzie oferowany w Stanach Zjednoczonych. Jednak już teraz japoński producent przedstawił sportowy pakiet TRD, dedykowany do tego właśnie pojazdu.

TRD, czyli Toyota Racing Development, to specjalny dział Toyoty, który zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem sportowych części do produkcyjnych modeli japońskiej marki. W przypadku Priusa C, TRD ograniczyło się jedynie do zmian stylistycznych.

Auto zostało wyposażone w body kit składający się z dokładki przedniego zderzaka, progów bocznych, spoilera dachowego, a także nakładki na tylny zderzak, która imituje dyfuzor. Sportowy wygląd pojazdu uzupełniają sprężyny obniżające zawieszenie, a także.

kilka słów o satanizmie

Partii, której był głównym ideologiem. Domagał się oddzielnej słowackiej administracji, słowackiego parlamentu a także sądowniczej i kulturowej autonomii. [...]
W obliczu kolejnego kryzysu gabinetowego i wykorzystując postanowienia Układu Monachijskiego, zdecydowano się na utworzenie autonomicznego słowackiego rządu, na czele którego stanął ks. Tiso.
Tiso zdecydował się współpracować z Adolfem Hitlerem (który nalegał na ogłoszenie niepodległości, grożąc w przeciwnym wypadku rozbiorem ziem słowackich przez sąsiednie państwa) w latach 1939-45 pełnił funkcję prezydenta całkowicie zależnej od Niemiec Republiki Słowackiej.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Informacje o satanizm

Satanista intelektualny
Ten wpis został opublikowany w kategorii historia, klerykalizm. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Matka Polka

I niech nikt nigdy nie mówi, że za komuny było lepiej! O to się kłócę z mężusiem na śmierć i życie, tzn. on się śmieje...

22:36, forencka
Link Dodaj komentarz »
Potrzeba bycia adorowanym

Moje stosunki z rodzicami nie należą do najprostszych - choć pewnie każdy może powiedzieć to samo o sobie. Pokłóciłam się dziś z mamą o.

Taki zakaz, według zakłamanych darmozjadów, ma rzekomo w przyszłości doprowadzić do zrównania orientacji seksualnych.To chyba dobrze...

Mieści się to Wam w głowie? Powinni ich rozgonić i skonfiskować zdobyty oszustwem i wyłudzeniami majątek. Nie znoszę Kościoła! To dopiero skrytogeje!

15:40, forencka
Link Dodaj komentarz »
Mit Priusa

Świat wg kota Filemona

4 Maj 2011 / filemonkot

Dwie ciekawostki

ciekawostki, ekologia, godzina, godzina na telagazecie, historie, konkurs, konkurs ekologiczny, pytania konkursowe, telegazeta, toyota, toyota prius, wyświetlanie godziny
Byłam już dość dawno na konkursie ekologicznym. Dwa pytania były co najmniej porażające (cytuję z pamięci):
  1. Na czym polega akcja Zielonego Miesiąca Toyoty?
  2. Jaki silnik posiada hybrydowa Toyota Prius? (i tu porażające możliwości wyboru: ekologiczny diesel, elektryczny i benzynowy oraz jakaś idiotyczna odpowiedź, której już nie pamiętam)
I tylko jedno pytanie ciśnie się na usta. Ciekawe kto sponsorował ten konkurs? Hmm… Czyżby Toyota?
Przeprowadźmy małe doświadczenie. Bierzemy pilot od telewizora i włączamy TVP1, następnie włączamy telegazetę i patrzymy na miejsce gdzie teoretycznie powinna być godzina. Patrzymy, patrzymy i… ej no, gdzie jest godzina? Przecież tam są same reklamy! Kiedyś już mnie wkurzały, ale to co teraz.

"...the rest is bliss and diarrhoea"

W mojej głowie
i posadził mnie przy śmietniku
w wełnianym swetrze sieroty
with my perfectly unkempt hope
beretta 2005-02-07 23:11:28
skomentuj (2)
reakcjonizm

Rayuela / Euphrasia&dwutlenek tytanu / chna&Extr. Cepae / Prius quam exaudias, ne iudices vs. nieobecni nie mają racji / Is fecit, cui prodest vs. Alea iacta est / Stellar vs. Head Like a Hole / Tori vs. Profanum / Borknagar vs. Portishead / Triarchy Of The Lost Lovers vs. Verschwende Deine Zeit / Illacrimo... / I'm Only Happy When It Rains?...

nie miałam pomysłu na notkę. miałam w.

Wszystko o Miley Cyrus - bloog.pl

Wszystko o Miley Cyrus

Kategorie
  • wszystkie

Bo ona chce motor???:)

piątek, 08 maja 2009 22:22
Dopiero niedawno rodzice złagodzili jej rozpacz i podarowali Miley Toyotę Prius. Oczywiście to nie zaspokoiło jej potrzeb i obecnie żąda….
Letni" za sumę 6,2 miliona dolarów! Posiadłość ma 5 sypialni z łazienkami, 2 kuchnie, salę kinową i basen. Wnętrze jest wykładane różowym, włoskim marmurem. Niestety, Miley przeprowadzi się do niego dopiero, gdy skończy 21 lat. Na razie jest pod opieką rodziców, którzy nie chcą dopuścić do tego, by skończyła jak Lindsay Lohan. Słusznie!!
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4535207,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz | Trackbacki (1)

Chce sie dalej uczyć:)