O czym chcesz poczytać na blogach?

Priority

Blog katrinafotograf

Jest tak ważny jak kiedykolwiek, chociaż teraz masz histogramy aby dać tobie natychmiastową reakcję jako, do czy wystawienie jest poprawne. Metr jako ty zawsze miej, ale zrób to zwyczaj, by sprawdzić histogram, co najmniej dla pierwszy obrazu w seria, widzieć, czy

Komentarzy: 0 2011-10-13 Podobnie, potrzebujesz wybrać twoje kursy fotograficzne łódź ustawienia aparatu fotograficznego takie jak Priority Aperture, Priority okiennicy, albo Manual, by tworzyć typ obrazu masz umysł. Planowanie do użyj Photoshop nie jest usprawiedliwienie, by nagle polegać na w pełni automatycznych trybach strzelaniny. Wielu fotografów natury strzeli w Priority Aperture albo Manual ponieważ kontrolując głębokość pola jest ich najważniejszym zainteresowaniem. Jeśli wyobrażasz sobie obraz z płytkim głębokość pola, sfotografuj to w tamten sposób używającego szeroki otwór, by rozpocząć od niż polegając na jeden rozmazywać filtry w Photoshop. Użyj filtra później by zaakcentować skutek, jeśli pragnął. Czasami, fotografi natury mogą wybrać użyć.

Alexz Johnson&Instant Star - bloog.pl

Jude (Played by Alexz Johnson) Jude first found fame by winning the Instant Star music competition, but maintaining that star status hasn't been easy. A real music career doesn't happen overnight, but Jude is passionately pursuing her dreams. She sings from the gut and from the heart, and nothing will prevent her from getting her music out to her fans. Jude can tune out the critics and the paparazzi, but sheâ€TMll never ignore the people she loves. Her overwhelming desire to help others has sometimes taken priority over her own happiness, but Jude's finally ready to put herself first. Even as she gives her heart to her first real relationship, she knows her music is her #1 priority. She's focused on finding a sound that's really "her," and channeling every emotion into her upcoming album.

Instant Star: Jude Season 4 Flipbook

Instant Star: Jude Season 3 Flipbook

Zalesione Saale

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

kolorowa-szarosc-zycia.blog.pl - bo życie jest piękne

Pierdoły - z jednej strony mniej istotne, z drugiej - po prostu znacznie mniej wymagające. No takie, które od biedy byłem w stanie zrobić, niemalże nie myśląc o nich i nie angażując w to zbytnio wysiłku intelektualnego, na który akurat nie miałem zbytnio ani ochoty ani siły.

Tego gościa, co to jest moim szefem, lubię między innymi za to, że zawsze zarzuci jakimś tekstem, który mnie rozbroi. Tak jak podczas tej rozmowy, gdy trafnie i krótko skwitował, dlaczego zabrałem się za jakieś pierdoły, zamiast za to, co w danej chwili najistotniejsze.

Chris: Ater you working on [cośtam1]? That's a lower priority than [cośtam2].

Ja: Yes, I know, but it's also high on the list and it's simply one of the next tasks; and I found myself hard to concentrate on more complex tasks today, so I wanted to do something less complex as it's better to do anything than to do nothing.

Chris: I understand. We call that "looking for the low-hanging fruit". :)

Ja: That's a really apposite description. :D


Looking for the low-hanging fruit. Ja tu się produkuje z jakąś koncentracją, complexity tasków itp. pierdołami, a ten mi z niską gruszką wyjeżdża.

przyglądam się sobie, przyglądam się światu - Onet.pl Blog

Moje cialo go chce.
a on? przyjazn?
wiem, ze wystarczyloby gwizdnac i pojechalby jutro ode mnie na to lotnisko!
ale to nie jest rozwiazanie.
ja tak nie potrafie. juz sama nie wiem, na szczescie, czy niestety.
i to bardzo nieneutralne pozegnanie nie bylo potrzebne... czy bylo, jesli bylo?

boze, daj rozum!


kmk (00:23)
2 komentarze

22 June 2007
...

"Don't let someone become priority in your life,

when you are just an.

pandora´s box - Onet.pl Blog

Statystyka
Patrzących 26987
Mówiących 290
Unia Europejska
SmallBusiness
SME Union
EUROPE DIRECT
Komisja Europejska
Blogasy
Anna No MoRe
AśkaR
Antonio
Sister
Priority Boading