O czym chcesz poczytać na blogach?

Prace licencjackie

Krolikharryhodowla - bloog.pl

16:04

Niektórzy studenci zamiast sami napisać pracę wynajmują i opłacają osobę, która pisze prace licencjackie, nie jest to zbyt uczciwy sposób wykazania się wiedzą z danego tematu, a tym bardziej zakończenie w ten sposób studiów.
Niektórzy studenci zamiast sami napisać pracę wynajmują i opłacają osobę, która pisze prace licencjackie, nie jest to zbyt uczciwy sposób wykazania się wiedzą z danego.

Zapiskileneczki - bloog.pl

To czynność konieczna, niektórzy stresują się tym już od pierwszego roku. Nie ma się czym zadręczać, wszystko przyjdzie w swoim czasie. Promotorzy oraz tematy prac wybierane są na czwartym albo piątym semestrze, więc dopiero wtedy tak naprawdę możemy zacząć się tym przejmować. Ważne jest by pisanie pracy licencjackiej dotyczyło tematu, który nas osobiście chociaż trochę interesuje, ponieważ szukanie informacji nie jest wtedy dla nas takie uciążliwe. Pisząc o czymś, co nas ciekawi bardziej zagłębiamy się w ten temat, co powoduje lepszą jakość pracy. Takie prace licencjackie nie wymagają posiadania wielkiej wiedzy czy też przeprowadzania badań. Ich jakość zależy głównie od wymagań uczelni, promotora oraz zaangażowania studenta. W końcu to on to pisze i to on odpowiada za to, co się w takiej pracy znajduje. Wszelkie plagiaty są zakazane i przez takie.

Olaszulc-zwierzaki - bloog.pl

Podpisują. Jest to zbiór ich spostrzeżeń, doświadczeń na dany temat wyniesionych na jakimś przykładzie. Pisanie prac nie jest lekkie i trwa przez cały okres studiów. Studenci na raty, rozdział po rozdziale tworzą swoje dzieło. Później, na ostatnim roku jest egzamin, oraz obrona pracy. Takie pisanie pracy licencjackiej jest więc nie tylko dla egzaminatora, ale też dla nas. Potem musimy nasze dzieło obronić przed wszelkimi uwagami i wątpliwościami, zarówno promotora jak i recenzenta. Im szybciej więc młodzi się biorą za prace licencjackie, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie to przemyślana i dobra praca.

Podziel się:

Tagi: pisanie prac licencjackich
Trackback: http://bloog.pl/id,330789955,trackback

mojeparanoje.blog

Malymietki probowal mi powiedziec zebym sobie przerwe zrobil? albo wreszcie spac poszedl...

skomentuj (5)

watpliwosc 2004-09-01 18:18:45

czy cytowanie wlasnego artykulu zamieszczonego na lamach ogolnopolskiego dziennika w pracy licencjackiej jest objawem pychy, czy li tylko pokazaniem ze temat sie poznalo i nie pisze o tym o czym sie nie ma zielonego pojecia?

tak sie zastanawiam, bo k* wlasnie wysmiala moj pomysl na wzbogacenie dziela naukowego...

skomentuj (11)
Ja na praktyke etc. etc. zostaly przez szefa docenione i w zasadzie poskutkowaly obietnica bycmozeszybkiego awansu. tyle slodyczy. no moze i jeszcze to, ze poznalem budzet jaki jest na mnie przewidziany i dowiedzialem sie, ze mam sobie wybrac forme zatrudnienia. no i zaczyna sie gorzkie.

pracujac na umowe o prace, od wszelkich premii i wierszowek potracane sa wszelkie kurwa ich mac skladki. i tak nagle okazuje sie, ze z kazdej stowy, ktora pracodwaca wyda na moja obecnosc w firmie, 32zl wedruje do skarbu panstwa, a z tego ponad 18 do bardzo szczelnego i przjrzystego zusu, ponad 6,70 do tak wspanialej i preznie dzialajacej.