O czym chcesz poczytać na blogach?

Prima moda

hipnoza.blog

Ale juz czuje na karku zimny dreszczyk. Tak tak jakos sobie wkrecilam, ze teraz bedzie tak fajnie blogo bo koncze z powodzeniem studnia. No ale szybko uswiadomilam sobie ze podstawowym, topwarzyszacym pytaniem CO DALEJ. A opowiedz nie jest juz taka latwa, wcale nie jest łatwa. Znakow zapytania duzo, a odpowiedzi niepoznane. Uffffffff
Heh humor poprawiaja mi piekne klapki w prima modzie:) Nie pytajcie ile kosztuja, ale snia mi sie po nocach;) i sa to wyjatkowo przyjemne sny.

skomentuj (0)

my blueberry nights 2009-02-24 13:11:52

Sni mi się po nocach delikatnosc tego filmu, zauroczył mnie.

skomentuj (0)

Blog misia40

to jest mój mały kuzyn dawid który  dziś kączy trzy tygodnie

Komentarzy: 2 2006-04-02 Komentarzy: 0 prima aprilis 2006-04-02 wczoraj był prima aprilis ja sie nie dałam na nic nabrac a wy??
było super wczoraj byłam u kolegi z.Mnie!! 2006-04-01 jestem michalina kieczka
niektórzy muwią na mnie miśka albo misia i ja bardzo to lubie
jestem zspod znaku byka
moja data urodzin to: 8 maja
jestem troche zwariowana lubie chłopaków szczegulnie blądynów !!!!!

mozecie skomentowac co wam u mnie nie podoba lub co wam u mnie podoba pa:* Komentarzy: 2 moda 2006-04-01  normalnie moda zmienia sie z roku na rok i bardzo dobrze bo lubie na siebie ubrac coś nowego kazdego.

Oficjalny blog Anny Świerczewskiej - Onet.pl Blog

Hazardu i mafii.
Czy posłowie sprzedali duszę diabłu?
Trzeba pamiętać, że życie płata  figle i może być tak, że to ich własne dzieci, wnukowie wpadną w kajdany uzależnienia narkotycznego, bo sami im zgotowali taki los.
Czy można to odkręcić? Owszem, ręce z kajdan można wysunąć.
Ustawa przyjęta w dniu 1 kwietnia nie musi być traktowana poważnie, przecież z datą Prima Aprilis nie powinien wiązać się żaden dokument państwowy. Urodziny Judasza, Nowy Rok, dzień żartów – 1 kwietnia z łac. Prima Aprilis.
Tradycyjny dzień wzajemnego oszukiwania się dla żartów.
Typowym żartem jest fałszywa informacja skłaniająca nabraną osobę do odbycia dłuższej drogi.

Prima aprilis albo najpierwszy dzień kwietnia,
Do rozmaitych żartów moda staroletnia.

Gry, programy, mp3 do pobrania. U nas wszystko i nie tylko! - Onet.pl Blog


PRIMA APRIMIS

Zgodnie z dawnym zwyczajem prima aprilis, czyli pierwszy kwietnia, jest dniem wzajemnego wprowadzania się w błąd, nabierania i oszukiwania dla żartu: Na prima aprilis nie wierz, bo się omylisz. Obyczaj ten wywodzi się prawdopodobnie z rzymskiego święta Cerealiów, obchodzonego na początku kwietnia ku czci Cerery, bogini urodzaju. W Polsce już w XVI wieku uchodził za dawny, a Wacław Potocki napisał:
Prima Aprilis, albo najpierwszy dzień kwietnia,
Do rozmaitych żartów moda staroletnia.

Ale żart żartowi nierówny. Są żarty sympatyczne, są też grubiańskie czy wręcz niesmaczne. Ponoć w dawnych wiekach naszej "złotej wolności" panowie bracia potrafili w tym dniu poczęstować gościa pierogami nadziewanymi trocinami czy kawą przyrządzoną z gliny. Wysyłano również listy ze zmyślonymi wiadomościami, dziwaczne prezenty lub po.

youngwoman blog

Sa grube tylko wysportowane. Ja bym mogła takie mieć. I od dziś się odchudzam. Mam miesiac do maja, do powrotu moich kolegów. I kupuje sobie bluzeczkę z napisem : Next time I'll be good girl.

Ale do cholery jestem tylko człowiekiem, dlaczego mam się opanowywac jak mi się ktoś strasznie podoba?


2003-04-01 15:16:52 skomentuj (1)


PRIMA APRILIS!!! wczorajszy ;-)
Wczoraj porobiłam sobie z L żarty z naszych znajomych ;-)

Zabawa była naprawdę przednia!

Najpierw A... Mój kochany jasnowłosy Wołoch dał się nabrać i to tak głupio , ża aż nie wiedziałam, ze ma tak mało rozumku.

L podszył się za jego Anastazję, takę.Wesoło i miło... to w drugim jakaś mordownia! Tragedia, naprawdę. Głośnik przy moim uchu, jakieś bambry bezmózgie wokoło... bosh.. Zwialismy stamtąd po pół godzinie.

Acha, ja z taką Olą, dziewczyną kolegi KN chciałyśmy isć z nimi gdzies potańczyć, ale to takie lenie że szkoda gadać.
Nawet to, że w tym klubie odbywają się pokazy mody, bielizny, tatuażu i niemal gołe modelki po scenie się przechadzają nie pomogło.

Stwierdzili, że mały pokaz bielizny mają u sioebie w domu...

Hmm... taa... ja mu na to: KN jak to? ty to nie masz zadnego, chyba ze mamę podglądasz!
On się o mnie wyrażął jako: MOJA KOBIETA..

???????????????????????????????????????

malutka15 blog

JA oczywiście zapomniała :P KOleżanki moje kochane zrobily mi kawał :P i sobie przypomniałam. Wiec chciałam wykożystać sytuacje. Obczajam rynek.... patrze a na horyzoncie idzie sobie jakiś dziadziuś :P i Ja do niego podchodzę ( Izki z Anką już leją) A ja do dziadka :" yyyyy..... ale ma pan dziure na kurtce" dziadek szczelił karpia i patrzy ma kurte. A ja w śmiech:" i Prima Aprilis" Dziadek się zamieszła ( bauahahahha) i mówi :" A bo to dziś" i zaczoł zlewać :P A my z kumpelami miałyśmy z niego grzane, że Uj :P ! Później przyszła nasza pani i zwiedzaliśmy NYSE :P ! Przechodząc koło Carolinum, szło koło nas Gimnazjim jakieś :P i ja się wydarłam "My to nie gim tylko Średnia" :P A moja wychowawczyni powiedziała, że na ulicy.Ukolysza Cie. Kolorowych snow zycze Wszystkim....

P.S.

Pogoda się zepsóła .... Pada :(

Ciał Pał... :*
malutka15 2004-04-04 23:49:12
skomentuj (2)


Poniedziałek

I po poniedzialku :P ! Jazda była dziś w szkole na maxa :D Klasa Ie1 zrobiła konkurs: Moda na wesoło. Z mojej szkoły poszła Judyta - Miss klasy ( buahahaha - na bank :P ! ) i Marcin ( biedulek co one z nim zrobiły) hahahaha wygladał jak taka słodka kurewka z A4 buahahah... no ale to nic :P Byłam na tym konkursie, bo nie chciało mi się isc na lekcje :P Nie byłma na podstawach ekonomii i na marketingu :P Baba z deczka się na nas wkurzyła, bo nie zrobiła.