O czym chcesz poczytać na blogach?

Prawo jazdy kat c

Badania we Wrocławiu

Może lepiej jak będę miał wpisany ten obowiązek, bezpieczniej będzie, nieważne że będę miał obowiązek ale będę dopuszczony,

Chciałem spytać się czy przy moim zdrowiu, ogólnie mam dobre zdrówko ale te okulary i lekka wada -1,0 chodzi mi tu o badania wysokościowe, czy będę dopuszczony, czy będę.

Wysokości jest ważne i jak mniej więcej przebiegają takie badanie i co sie bada! dziękuję!

Witam serdecznie!
Chciałbym zacząć kurs prawa jazdy na kat C. Czy mogę mieć jakąkolwiek wadę wzroku? Jeśli tak to jak wielką?
Będę bardzo wdzięczny za udzielona mi odpowiedź!
Pozdrawiam

Dzień dobry panu mam takie pytanie otóż nosze okulary, służą mi one do leczenia

czy w takim przypadku mogę miec prawojazdy na samochód prosze o jak najszybszą odpowiedź

holly blog


W zasadzie nie wiem o co w tym chodzi. Niby tym razem to ja mu daję prztyczka w nos, ale mi szkoda, że facetowi nie chciało się mnie odprowadzić do domu, a przecież mieszkam w centrum.

by holly | 2008-02-28 08:32:40 | skomentuj! (0)


Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
 • Prawo jazdy kat. B
 • Znajomość zagadnień związanych z handlem zagranicznym
 • Kilka chwil z których nie jestem dumny

  Wlascicielki. Stałem sie jeszcze bardziej wrazliwy, twardszy wtedy, kiedy trzeba. Zmienilem swoje poglady zyciowe. Jestem nierob, len, biore sie za siebie w ostatniej chwili, zawsze taki bylem ,ale teraz to zaakceptowalem, nie poprawny optymista,farciarz. Wielu moich znajomych juz nie prowadzi blog-a. ja tez juz rzadziej. umiera.Nowi pozorni, pozornie fajni. nie tacy jak Ci z przed lat. Tyje, ola boga i co z tego:P. Dalej chce byc dzieckiem, zalosne co?.Chwalilem sie juz? 28.08 egzamin na prawo jazdy Kat.B. w planie kat.A. Tak dawno nie bylem na imprezie(taniec alkohol przypadkowy seks) ,ze juz nie weiem co to jest impreza, a wszytko przez prawo jazdy xD,cos za.

  ducholek blog

  Czym pojechałam do pracy.

  W trasie jakiś matoł bez PL i zarejestrwanego (ręcznej roboty motocyklu) wrąbał mi się w moje NOWE auto.

  nie chodzi o koszty:
  nowe drzwi, nowy próg, nowe nadkole.
  Chodzi o świadomość że mogłam go zabić
  Zabić przez to, że On nie znał.

  Ptyska będzie chciała skuter??
  Ależ proszę Cię bardzo moje dziecko!
  Daje Ci kasiorke, za dwa miesiące pokazujesz mi Prawo Jazdy Kat A1 i skuter jest Twój!!


  Ale nie nie bo mentalność polaków jest taka: ukradnij, przykombinuje ile się da za darmo to wtedy jesteś.

  qst.blog.pl

  KONIEC komento notki ... jak muwilem juz to miał byc koment do poprzedniej notki ale zostął przespawany na notke... a teraz moze cos dopisze jeszcze...

  hmmm...

  grila mi sie chce... i moze dzisiaj nawet bede miał ... i se zjem saszLIKA.Juz konczyc bo zaraz net mi sie skaczy i nei zdaze wyslac notki... w tym samym momencie patrze... nie mam netu... ajjjjj :) ostatnio każda notke musze chyba dodawac w next dzien po napisaniu... a wiec NOTKA JUTRO - DZIŚ? :)

  ...

  .Daxie... złoje ci skure i tyle ...

  Pragne was tu zebranych poinformowac takze ze moj kurs [kurs+egzaminy] na prawo jazdy [kat B :P ] został dzisija zakaczony wynikiem pozytywnym :) i za okolo 10 dni bede miał dokumenta ktory uprawnia mnie do prowadzenia.

  This is my world, my world... - bloog.pl

  12px; font-family: "comic sans ms", sans-serif;">Mój bloog to w pewnym sensie to takie wyjście awaryjne. Był okres, że pisałam tutaj codziennie, z czasem, kiedy już moja euforia na pisanie opadła, było tego co raz mniej.  Obecnie zostawiam tutaj ślad życia w krytycznych dla mnie chwilach.Tego blooga. Ostatnio piszę tylko o jednym, bo tylko jedno mam w głowie. Wiele rzeczy się układa, w pracy, w szkole, zdałam ostatnio nawet egzamin na prawo jazdy kat. B. W piątek jadę do koleżanki do Olsztyna- super!! Jestm dobrze, ale jednej rzeczy nie mogę ogarnąć. MOje sprawy sercowe mają się nijak i nie wiem, co.Powiem, jest mi ciężko, bo brak mi radości w tym wszystkim. Zdałam maturę, odbyłam zadowalający staż, dostałam fajną pracę, poznałam super ludzi, zdałam na prawo jazdy, zdobyłam tytuł inżyniera, zdrowie dopisuje, z kasą też nie jest do końca tak źle (tego zawsze mało :P), nie podróżuje często, ale coś tam już.