O czym chcesz poczytać na blogach?

Pozwolenie na broń

Militaria okiem dziewczyny - Onet.pl Blog

FT są figurki ze strefami trafień 25 lub 40 mm, z tym, że dopuszcza się też cele ze strefą 15 mm. Ponieważ trafienie celu przy takim ograniczeniu możliwości technicznych sprzętu jest dużo trudniejsze, to cele ustawia się na skróconym dystansie od 8 do 41 metrów (45 jardów). Ponadto obowiązuje inny system punktowania. Za trafienie celu skutkujące jego przewróceniem zawodnik otrzymuje 2 punkty, za trafienie w sylwetkę, ale bez przewrócenia.
TAK dla pozwoleń na broń sportową.

Ideą ogólnopolskiej akcji "Tak - dla pozwoleń.

.kołysanki z winylowych płyt.

Złudzeń jak powietrza
Bo nie mogę przestać pompować mego serca
A wdychać i wydychać i być świadkiem samego siebie
Widzieć jak idę, jak mówię albo bezczynnie stoję jak mebel
Zanim trawa porośnie na mym grobie mam pewne wątpliwości
Nie lubię ciemności, niskich temperatur ani zimnych kobiet
Martwy punkt, ale nie w lusterku tylko gdzieś tam w sercu
Ja chcę specjalnych efektów, chcę kolorów bez.

20. bang! bang!

Wiem, że może uznasz ten stan za szaleństwo. Jednak czekałam na to cały rok. Przestrzelenie broni... cóż za enigmatyczna nazwa. Obserwowałam jak wyciągasz pozwolenie na broń i inne bardziej banalne dokumenty. Patrzyłam jak najpierw celujesz Nikonem, a później zmieniasz zabawkę. I znów, pomarańczowa rzutka, bang! siła odrzutu ciężkiego sztucera sprawia, że Twój prawy bark cofa się....

oksymoron blogoksymoron 2007-03-20 21:41:44
skomentuj (0)


żeńskie męskie.. fotoradar. . . .

bez względu czy szczególniej przyłożę się do swojego wyglądu, czy też nie, zawsze wypadam nazbyt fotogenicznie na tych.. zdjęciach

oksymoron 2007-03-25 16:48:31
skomentuj (0)
żeńskie żeńskie.. logicznie.. męsko. . . .

- okropnie dawno cię nie słyszałam.. co u.Z wprawnie wymalowanym uśmiechem zwycięzcy na twarzy.. jak ja głupio kocham tę wrednie pewną twarz..
zamiast pomachać eterycznie białą chusteczką z okna, wyciągnęłam pięści w jego stronę.. dobrze, że nie mam pozwolenia na broń, zachowałam się przykładnie stosownie.. do bajki..
zamiast naiwnie pięknego żyli długo i szczęśliwie, nadal wbijam paznokcie w dłonie.. sobie..
zamiast zamiast.. puenta.. nigdy nie lubiłam bajek.. bo...

cud-niepamieci.blog

Widziałam połowę duetu Figo Fago, czyli Pawła M. we własnej osobie. Szok tym większy, że w stolicy nie mieszkam, więc nie przywykłam zasadniczo. Pan aktor przystojny jak zawsze, ale wyglądał na równie zakręconego, jak na pamiętnym wręczeniu telekamer (przez telebim) czy innych tego typu gratyfikacji.

No i najważniejsze: w poniedziałek, kiedy to jeszcze nie zdążyłam dobrze ochłonąć po trudach asystenckiego szkolenia,.Kwestia mojego odejścia z obecnej posady nabiera rumieńców.
Byłam w medycynie pracy, byłam też (ze skierowaniem, nie z własnej woli bynajmniej), u psychologa - i to takiego, co może badać osoby ubiegające się o pozwolenie na broń! Bo okazuje się, że będąc asystentem mogę być czubkiem, a jako referendarz - już nie... Na szczęście pan psycholog nie pytał o alkohol i facetów, więc jeszcze nie ląduję w żadnym miejscu odosobnienia. Kiedyś.

Blog jakby literacki

Sztywno wyprostowany, czujny a zarazem nieobecny. Nie odpowiadał na niemrawe próby rozpoczęcia konwersacji, nie częstował się z podsuwanego pod nos parującego termosa z kawą. Przy każdym dźwięku chwytał spoczywajacy na kolanach sztucer i przykładał lunetę do oka.

W ostatniej chwili. Nie chciał żebym strzelał. - Prawda była jednak nieco inna.

- Nie masz karty myśliwskiej, ani pozwolenia na broń, a do tego jest już po sezonie i nie wolno strzelać do łosi! Dałem ci lunetę, żebyś mógł sobie obejrzeć je z bliska! Po to się przecież z tobą tu przywlokłem o tej gównianej porze. Polaker!

Pamiętnik niewiernego - bloog.pl

Brakiem seksu... Co może być niestety niebezpieczne dla otoczenia... :)

A recepta jest prosta - dobra kochanka! Weźmy mój przykład... Przez ostatni tydzień moje układy z żoną przebiegały rewelacyjnie, nawet do tego stopnia, że mieliśmy fajny wieczór dwa dni temu. Wypiliśmy sporo czerwonego wina, późniejszy seks, mimo że nie spektakularny, był na przyzwoitym poziomie, kochaliśmy się bardzo długo, oglądając.4 policjantów... Nie to żeby mu się narazili, skądże znowu, po prostu chłop miał problemy z żoną, która go nie doceniała jako mężczyzny...

Hmm... można powiedzieć, że na szczęście niewiele osób ma pozwolenie na broń, jednak problem pozostaje... Jeden z polskich seksuologów zwrócił kiedyś uwagę, że frustracja seksualna przekłada się na agresję za kierownicą. Mogę to potwierdzić - z moich obserwacji tego co się dzieje na.

| Time is an explosion of memories |

W najbliższym czasie możliwości odwiedzenia rodzinnego miasta.
Tym bardziej się cieszę, że zostałam tam nieco dłużej niż mogłam:)

Fajnie jest złapać oddech i dystans od tego co warszawskie.
Napić się piwa albo i czegoś mocniejszego z najbliższymi ci ludźmi na świecie.
Utulić do snu uroczego dwulatka.
Załatwić kilka spraw, odbyć kilka rozmów.
Wrócić do siebie sprzed trzech, czterech lat.Zbyt wiele można przeoczyć.
Warto spojrzeć po raz drugi, czasami nawet trzeci i dopiero wnioski wyciągać.
Zwłaszcza, że przy pierwszym spotkaniu niektórzy działają na mnie tak, że mam ochotę wyrobić sobie pozwolenie na broń...


URZEKLI KWIECIEŃ 2007

publicznie
... a tym razem nie powiem co mnie publicznie urzekło, bo stałabym się jeszcze bardziej.