O czym chcesz poczytać na blogach?

Pranie tapicerki

ale-o-co-chodzi blog

Wyjechał na wczasy, wytruli mu kilka stawów karpia. (ileś set kilo zdechłej ryby trzeba była zakopać). No tak to Polak, Polakowi bratem (Wielkim).
Z rzeczy bardziej przyziemnych: nasz rasowy przedłużacz kulturalnie wyrzygał się w samochodzie. Więc na laski już raczej nie pojadę. Pranie tapicerki jest w tym modelu droższe od samej pranej, więc kiszka. Bywa.
A obecny łikend miał być spokojny, kultura, etc. I był. Spokojnie nas wywalili z lokalu studenckiego, bo nie chcieliśmy rozkoszować się dźwiękami wydawanymi przez ogólno-osiedlowej sławy artystów - bilety.

Życie na psią łapę

Działało i szybko uznałem to za element zabawy. Potem pani zastosowała komendę „Puść!” Najpierw z piłką, kiedy uczyliśmy się aportować. W międzyczasie ćwiczyliśmy tę komendę przy okazji wieszania prania (bo ja bardzo lubię pomagać i ściągać dopiero co powieszone pranie z suszarki), wykradanych chusteczek i tubek z kremem z torebki (damska torebka to sezam cudowności: parasol, torba na zakupy, rękawiczki, portfel, chusteczki, kosmetyczki, woreczki na psie kupki, zapasowe denta sticksy, ach...) oraz zakoszonych super cichym sposobem ninja butów.

Domu.

Na  drugim zakręcie zacząłem wymiotować.

Na szczęście moja pani nie jest chorobliwie przywiązana do swojego samochodu. Autko jest dość nowe, ale mogłaby je częściej myć i trochę bardziej o nie dbać...

Po dotarciu na miejsce, sprawdziła tylko stan tapicerki i starła, to co wyjechało na dywaniki. I już. Byłem bardzo zdziwiony brakiem negatywnej reakcji ze strony człowieka, na to co zrobiłem.


I tak było przez pierwszy tydzień. Najpierw wymiotowałem już po drugim zakręcie, potem po trzecim, a potem dopiero po.

adopcje-angeliia - bloog.pl

Fotele samochodowe powinny także posiadać materiały absorbujące siłę uderzenia oraz wygodne uchwyty do transportowania. Foteliki dla dzieci powinny także posiadać możliwość ustawiania ich w pozycjach, które ułatwiają przenoszenie, a także kołysanie dziecka oraz siedzenie i spanie. Tapicerka takiego fotelika powinna być łatwa do zdejmowania oraz łatwa do prania w temperaturze około trzydziestu stopni. Wygoda, bezpieczeństwo oraz ciekawe wzornictwo powinny być głównymi zaletami takich fotelików.

Podziel się:

Tagi: foteliki samochodowe
Trackback:.

Chłopak ze snu. - Onet.pl Blog

Ręce, na szczęście to nie była moja krew. Zmyłem ją szybko zimną wodą i spojrzałem w lustro. Miałem zapuchniętą dolną wargę po której spływała stróżka krwi, musiałem oberwać od tego idioty. Wytarłem ją koszulką którą miałem na sobie. Wrzuciłem ciuchy do prania i wziąłem gorący prysznic marząc aby ten cholerny dzień już się skończył.

Schrei.P (21:56)
2 komentarze
Nie ... zawiedziony, cały dzień czekałem na moment żeby zobaczyć Toma, spędzić z nim trochę czasu ale co ja sobie w ogóle wyobrażałem, że ktoś taki jak on zechce się ze mną spotykać ... pff co za idiota ze mnie ! Dla niego na pewno to była tylko przygoda, a żebym nie zalał mu tapicerki łzami powiedział że po mnie przyjedzie, na pewno sobie kpił widząc moją nadzieje w oczach, mogłem się tego spodziewać, przecież ktoś kogo boi się cała szkoła nie może być miły i czuły dla mnie, on nie wie co to w ogóle znaczy być czułym, jest tylko perfekcyjnym.