O czym chcesz poczytać na blogach?

Prewett

To takie żałosne kiedy nie mogę zasnąć tylko dlatego, ze powiedziałaś mi - Onet.pl Blog

Tańczyć.
Tańczenie bez majtek z chłopakiem pokroju Regulusa nie wróżyło nic dobrego.

Syriuszowi zachciało się do toalety. Wyzedł z sypialni wprost do salonu, w którym Nicki tańczyła z jego młodszym bratem. Łapa momentalnie oprzytomniał. Jego Nicki tańczyła z jego popapranym bratem, tak nie może być. Bo to JEGO NICKI. 
- Idziemy do domu? - Łapa podszedł do Nicole.
-Pewni - powiedziała Nicki - Zimno mi w tyłek.  

Po drodze Syriusz ocierał się policzkiem o jej czarne włosy, trzymając ją za rękę. Jej dłoń była mała i ciepła. Błędny Rycerz zatrzymał się przed wielką posiadłością państwa Prewett w Dolinie Godryka. Nicole chociaż nie spała, odmówiła wejścia do domu o własnych siłach, więc Syriusz musiał ją wnieść.
Nicole poszła przebrać się do łazienki, a Łapa uwalił się na jej łóżku. Kiedy Nicki wróciła do sypialni, Syriusz leżał na łóżku, wpatrujac się w różowy baldachim.  Nicole położyła się obok niego i przytuliła twarz do jego klatki piersiowej.
- Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek- szepnęła słodko

Nagle Łapa poczuł, że jest podniecony, bardziej niż kiedykolwiek.
Po co on polazł z tą Amandą, ale był głupi, a nóż może udało by mu się pocałować Nicki. 

Hogwarts class of 1971-1978 | from Gryffindor.blog.pl

I spojrzała w odbicie. Spoglądała na nią lekko zmęczona dziewczynka o dużych, niebieskich oczach i długich blond włosach.. Jej twarz miała delikatne rysy, a lekko zadarty nosek pokryty był piegami. Przetarła oczy, po czym ubrała się i cicho wyszła z pokoju. Przeszła korytarzem, zeszła po schodach w dół i skierowała swe kroki do salonu. Było to przytulne pomieszczenie z sofą naprzeciwko kominka i ścianami zastawionymi półkami pełnymi książek o pielęgnacji magicznych roślin. Mama Elisabeth uwielbiała ogród. Spędzała w nim całe dnie doglądając i podlewając coraz okazalsze skaczące muchomory. Nawet zwykłe piwonie pod opieką pani Prewett zachwycały sąsiadów do tego stopnia, że okoliczne czarownice przychodziły po porady właśnie do niej, a nie do wykwalifikowanej zielarki mieszkającej trzy domy dalej.

Pośród świata roślin spisanego na kartach, stały również egzemplarze starych podręczników. Wśród nich był ten, który od zawsze przykuwał uwagę dziewczynki. Wielki, opasły tom o nazwie „Historia Hogwartu”. Stał na najwyższej półce tak, że nie mogła go dosięgnąć. Tata obiecał, że.

Witajcie na moim bloogu!!! - bloog.pl

Płećkobieta
DebiutHarry Potter i Insygnia Śmierci

Muriel – ciotka Molly Weasley, a cioteczna babka dzieci Artura i Molly Weasleyów. Harry spotkał ją na weselu Billa i Fleur. Miała oczy nabiegłe krwią i duży różowy kapelusz. Pożyczyła Fleur diadem wykonany przez gobliny. Przerwała rozmowę Harry’ego z Elphiasem, przyjacielem Dumbledore’a.

Inni

  • Gideon i Fabian Prewettowie – członkowie

Huncwocka to sprawa, naruszyć wszelkie prawa, narobić rabanu i uniknąć szlabanu! - Onet.pl Blog

Przecież nigdy nie zdarzyło się, żeby przegrali jakikolwiek mecz, a zwłaszcza o puchar...
Tom i reszta drużyny mieli taki sam wyraz niedowierzania na twarzy jak Łapa. W milczeniu przyglądali się Henry'emu, który trzymał uniesiony Puchar Qudditcha w geście triumfu. Reszta Krukonów wzięła Henry'ego na ręce i zaniosła do zamku wśród ochrypłych śpiewów.
Tom splunął ze złością i powiedział:
- Chodźmy stąd, bo zaraz mnie coś trafi. - Ruszył w kierunku szatni, a pozostała część drużyny w milczeniu poszła za swoim kapitanem.

W szatni przebierali się w swoje normalne szaty, nadal nie odzywając się do siebie. Nagle Prewett zapytał:
- A gdzie jest James? Nie było go z nami na boisku, nie ma go tutaj...
- Już jestem - rzekł Rogacz z żałosną miną, stając w drzwiach szatni. - Byłem się przejść...
- Potter, chcę żebyś wiedział, że nikt nie wini cię za wynik tego meczu - powiedział Tom, wskazując ręką na zawodników.
James prychnął kpiąco.
- Ty nie prychaj, tylko mnie słuchaj! - krzyknął Tom, wracając do swojego dawnego zachowania. - Jestem twoim kapitanem, zapomniałeś?
- Nie i przepraszam, kapitanie - odpowiedział Rogacz z udawaną skruchą, przez co kilka osób parsknęło śmiechem. Tom spojrzał na nich ostro, ale już się nie.

Harry Potter i Czterej Jezdzcy - Onet.pl Blog

Elizabeth
Nazwisko: White
Rodzice: Igor White i Jennifer Dunadan
Kolor oczu: Brąz
Kolor włosów: Brązowy
Zwierzątko: Kot
Imię kota: Silver
Sympatia: Fred Weasley
Chłopak: Fred Weasley
Przyjaciele: Selena Snape,Dracon Malfoy,Natasha Black ,Elena White,Hermiona Granger i Ronald Weasley,Ginny Weasley,Harry Potter.
Krótka charakterystyka: Jest najlepszą uczennicą w szkole.Jest mądra ,inteligentna,spokojna i opanowana.Uwielbia pływać i grać w Quiditcha.Gra w drużynie na pozycji ścigającej.

2.Ginny Weasley
Imię: Ginewra
Drugie imię: Molly
Nazwisko: Weasley
Rodzice: Artur Weasley I Molly Prewett
Kolor oczu: Zielony
Kolor włosów: Rudy
Zwierzątko: Nie ma
Sympatia: Harry Potter
Chłopak: Harry Potter
Przyjaciele: Selena Snape,Dracon Malfoy,Natasha Black ,Elena White,Hermiona Granger i Ronald Weasley,Ginny Weasley,Harry Potter.
Krótka charakterystyka: Jest energiczne zawsze wesoła ma duże poczucie humoru.Jest w 5 klasie.Uczęszcza do Hogwartu.Jest ścigającą w Gryfindorze.

Translations by Zach's Girl - Onet.pl Blog

Syriusz, beztrosko nieświadomy zamieszania, jakie spowodował Remus.

                Tuż przed tym, jak doszedł do fotela, w którym siedział jego przyjaciel, Remus zatrzymał się, by rozwinąć pergamin drżącymi rękoma. Fabian Prewett. Czwarty Rok. Remus nie zorientował się, że wstrzymywał oddech, dopóki nie zorientował się, że właśnie wypuszcza powietrze z lekkim świstem. Czuł się pokonany. Nie wylosował imienia Syriusza, a co gorsza, teraz musiał pocałować Prewetta, albo na trzy miesiące jego twarz będzie pokryta fioletowymi pryszczami.

"Cześć, Padfoot," powiedział jakoś przygnębiony, siadając w fotelu. Syriusz podniósł wzrok, zaskoczony.

"Oh...Cześć, Remus. Wylosowałeś imię?" Remus uniósł pergamin i zobaczył, że twarz Syriusza się zmienia - od zaskoczenia, poprzez szok i niewiarę - do radości. "Ty... Jesteś...Nigdy bym nie pomyślał...Myślałem, że jesteś... Jesteś gejem?"

Lily Evans i James Potter - ''Historia naznaczona przepowiednią...'' - Onet.pl Blog

Jednak było się domyślić, że takie wrażenie wywołały spływające z ciał zaklęcia kamuflujące. Teraz członkowie Zakonu Feniksa byli już zdani tylko na siebie i własne różdżki, nie mogąc liczyć na żadną dodatkową ochronę.
Caradoc Dearborn ruszył przodem wraz z Dorcas, ostrożnie poruszając się wąskim, zacienionym korytarzem. Przy każdym nacisku stopy na zbutwiałą podłogę, w powietrze wzbijał się kurz, co było okolicznością zdecydowanie niezbyt sprzyjającą. James, Syriusz oraz Longbottomowie ruszyli ostrożnie za nimi, zostawiając braciom Prewett ochronę tyłów.
Powoli, zachowując między sobą dostatecznie duże odstępy, by umożliwiały reakcję na potencjalny atak, członkowie Zakonu pokonali kilka pierwszych metrów korytarza. Caradoc ostrożnie odwrócił się w kierunku pozostałych, najwidoczniej chcąc im coś zakomunikować. Nie zdążył jednak nawet otworzyć ust, bo ciszę rozdarło zaklęcie niewybaczalne, rzucone ze szczytu schodów. Dorcas w ułamku sekundy popchnęła Dearborne’a do przodu, sprawiając tym samym, że śmiercionośna wiązka z impetem uderzyła w ścianę.