O czym chcesz poczytać na blogach?

Present perfect

Twój język. Moja Troska

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:Gramatyka Tagi: czas Present Perfect Continuous, Present Perfect Continuous, Present Perfect Continuous Tense
Komentarze (0) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback

My imagion

Ze był straszliwy upał i było duzo ludzi albo poprostu mi sie nie chciało ale teraz troche załuje bo w sumie cały czas to chodziłam z kolezankami po tych błoniach i od czasu do czasu patrzyłyśmy co tam sie dzieje na scenie.A najbardziej to mi sie podobał występ zespołu present perfect bo sie cały czas śmiałam z kolezanką z takiego jednego chłopaka co grał na perkusjii.Bo on tak smiesznie ruszał głową i jeszcze wystawiał język jak grał ale widac było ze jest bardzo zaangażowany a gre i mu to świetnie wychodziło ale poprostu to było takie.

bela-mi

2010-03-17 21:46:47
ach te regułki gramatczne

zawód nauczyciela zawsze kojarzył mi się z edukowaniem podopiecznych.
czasami jednak bywa, że to ja się uczę.
wczoraj na przyklad zadałam mojej klasie pytanie:
- kiedy używamy czasu Present Perfect?
no i się dowiedziałam:
- od niedawna.


skomentuj (0)


2010-03-17 21:48:07
wyjatkowo ważny dzień!!!

BIAŁY DYM NAD WATYKANEM!
:)))skomentuj (0)

..:::AlWaYs Be ToGeThEr... ==> BlOgUś MeGi:::.

5,0 [egzamin]
Zarzadzanie i planowanie marketingowe: 4,0 [zaliczenie]; 4,5 [egzamin]

A sesja wyglądała następująco:
Język angielski – zaliczenie pisane 26 maja, z gramatyki, między innymi czasy: past simple, past countinous, present perfect i inne, oraz słówka obejmujące 3 unity książki. Dość jakby to powiedzieć trudne, zważywszy na to, że ¾ grupy oblało za pierwszym podejściem. Poprawki w sumie były jeszcze dwie, a średnia ocen niezbyt zachwycająca. Mi się wyjątkowo udało. Słówka.

Mój blog :)

Razwiazac jakies tam zadanie..potem byla fizyka..znaczy fizyki nie było..było zastępstwo z jakąs kobita od biologii i puscila nam taki film o dniu Ziemi...to była najnudniejsza lekcja w moim zyciu jak dotąd..myslałam ze dostane tam pierdolca potem był angielski..zaczelismy brac Present Perfect..jak ja z panie Z. zrobi.lam go w październiku...ale to nawet dobrze ze zaczelismy w szkole bo bede miała taką powtórke i sobie przypomne duzo rzeczy .Potem była biologia i myslałam ze umrę na miejscu,ponieważ pani mnie spytała,a wogóle nie byłam na to przygotowana.

Mój pamiętnik... Chwile z życia wziete...

Ona mi nie. Nie ma o kim... Współczuję jej...  TV, lulu...

CZWARTEK - sql - nudy jak zwykle, Angielski - wkuwałam całą środę i czwartek na kartkówke. Chyba dobrze wypadła, bo jeszcze nie wiem. Ale pani zapowiedziała już jakąś pracę klasową z Present Perfect. Dla mnie jest to łatwe, ale gorzej z czasownikami nie reg. ohh... Masakra. Wróciła. TV, komp... Nie musiałam się uczyć, bo w piątek ma być dzień nauczyciela, lekcje skrócone, i ślubowanie. Było spokoo. Na majmie robiliśmy focie klasową. Mój.