O czym chcesz poczytać na blogach?

Prawo jazdy kat a

MotorbikeSite


Blog Katy {Katy's blog}

      In English
Follow

Samobójczej – stał się -  nie wiem właściwie,  czy intencjonalnie czy też nie – początkiem przyspieszonego dorastania. Nagle zrobiłam prawo jazdy, zrozumiałam po co żyć i takie tam rzeczy.

Bo życie jest czasem jak rozpędzony samochód jadący przez burzę. Nie, nie chodzi mi o klatkę Faradaya. Może banalne i głupie porównanie, ale kto nie prowadził samochodu w ścianach deszczu, we mgle i przy widoczności na dziesięć metrów ten pewnie nie pojmie istoty rzeczy.

Bo czasem po.

Blog perelka1991

Komentarzy: 0 2010-07-27 Badania na kategorie C.

Komentarzy: 0 2010-05-05 Zakupy a potem lekarz,dzis rok jak bylismy w fasion haus.
Praca i zapisalem sie na prawo jazdy kategori C.
Komentarzy:

Świat Alexy - bloog.pl


Już dawno odkryłam, że gdy umieści się świeczkę w wąskim ale wysokim naczyniu zaczyna działać prawo fizyki. W takich warunkach świeca z trudem się spala, gdyż ma zbyt mało tlenu potrzebnego do tego procesu. W tych trudnych do spalania warunkach płomień.Potworne zawroty głowy, ból i ten przerażający ucisk! Nie pomagały tabletki, smarowidła, okłady, czopki i zastrzyki. Czasem „igła" przyniosła ulgę, ale na bardzo krótko.
Trwało to kilkanaście dni. W piątek było apogeum...

Oskar w szkole, Darek w pracy. Ja w domu sama, no niezupełnie, towarzyszył mi przecież ból. Po kilku dniach takich potwornych katuszy zaczynam najzwyczajniej wariować... To „nicnierobienie" zabija mnie!!!

Jedną z decyzji podjął Darek.
Postanowił pójść na kurs prawa jazdy kat. B