O czym chcesz poczytać na blogach?

Pożyczony narzeczony

Blog autorski Aliny Góry - Onet.pl Blog


09 sierpnia 2011
Cieszmy się z małych rzeczy...:)
Jestem właśnie po obejrzeniu fajnej wakacyjnej komedii pt: "Pożyczony narzeczony". Taki sobie filmik dla chcących odpocząć, choć mnie się podobał. Komedia romantyczna, którą ogląda się z przyjemnością. Polecam. Oczywiście teraz zabrałam się za przesłuchanie ścieżki dźwiękowej z filmu. Szukam kolejnych piosenek, które mogłyby być dla mnie inspiracją do nowej książki (zdradzę, że mam jej już 60.

when I will die darling - bloog.pl

I nic;< ale na szczęście mam trochę czasu;) wczoraj pierwsza próba poloneza^^ jak na razie to czarno to widzęxD ogólnie czeka mnie ciężki tydzień....francuski, polski, matematyka,biologia,historia...zobaczymy co to będzie;) ogólnie wszystko zaczyna się zmieniać;) zrobiłam sobie maraton filmowy; O północy w Paryżu, Pożyczony narzeczony, Ślubne wojny itp;) fajnie jest się czasem odmóżdżyć;)

 

 

 

Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi.

PrzypadkowaDziewczyna - Onet.pl Blog

Następnie roztapiamy 4 łyżki miodu i w nich lekko podsmażamy 3-4 zieminaki i 1-2 cebule pokrojone w kostkę (ok.3 min). Dodajemy wywar z warzyw i gotujemy ok. 5-10 min aż ziemniaki się ugotują. Razem z cukinią wrzucamy do blendera i miksujemy. Podajemy ze śmietaną i żurawiną. Smacznego:)

 

 

A blender pożyczony od przyjaciółki. Pytam: nie boisz się, że zbiję? Przyjaciólka: Wiesz, syn mi obtłuk brzeg, więc nawet fajnie jakbys do końca stłukła i potem odkupiła;)

Czemu nie mam własnego? Gdy robilam koktajl owocowy, wzniósł się do góry, wyrwał kabel z kontaktu i rozbił sie na środku kuchni rozbryzgując owoce po ścianach i.

Miesiace przed planowanym ślubem;) Ale to było bardzo dawno temu. Wracając do tematu ulubionego filmu  -  trudno mi go jednoznacznie wskazać. Jest natomiast taki jeden genialny: poetycki, wielopłaszczyznowy i  zupelnie niekomercyjny: Walkabout. Oglądałam go tylko raz,  późną nocą w tvp 1, lata temu, bodaj jeszcze z narzeczonym;) Chcę go zobaczyć ponownie. Sprawdziłam i jest już do ściągnięcia w internecie, więc wam też gorąco polecam. Bo nie w każdej wypożyczalni się go dostanie. Ale uwaga, to nie jest kino akcji;) 

A teraz taka mała próba zaktywizowania czytelników. Proszę podajcie tytuł filmu, który.

Nasza Klasa nk dodatki - wklejki, obrazki, komentarze, opisy nk, opisy do zdjęć,filmy online. Wszystko na naszą klasę i nk.

Miłosne | Opisy na GG | Opowiadania miłosne | Super testy | Teksty,obrazki i wierszyki na wielkanoc | Walentynki | Wklejki na nk | Zwiastuny filmowe | Łańcuszki
RSS
poniedziałek, 30 maja 2011
Pożyczony Narzeczony online 2011 Lektor PL

Rachel (Ginnifer Goodwin) pracuje w wielkiej firmie prawniczej, gdzie odnosi spektakularne sukcesy zawodowe. Ma wszystko, czego pragną kobiety