O czym chcesz poczytać na blogach?

Prawidłowe ciśnienie

...(czy coś).

Schodów? Nie? Ale... SĄ SCHODY! Moje szare, zniszczone i takie cudowne schody.

P.S. Cokolwiek się teraz planuje to słyszę tylko: "po maturze", albo sama odpowiadam "po testach". Dlatego i tu rzucę trochę mojej codziennej rutyny: napisze kolejny raz "po testach".
P.S. Już wiem, że gdy Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko ma swoje prawidłowe miejsce.
Solampange
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (6), Dodaj
Rzuciła Marta i poszła do swojego pokoju. Barbara wyszła na taras i siedziała tam aż do zachodu słońca. Chmury leniwie sunęły po ni to czerwonym, ni to różowym niebie.
-„Przeleje się krew!”- przez głowę przemknęła jej myśl, którą natychmiast odrzuciła i zaśmiała się sama ze swej „pomysłowości”.- „To przez to ciśnienie”- dodała i wróciła do salonu, gdyż na dworze robiło się chłodniej.
Marta ułożyła się w swym łóżku i zaskakująco szybko zasnęła. Znów znalazła się w ciemnym lesie a zapylony dym przysłaniał niebo. Tak, sen powtarzał się. Dziewczyna mijała uciekających
i potykających się o wystające konary ludzi. Liście.

niki blog

I którędy....

żyję sobie teraz jak pasożyt. uczę się zaocznie, jeśli coś robię to jedynie domowe sprawy (pranie itp.)
niedługo zapomnę, jak to jest pisać coś w zeszycie, albo czytać z przymusu na kolejne zajęcia. to właściwie już zapomniałam.

stan: obojętny
przewidywania na najbliższe dni: bez zmian

ciśnienie stale rośnie


said niki 2005-01-20 02:45:47
skomentuj (0)


sobota
spadam
powoli spadam
w korytarze świateł
w pomruki znaczeń
spadam
jakby nie było
całego świata
jakby nie było nawet mnie

spadam
pomiędzy zdania
w.
Jakkolwiek to rozumieć.
wychodzi mi:
od-byt
odbyt- jest to osobliwa część ciała umieszczona zwykle z tyłu, poprzez którą wydostaje się z nas byt, nasze jestestwo, kto wie- może i człowieczeństwo (stąd te wszystkie afery, ludzie za dużo do kibla biegają i się "odbycają").
używanie odbytu (odbytowanie, odbycanie- obie formy prawidłowe, odmiana rzeczownikowa) grozi zatem zatraceniem swojej wyjątkowości, jednostkowości.
nie da się powstrzymać tego procesu.
jest jednak prosta rada: co zrobić, aby pozostać człowiekiem enter

krótko i zwięźle (bo już i tak wystarczająco obrzydliwie), nośmy kupy, jeśli nie w d..., to chociaż w kieszeni.
co.

Przesłanie Prawdy apostoła Mojżesza

Świadomym siebie samego lub nie.
Ludzkie twory odczytujące informację od Jezusa Chrystusa jako strach, to tkwią w ciemnych nurtach i jak najszybciej powinny pozrywać wszelkie łączące je ciemne włókna i zacząć służyć Światłu.
Droga jest jedna do wzlotu lub upadku. Teraz nie ma już czasu na zastanawianie się, tylko trzeba podejmować prawidłowe decyzję i podążać drogą prowadzącą do góry w kierunku Światła.
Komentarzy: 0 WYOBRAŻENIE ZIEMSKIEGO TWORA Kontaktu z Żywym Słowem, Jezusem Chrystusem, ale niestety są tak szczelnie pozamykane, że Prawda nie może w żaden sposób przedostać się do ich świadomości.
W bezpośredniej rozmowie nawet są wstanie przyznać rację, ale po odejściu z nurtu Światła do głosu dochodzi mózg przedni i już wszystko zaczyna kierować na stare tory. Ciśnienie Światła na Ziemię z każdym dniem się nasila i ludzkie twory świadome czy też nie muszą służyć Światłu.
Każdego ludzkiego twora jest obowiązkiem świadoma służba Stwórcy, to wtedy jest szansa na przetrwanie dziejących się wydarzeń na całej planecie Ziemia.
Stwórcy mili są świadome ludzkie duchy, które.

mam zdrowie

Dotleń się

Już Hipokrates zauważył, że ruch nie tylko udoskonala ciało, ale opóźnia starzenie i poprawia nastrój. Dziś możemy dodać również, że zmniejsza ryzyko pojawienia się raka. Ćwicząc, dotleniamy komórki, rak zaś tlenu nie znosi (czuje się najlepiej w środowisku kwaśnym).
Z tego względu niezmiernie ważne jest prawidłowe, tzw. głębokie, oddychanie przeponą (dodatkowo łagodzi ono stres, uczucie bólu, dodaje energii). Jak się jednak okazuje niewielu z nas to potrafi.

Jak prawidłowo oddychać? Oto podstawowe kroki:
1. Usiądź wygodnie na krześle i wyprostuj się
2. Jedną rękę połóż na klatce piersiowej, drugą na brzuchu
3. Weź głęboki.

Nie dopuścić do kumulowania się stresu w organizmie i znaleźć własny, skuteczny sposób na odreagowanie. Dla jednych będzie to medytacja, dla innych aktywność fizyczna, dla jeszcze innych spacer po lesie, muzyka lub chwila samotności.

Śpij spokojnie

Spokojny, długi sen rozjaśnia i porządkuje myśli, regeneruje organizm, obniża ciśnienie krwi, podnosi odporność. Zdaniem naukowców, nawet rany goją się szybciej podczas snu. Idealny powinien trwać 6-8 godzin. Niestety problem z zasypianiem to kolejna choroba cywilizacyjna (na bezsenność cierpi prawie połowa dorosłych Polaków).

Aby zapewnić sobie zdrowy sen, warto wprowadzić w życie kilka następujących zasad:
1. Staraj.

koniczynka_82

10:59, koniczynka_82
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 grudnia 2006
dyscyplinarnie :((( ... ?

Znowu przez czysty przypadek mam ciśnienie takie, że aż mnie trzęsie. Zupełnie niechcący wyszło na jaw, że w pewnym bardzo ważnym piśmie została wpisana błędna data, która robi bardzo dużo zamieszania. To pismo pisałam ja. Było ono kilkakrotnie zmieniane. Brudnopisu tego pisma nie mam, oddałam szefowej bo uznałam że jest ono takie ważne, że nie powinno u mnie zostawać w wersji.

Tego że dostała wyniki w Excellu i jej sprawdzanie polegało na tym, że kolorowała sobie tło w komórkach z błędnymi odpowiedziami a potem je zliczała ręcznie i przez różnicę uzyskiwała wynik każdego zdającego egzamin. A można było tak na przykład zastosować kontrolę poprawności odpowiedzi za pomocą formuły jeśli.. to.. i potem zliczyć prawidłowe wyniki... . Heh z kim ja tu pracuję :(((
12:02, koniczynka_82 , przypadki w pracy
Link Komentarze (1) »
tłumoki mają dobrze