O czym chcesz poczytać na blogach?

Prawo jazdy testy

Blog amelik2007

I tego typu rzeczach, probuje sie dowiedziec jak to zrobic, mysle, ze do przyszlego tygodnia juz sie naumiem ;)))
    Nie pisalam wczesniej, zeby nic nie zapeszac, ale robilam w Anglii prawo jazdy. Testy zdalam za pierwszym razem. Mialam co prawda tlumaczenie po polsku, ale to taki szajs, ze tylko mi sie mylilo, wiec dalam szybko sobie spokoj. Tu do nauki jest ponad 1300 pytan z czego na egzaminie 50.

Półki Na Myśli

Półki Na Myśli
Kategorie: Wszystkie | test | test2
RSS
poniedziałek, 02 marca 2009

Umowy i otrzymaniu pieniędzy na wpłatę, mogłem zacząć naukę.

Ale o tym już w następnym odcinku...

Tagi: prawo jazdy
21:32, daredevil83
Link Komentarze (6) »
.

Nihil novi sub sole... - Onet.pl Blog

Ciepło rano, chociaż nie powinnam się łudzić. muszę wstać o 4:30. nie chce sobie jeszcze wyobrażać tego strasznego momentu, wystarczy, że jutro go przeżyje.
a wstaję tak wcześnie, bo egzamin na prawo jazdy zdajemy w innym mieście niż mamy jazdy, więc jutro rano jedziemy poznać miasto, żeby zdać ten egzamin;P
Moli Najzupełniej poprawne. właśnie dzisiaj zaliczyłam za trzecim podejściem wewnętrzny egzamin praktyczny. był o tyle trudniejszy od zewnętrznego, że nie mogłam popełnić żadnego błędu; musiałam zrobić 3 testy na '0', co rzecz jasna nie było wcale takie proste. w ciągu 50-ciu minut zrobiłam test 8 razy; 0, 1, 0, 0, 2, 0, 0, 0. trzy ostatnie oceny zadecydowały o moim sukcesie. także tę część mam już za sobą. teraz pozostały mi jeszcze 4 godziny jazdy a ja jeszcze nie wiem co takiego magicznego znajduje się pod maską samochodu. najlepsze jest jednak to, że na ostatniej godzinie jazd będę miała praktyczny egzamin wewnętrzny, który zadecyduje o tym,.

Everyone was young in the past - Onet.pl Blog

Everly widział, jakie wrażenie to na niej zrobiło. I w sumie to nie było co się jej dziwic. Gdyby był na jej miejscu, sam pewnie by tak zareagował. – Jesteś moim gościem, a ja jako uczestnik mam prawo do jednej z lóż w tym sektorze. I właśnie dziś je wykorzystuje…
- Będę miała doskonały widok na cały tor- uśmiechnęła.
A teraz zamknij się i lepiej schowaj te notatki- powiedziała już nieco ciszej Caro i sama schowała swoje kserówki. 
- Dennis, rozdaj te testy- powiedział donośnie wykładowca i usiadł na swoim miejscu. 
- Oby dało się ściągnąć – Matt usłyszał szept kumpla za.
To marnie widzi swój los na tym teście. I że ktoś pomoże jej , bo wiedziała, że ściągi to nie wszystko. Droga do szkoły zajęła jej mniej czasu niż zwykle, gdyż dzisiaj nie żałowała gazu w trakcie jazdy. Kiedy zaparkowała samochód na szkolnym parkingu, wysiadła szybko i nie zwracając na nikogo swojej uwagi, pędziła do wejścia szkoły, Miała jeszcze tylko dziesięć minut, żeby wyciąć ściągi i.