O czym chcesz poczytać na blogach?

Prezent dla chłopaka

Måns Zelmerlöw & Darin Zanyar - Onet.pl Blog

  
Napiszę jeszce w sprawię opowiadania, które w ostatnich dniach pojawiło się na blogu. Otóż żeby nie mieszało się z info o chłopakach to założyłam nowy blog http://www.one-true-flame.blog.onet.pl
tam znajdziecie kontynuacje historii o Ninie, Nadii i..Darinie- Mans również się pojawi.
Śniadanie i wybiegły z domu

……

- Widzę, że wszyscy już są. Zatem zaczynamy. Dzisiaj dla was ważny dzień. Okaże się kto pojedzie na obóz zimowy. W tym roku miejsca są ograniczone, bo po raz pierwszy w tym roku będziecie połączeni z uczniami z innych krajów: Szwecji, Anglii, Hiszpanii i Belgii. Drugą niespodzianką jest.
Pewno...
Odc.1 
 
Zimny grudniowy wieczór. Na przystanku siedzi dziewczyna. Jest zła na cały świat, smutna i zmarznięta. Przed chwilą była jeszcze w centrum handlowym gdzie kupowała prezenty pod choinkę dla najbliższych. Musiała znaleźć jeszcze tylko prezent dla swojego chłopaka Maćka.
Weszła do sklepu na którego wystawie zobaczyła fajny prezent dla chłopaka i wtedy zobaczyła go Podeszła w jego stronę, ale do.

crazy

27 listopada 2011
Hejka :*

Hej ludzie !

Mam problem...
Wiecie może skąd mam wziąść kase na kino ze znajomymi (10 grudnia) i na prezent dla chłopaka (23 grudnia)....
Dajcie jakieś mądre pomysły!
Z góry dziękuje.

Jest "koniec roku" no i jeszcze tyle wrażeń ...;)) Więc tak jak widać moja crazy połówka to chyba zapomniała o tym blogu bo nic nie pisze ale żyje nie martwcie się xD Mam ją pod kontrolą ...No i Dziękuje za trzymane kciuki ;** Bo ...mam chłopaka i to jakiego Tak tego BOSKIEGO z oazy <love> heh jest SUPER...jednak on ciągle gdzieś jeździ ;( więc rzadko się widzimy ale narzekać nie mogę ... Dziś tata zapomniał telefonu i dzwonił jakiś nieznany numer odebrałam i.Pomysł (potem napisze) 5.Byłam na lodowisku(pierwszy raz od trzech lat!!!!). Ok to takie ogólne. Co do tego punktu 4 więc tak : Jestem szfiarką (to już chyba wam pisałam) piszę i mówię że nią jestem ale nic w tym kierunku nie robirę ;( dlatego na tym właśnie blogu chcę dawać moje foty z pomysłami stylizacji które wymyślam może i nie będą wystrzałowe i niesamowita ale to już zostawię do waszej oceny ;) Jednak na pierwsze foty trzeba poczekać aż do ........Kwietnia i.

Nati i Emi -przegląd świata mody - Onet.pl Blog


(...)Prawdziwa uroda i kobiecość są nieprzemijające i nie można ich sztucznie stworzyć. Jestem świadoma, że to, co teraz powiedziałam nie spodoba się wielu. Dziewczyna jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest spontaniczna i naturalna. Dla wielu to zbyt wiele(...)

(...)Sława dla mnie jest czymś chwilowym, szczęściem, które nie trwa długo, nawet dla sieroty, a wychowywana byłam jak sierota. Sławą nie da się żyć codziennie, to nie daje spełnienia, owszem podnosi.Pracy oraz sylwetki . Jak wiadomo, pracownicy biura niekoniecznie będzie wypadało założyć krótkie spodenki i bluzkę na ramiączka.Nasze propozycje kierujemy głównie do osób, które nie mogą pozwolić sobie na tak swobodny ubiór. Prezentujemy jak komponują letni i elegancki strój gwiazdy prosto z hollywood!


  

  
  

  Nati i Emi (14:29)
1 komentarz

10 lipca 2010
Prezent dla chłopaka

Everyone was young in the past - Onet.pl Blog

Caro wysuneła dłonie spod jego koszulki i poczuła, jak dean sięga pod  nią odpinając zapinke jej stanika. Przeszedł ją kolejny tego wieczoru dreszcz kiedy zobaczyła spojrzenie deana, gdy odkrył całkowicie jej piersi. Nie wiedziala dlaczego, ale nie odczuwała wstydu leżąc teraz pod nim praktycznie naga. Czy była już aż tak niemoralna, że go nie czuła? A zresztą czy to było teraz ważne? Pragneła deana i tylko to się dla niej liczyło w tym momencie. Miała z nim.Łza. Teraz wcale nie czuła się przyjemnie, była napieta i zdenerwowana. Dean ciągle sie w niej znajdował, ale nie poruszał. Dziewczyna po chwili zaczeła spokoijniej oddychać, kiedy ból zaczął tępięć. Mocno obejmowała swojego chłopaka za szyję, ktory kolejny raz ją pocalował. Dean nie spieszyl się z niczym i za to była mu wdzieczna. Dał jej czas, który tak bardzo był jej teraz potrzebny. Kiedy ból był juz coraz mniejszy, Dean zaczął się w niej bardzo.

  • Odcinek 40
  • Po pokrojeniu tortu i pierwszym , początkowym szumie związanym z rozpoczęciem przyjęcia, Julie zobaczyła, że pierwsi goście zaczęli znów zbliżać się w jej kierunku z prezentami w dłoniach. Może i była trochę rozpuszczona, bo który jedynak nie jest, ale jak ona uwielbiała ten moment. Nie znała chyba takiej osoby, która by nie lubiła dostawać prezentów w dniu urodzin czy z jakiejkolwiek innej okazji..

...:::opowieści z Lyoko:::... - Onet.pl Blog

Nie są łatwe, jednak są i muszą trwać. Trudno, trzeba sie pogodzić i jakoś znaleźć to lekarstwo.

- Jak dostałeś sie do Interfejsu? – Dahlia jak zwykle była wyjątkowo dociekliwa, musiała wiedzieć to, co dla niektórych wydawało sie nieistotne.

- Franz przekazał mi klucze, kiedy przyszedłem.

- Możesz dezaktywować wieże? – spytał Ulrich. Ile jeszcze skrywa ta małą osóbka? Z.

Odzyskał dźwięk, znaleźli się z powrotem w lesie.

- Wysyłam pojazdy, wieża jest 350 na północ!

Ulrich wskoczył na motor, Pan Puck zajął miejsce za nim, choć ledwo go było zza chłopaka widać, a Aelita uśmiechnęła się, spojrzawszy znowu na swój pojazd. Odzyskała ojca, choć nie mieli pojęcia, co mu jest, ale jednak był obok, miała wspaniały prezent od chłopaka, spędziła najwspanialszą w życiu Wigilię...

Nad ziemią lewitowała miotła. Z jasnego, klonowego drewna. Podleciała do dziewczyny jak na wezwanie, a ona wskoczyła na nią, siedząc bokiem. Obok.

.....:::::Lily Potter:::::..... - Onet.pl Blog

Claire odwróciła wzrok i spojrzała na szybę okna o którą odbijały się krople deszczu. Westchnęła cicho i nadal patrząc w bok powiedziała:

-Nie chcę robić urodzin

-Ale prezenty chyba możemy ci dać? -jednak zanim Claire zdążyła odpowiedzieć- No widzisz, to.

-Lily...ja nie jestem jeszcze gotowa na urodziny...

-Jeśli myślisz, że to będzie trudne tylko dla ciebie to się mylisz...wszyscy w tym siedzimy i przebrniemy przez to święto razem, jak przez każde inne, bo tylko to nam zostało-brnąć przez te wszystkie niezwykłe okazje. Naprawdę myślisz,że on by przepuścił okazję zrobienie.

-To może mi ktoś opowie co się wtedy działo?-spytała z zaciekawieniem Liz.

-Może innym razem...-powiedziała Emma

-Nie chciałabyś tego słyszeć nic ciekawego...Lupin przestań się chichotać-Lily z lekkim oburzeniem i rozbawieniem jednocześnie szturchnęła swojego chłopaka w ramię.

Blog LiliumConAmore

Zaufaniem mężczyznę, nawet tak wspaniałego jak Filip.

       Po zakończonej kąpieli zjadła śniadanie i pospiesznie ubierając się, ruszyła na podbój sklepów w poszukiwaniu idealnego prezentu dla swojego chłopaka.
Nie mogła znaleźć nic odpowiedniego. Spoglądając na zegarek zorientowała się ile czasu jej to zajęło. Rzucając się w wir sklepów zupełnie straciła poczucie czasu. Pobiegła do centrum handlowego z nadzieją, że.