O czym chcesz poczytać na blogach?

Pozew o rozwód

moje-zycie-po - Onet.pl Blog

Listonosz i przyniósł list z sądu z terminem rozprawy ...

pod ten sam adres - dla mnie i dla mojego, wtedy jeszcze, męża ...

(...)

26.11.2010

 Czas obfitości w każdym tego słowa znaczeniu, możesz się więc nasycić.

To także czas przygody.

Magia, która Cię otacza da teraz o sobie znać.

28.11.2010

6 yhym ...

22 listopada 2010
3. POZEW !

To właśnie wtedy, 25 sierpnia 2010 r. podjęłam ostatecznie decyzję, że wniosę pozew o rozwód. Złożyło się na nią dużo wcześniej zaistniałych przypadków, które naturalną siłą pchały mnie w kierunku rozwiązania już dawno nieistniejącego małżeństwa.

Nieliczne.

Po prostu życie.....

Tłumaczyć dalczego tak chce......oczywiście standart, że nie może mi dać szczęscia, że nie jest kobietą..........i wreszcie wydusiła z siebie, że się bardzo boi - sukces!!!!!! Boi się o nas, o to jak to wszystko będzie wygladało po powrocie, no i o naszą rodzinke, która się raczej nie powiekszy:(:(:( Wytłumaczyłem jej, że nic się nie zmieni ( oczywiście już chyba.Żeby tylko się nie stresowała........wystarczajacą traume przerzywa  w pracy........robie poprostu wszystko żeby czuła się bezpiecznie w związku!!! A ona jakby nigdy nic wnosi pozew o rozwód..... no przecierz jak przylece do tych Stanów to ją wzrokiem "zamorduje"!!!!!!! c.d.n.
    Siedze w domku ale zaraz gdzieś wybede........może.

betterman

W naszym mieście. W tym roku, pokonała nas niestety w eliminacjach klasa 2a... No cóż trzeba było przełknąć gorycz porażki, ale i tak zabawa była przednia i śmiechu co niemiara :) I o to przede wszystkim chodzi. Chociaż niejednemu dzieciaczkowi popłynęła łezka z oka. Pocieszaliśmy jak to tylko było możliwe te małe szkraby. Ale i tak żale były wylewane strumieniami..No i doczekałem się. Wczoraj listonosz przyniósł wezwanie do Sądu Okręgowego w Katowicach wraz z Pozwem o rozwód. Zanim otwarłem kopertę postawiłem sobie wodę na kawę, zapaliłem. Z kubkiem gorącej kawy usiadłem do stołu i powoli rozerwałem kopertę. Spokojnie wczytałem się w treść..

A najbardziej mnie rozbawiło żądanie obciążenia mnie w połowie kosztami postępowania. A to przepraszam ja chciałem rozwodu? Ja wniosłem pozew o rozwód? Ja obdarzyłem uczuciem inną osobę co było powodem wyprowadzki? A może jeszcze pokryć małżonce koszty Jej Pani mecenas? Podłość ludzka nie zna granic :)

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." - Onet.pl Blog

- Moi rodzice podrzucili mnie kilka dni po tym jak się urodziłam.

- Jesteś z domu dziecka? Czemu nie powiedziałaś mi o tym wcześniej? Czemu nikt o tym nie wie? – miliony pytań wysypywało się z ust.

Się z nim skontaktować i codziennie zostawiała mu kilka wiadomość na poczcie głosowej. Jednak był zdecydowany, żeby powiedzieć jej, że to koniec. Po Nowym Roku zamierzał złożyć pozew o rozwód. Nie chciał kontynuować małżeństwa, które od początku było budowane na kłamstwie. Nie umiał zaufać ponownie kobiecie, którą nadal kochał, a która go tak bardzo zraniła.