O czym chcesz poczytać na blogach?

Princeton university

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

    Prezydenta Franklina D. Roosevelta”
  • 1972 – Instytut Historii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, magisterium, temat: “Wojna amerykańsko-meksykańska, 1846-1848”

Stypendia:

  • 1989 (semestr wiosenny)  Visiting Professor, Center for International Studies, University of Southern California i Center for Strategic and International Studies, UCLA
  • 1988 (semester jesienny)   Fulbright Fellow, Princeton University
  • 1980 (semester wiosenny) ACLS Visiting Fellow, G. Washington University, Waszyngton
  • 1979 (semester jesienny)    ACLS Visiting Fellow, Princeton University

Przebieg kariery zawodowej:

  • 2005-3. 08. 2008  Profesor, George C. Marshall Center for.

Astralne Podróże – Ezoteryka!

Czasu ostra dyskusja. Einstein pytał złośliwie “Czy rzeczywiście uważasz, że księżyc przestaje istnieć, gdy na niego nie patrzysz?”. Na co Bohr równie zjadliwie odparł: “Einstein nie będzie mówił Bogu co ma robić”.

 

Stuart Hameroff, profesor anestezjologii z University of California, zajmujący się od 20 lat badaniami mikrotubuli, struktur tworzących szkielet każdej komórki, twierdzi, że w ich wnętrzu, na poziomie zjawisk kwantowych, odbywają się tajemnicze procesy obliczeniowe. Uważa on, że świadomość, dusza i wolna wola istnieją i są właśnie efektem tych procesów. Według niego po.

Wiele interpretacji fizyki kwantowej. Jedna bardziej zwariowana od drugiej. Niels Bohr zwracając się do młodego fizyka stwierdził: “Twoja teoria jest zwariowana, ale nie jest zwariowana wystarczająco, aby być prawdziwą.” Na wystarczająco zwariowaną wygląda tzw. interpretacja wielu światów oparta na pomyśle Hugha Everetta, fizyka z Princeton University. Jej zwolennicy twierdzą, że najprostszym wyjaśnieniem dziwnego zachowania zjawisk kwantowych jest istnienie innych wszechświatów.

 

Każda nasza decyzja rodziłaby nowe wszechświaty, w których podejmujemy zupełnie inne decyzje. W tych równoległych.

Synonimy, symbole i alegorie biblijne | I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.

2 Styczeń 2011 by maresza

Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię, czyli stworzył Bóg twórczą myślą wirową formę energii dla nieba i ziemi(Teoria wiru Kelvina oraz eksperyment R.Jahn i B.Dunne z Princeton University udowadniający naukowo, że myśl wpływa na materię) “A ziemia była pustkowiem i chaosem, ciemność była nad otchłanią, bo w wirowej formie energii nie była zamieszczona informacja, a Duch Boży unosił się nad powierzchnią wód” -synonim wirowej formy energii, nad którą unosił się Duch Boży, czyli myśli.