O czym chcesz poczytać na blogach?

Print to pdf

Ostrzeżenie

Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie.

Zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

DLACZEGO NASTĄPI OSTRZEŻENIE?

-aby udowodnić całemu światu, że Bóg.

Z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów.

Orędzia Ostrzeżenia w formacie PDF
Ostrzezenie 11-2010
Ostrzezenie 12-2010
Ostrzezenie 01-2011
Ostrzezenie 02-2011
.

woda z imbirem

Sama mam dzieci i często zastanawiam się co robić. Moje dzieci jedzą mięso, starsze w przedszkolu, młodsze w zupkach-papkach w domu. W domu staram się żeby było to mięso ekologiczne lub od znajomego z Mazur. Całkowita rezygnacja z mięsa jest wyzwaniem,ale moim zdaniem warto próbować. A co wy myślicie na ten temat?

Na ten temat:

  • http://www.edziecko.pl/jedzenie/1,79379,3789602.html
  • http://wszechnica_zywieniowa.sggw.pl/debata/slajdy_debata_Desmond.pdf
  • http://www.ekomama.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=337:mali-weganie-i-ich-dieta&catid=29:artykuy&Itemid=29

Lektury!

antropologia za_stosowana | antropologia w biznesie i badaniach marketingowych

Do zaaranżowania składnikiem atmosfery, co nie znaczy, że jest mniej skuteczna niż pozostałe. Siła muzyki leży w jej zdolności do kontekstualizowania odmiennych towarów i wzmacnianiu określonych stanów emocjonalnych [Gumperz 1977; DeNora 1986]. Muzyka może wprowadzać konsumenta w stan, który sprzyja nabywaniu produktów, np..

Zródła: Dawid Howes, Cross-talk between the Senses, “Senses&Society”, vol. 1, issue 3, 2006 (pdf). Mary Jo Bitner, Servicescapes: The Impact of Physical Surroundings on Customers and Employees, “Journal of Marketing”, vol. 56, 1992; Cyril.

51.113943 17.034504