O czym chcesz poczytać na blogach?

Pralka beko

ap blog

Się nie sprawdzili. Zresztą ja wiedziałam, że tak będzie! No ja potem zaeszłam na dwór i znów zagadałam Dzidowi, pomyślałam, że on i ten drugi majster by coś zaradzili i przez wzgląd na starą znajomość nie zepsuli pralki jeszcze bardziej. No ale mój ojciec się rozmyslił i stwierdził, że jeszcze raz sciągnie tamtych gości. No i dziś był jeden i powiedział, że to, ze pralka wylewa to dlatego, że ilość wsypywanego przez moją matkę proszku nie jest proporcjonalna do ilości prania. Czyli, że odwrotnie proporcjonalna jest. No i teraz piorą. Ciekawa jestem, co z tego wyniknie... Ale ja jush Dzidowi głowy zawracać nie będę. Ja chcę pomóc, zrobić z pralką porządek, a rodzice i tak wiedzą lepiej i swoje. Więc nie będę już robić wariatów ze.
No i potem pojechałyśmy do Bytomia. Wyszli po nas Maciek z Kasią i Kamą, dołczyła Iza i razem pomknęliśmy do Extriumu:0 , a tam dołćzyli KuBuś, RTG, Łukasz i Paweł. No i oficjalnie się zaczęło. Było nas tyle, że zagdał mnie jakiś koleś ( A co!), co mamy za imprezę tutaj. Najwięcej frajdy sprawił mi kawałek Mandaryny "Hir aj goł agejn". Wszyscy się poderwali do tej beki! Wogóle loodzie byli niektórzy tak śmieszni, że dla samych tych twarzy i zachowań warto było iść. Choć w sumie nie wiem, czy ze mnie ktoś się tak nie śmiał!
A wogóle to muszę napisać, że Łukasz jest zajebisty, jak się nawali :D:D:D:D!
Wogóle wszyscy jesteśmy zajebiści!
Tak koło 3ej zmyliśmy się na nocny z RTG i Maciejem. Odprowadziliśmy jeszcze.

...kic kic nie napiszę więcej nic... - bloog.pl

.

A zatem blondynka postanowiła je wyprać ponownie ale żeby skorzystać z powłoczek włożyła do każdej z nich biustonosz . Blondynka głupia nie jest i wie ,że biustonosze należy prać w specjalnych  woreczkach ( w tym przypadku powłoczka) gdyż drut może wyleźć w czasie prania i zepsuć pralkę.  A tego by blondi już nie przeżyła gdyż nie pierze nic ręcznie. Wychodzi z założenia ,że jeśli coś nie przejdzie próby  w pralce to znaczy ,że jest marnej jakości  i nie trzeba po tym płakać . Należy wspomnieć ,że mąż blondynki też by tego nie przeżył gdyż wie jak ciężko  usuwa się z bębna pralki druty wiadomego pochodzenia . A wtedy.

Negatywne cechy:
Bałaganiarstwo , spóźnialstwo ...wystarczy

Marzenia:
Marzę o ciepełku.  A i jeszcze chciałabym być piękna i mądra .

Słowa których nadużywam:
Słuchaj ...
Nie toleruję:
Głupoty na wysokich stanowiskach. A w Szkocji bekania i puszczania bąków w miejscach publicznych.

To mężczyzn choroba nagminna, że dzisiaj ta, a jutro inna...

Na moje uczulenie). Teraz jednak już wiem, że organizm samca jest tak przystosowany by wydalać owe smrody po zjedzeniu chociażby zwykłej kanapki z pomidorem (na pomidor też mam uczulenie...). Jakby tego wszystkiego było mało, zostałam dziś poinformowana przez osoby trzecie (czyt. pani Krysia, plotkara), że plemnikodawca skarżył się, że źle go traktuje. Wyprałam dwie pełne pralki, wywiesiłam cholerstwo na strychu, codziennie pomywam, chodzę na zakupy i staram się by dom nie wyglądał jak po tornadzie. Oczywiście ten stary wariat zawsze znajdzie powód by się na mnie odegrać. Tym razem nie odpowiada mu to, że nie gotuje mu obiadów. A co ja jestem? Agencja charytatywna i samarytanka w jednym? Ja sobie radzę z obiadami, to on też może. W tym miejscu.Do chłopaka którego kocham i dziś mu powiedziałam, że ten sms był ode mnie, no i nic. Już nie mam nic i nigdy nie dopuszcze do tego bym pokochała jakiegoś samca. Bo to za bardzo boli. Wiem, że może wydaje sie wam, że to jest śmieszne, ale ja go kocham z całego serca. Smutno mi. Ale przynajmiej pozbyłam się marzeń i nadzieji. Akasha
2004-01-24 23:04:08 skomentuj (5)


Beka
moja matka potwierdziła moje zdanie względme pierdzenia ojca
powiedziała, że kupi mu wiatraczek pod dupę, bo inaczej cały dom zasmrodzi :D
oj... dobrze, że rodzicielka wróciła, chociaż już opierdol dostałam

trzymajcie się feministki i faceci, którzy chcecie mnie spalić na stosie (jestem w końcu.

Horizonsong, kobieta w pięciu smakach.

Nie jesteś prawdziwym transformersem. One by się jakoś poskładały.

Mister: A właśnie, że jestem. Kiedyś mnie alternator bolał.

20:46, horizonsong.pl , Mister
Link Dodaj komentarz »
Wakacje w przyczepie - Sprzeczki w małej przestrzeni

Sytuacja 1

Pasek sprzecza się z Kreatorem. Żeby rozładować napięcie, opowiadam coś o bekaniu.

Kreator: Hehe, Paseczek.

Jeszcze ciebie. Jeśli rzeczywiście posiedzisz tam do poniedziałku, to czeka mnie weekend wszechczasów.

14:04, horizonsong.pl , Mister
Link Komentarze (8) »
piątek, 05 czerwca 2009
Siesta

Robię pranie.

Mister: Linka, nie szalej tak z tym praniem tylko chodź się potulić!

Włączam pralkę, ścieram stół, po czym wchodzę do sypialni.