O czym chcesz poczytać na blogach?

Prawnik z lincolna

Amnesty International – grupa OSTROŁĘKA

Stanowej, która zrównuje „przyzwalanie na znęcanie się nad dzieckiem, które doprowadziło do jego śmierci” z morderstwem pierwszego stopnia (czyli umyślnym), choćby nawet po stronie przyzwalającego nie było zamiaru pozbawienia dziecka życia.

Ciało Shane’a Coffmana znaleziono 9 lutego 1996 r. w porzuconej nieczynnej zamrażarce w pobliżu przyczepy zajmowanej wcześniej przez jego matkę, Berthę.

Czy Gilson sam znęcał się nad dzieckiem, czy jedynie pozwolił na to matce, sam pozostając bierny. Jeden z przysięgłych ujawnił po procesie, że przeważała ta druga opcja.

Według obecnego prawnika Gilsona ośmioro z (dwunastu – przyp. tłum.) przysięgłych nie czuje się dobrze ze świadomością, że Gilson ma być stracony pomimo tego, że matka ofiary uniknęła tej kary (skazując Gilsona nie.

Do zmiany decyzji i powstrzymania egzekucji.

ADRESAT APELI:

Gubernator
Governor Brad Henry
State Capitol Building
2300 N. Lincoln Blvd., #Room 212,
Oklahoma City
OK 73105, USA
Faks:   +1 405 521 3353
Email przez stronę:  http://www.gov.ok.gov/message.php
Nagłówek:  Szanowny Panie.

Blog patkagatka





Numer Więzienny: 81004

Położenie Celi: Skrzydło A, cela nr 96

Zarzuty: 2 morderstwa, 2 próby nakłaniania do morderstwa

Kara: 120 lat bez prawa do zwolnienia warunkowego

Czas pozostały do zakończenia wyroku: 117 lat i 6 miesięcy

Informacje: John Abruzzi był szefem mafii. Jest najprawdopodobniej najsławniejszym więźniem Fox River. Opłaca.Się o planach ucieczki. Jednak nie jest w stanie przeszkodzić, ponieważ zostaje uwięziony przez więźniów.

*****************************

LJ Burrows



informacje: Syn Lincolna. Wzorowy uczeń, nigdy nie wdawał się w żadne kłopoty. Mieszkał razem z matką i przybranym ojcem. Kłopoty LJ zaczęły się po tym jak został złapany z marihuaną. Kurator wyznaczył mu spotkania ze swoim.

Dodatkowe informacje: Pope ma nieślubne dziecko, które ukrywał przed swoją żoną

*************************

Nick Savrinn



Informacje: Bardzo zdolny prawnik, który miał wiele propozycji pracy po zakończeniu studiów. Jednak wrócił do Chicago, by pomóc ojcu w udowodnieniu jego niewinności.

Dodatkowe informacje: Pomaga Veronice.

Co czyta Malita

Świadka: jak będzie się czuł, gdy nie rozpozna niewinnego człowieka i wyśle go niesłusznie do więzienia.

Klasyczna rzecz dopociągowa, czyli przeczytać, zachwycić się i zapomnieć. Choć tu akurat można przystanąć na chwilę i oddać się rozważaniom na temat tego, że nie liczy się wina i zbrodnia, tylko kasa.

Asia Malita

Uhm, zwłaszcza ci amerykańscy prawnicy to takie dziwaczne persony. I to bieganie z wszystkim do sądu – hm, nieco inna kultura. I ta powieść to dobrze to obrazuje :)

Odpowiedzi: 3 to “„Prawnik z Lincolna” Michael Connelly”

Thinking Rabbit

Ze względu na początek nowego projektu, będzie dziś krótko.
Seria prześmiesznych komiksów o czwartej Personie, serii MGS i jeżowatym prawniku – Phoenixie Wrightcie.

UWAGA SPOILERY! 
Więcej

Tajemnicy.

Gra ma strukturę znaną choćby ze starych Meteroidów lub Castlevanii, czyli nowe buty = wyższe skoki = nowe obszary do eksploracji. Co prawda jesteś kulką i stóp ciężko w tej formie uświadczyć, za to mamy 10 materiałów i każdy posiada zupełnie inne właściwości. Ołowianą kulką można siać zniszczenie, za to wysoko nie poskaczesz. Zieloną (glutowatą?) wręcz przeciwnie, lata w cały świat i ciężko.

Przez scrollowane shootery, po rpg – wszystkie pełne mężczyzn na sterydach i kobiet-lotniskowców. Ja odpadam.

Recenzje wkrótce.

2.Abraham Lincoln:Łowca Vamiprów

Abraham wyrusza na łowy by pomścić swą matkę, która została zamordowana przez wampiry. Ekhem, tak..  Wikipedia potwierdza tę wersję, a.