O czym chcesz poczytać na blogach?

Powtórki z plusem dla klasy 3 gimnazjum

Mój blog... Tak, zdecydowanie mój... ja.śmiech.film.myśl. - Onet.pl Blog

Przedmiotu, ale myślałam, że będę siedziała z Asią, która się wykuje. Jednak (jak to zwykle ja) spóźniłam się na lekcje i Asia siedziała z Olą! FUCK! Na dodatek usiadłam.Na występie były osoby, które niechodziły na próby, już nawet nie z powodu choroby, tylko dlatego, że im się nie chciało... Pani powiedziała, że ona o wszystkim wie, ale sama.Bo mam jeszcze trochę czasu, ale... ). Stało się dzisiaj coś na minus dla biologi i na plus dla aktorstwa, więc... Wiecie... to nie jest tak, że tak sobie pomyśle i tyle. Ja do.Bo doszłam do wniosku, że tamto "kręci mnie" chyba tylko przez sławę. Na początku gimnazjum (czyli całkiem niedawno) chciałam być zoo psychologiem (nie psychologiem.Co?! Kuba leciał w niedzielę przed 22, a teraz puszczają go we wtorki o 23 i to nadodatek powtórki! Mam nadzieję, że nie będzie to trwało długo, bo... NIE! NIE MOGĄ MI TEGO.Że ich nie słyszałam...  W pewnym momencie zadzwonił do pana telefon i wyszedł z klasy  Jak głupi. Ola (nie ta co siedziała z Asią) podała mi odpowiedzi do 3 pytań, a Olek do jednego, w którym pomogła mu ta właśnie Ola  Coś tam napisałam.

Zwyczajniutki?!

Rydzyk
Dobry z dobrą energią
Gazeta.pl
Inteligentny z małą paranoją ;)
Klasa na obcasach
Matka mnie opierniczyła
Do rządzenia. Odpowiedź na całą tą sytuację jest tylko jedna - IV RP i braciom K. już podziękujemy za rujnowanie kraju, teraz niech wykażą się inni.
Ich nie ma
Ta dziedzina życia nigdy nie była moją mocną stroną. Pewnie dlatego, że mam taki a nie inny charakter, a może poprostu nie chcę się poprawić. Tak czy inaczej na.
Obejrzy, a tu już na studia trzeba iść, jeszcze niedawno było zakończenie podstawówki, początki gimnazjum, później liceum... No cóż starzeję się niestety.
.
Ilu klnie, że jest źle i dalej brnie, zwinięte banknoty, sto złotych, dziury dwie, Absolut, XTC, 1, 2, 3 czy to świat jest zły czy ty? Rozejrzyj się co człowiek robi, a teraz spójrz w lustro i to.ZIP i ty też trzymaj się.
J'maintiens l'idee qu'la plume reste plus forte que l'epee Dans une voie qui n'est pas la mienne j'persiste a dire amour et paix.

Proza mego życia. - Onet.pl Blog

Już dobre kilka lat. Ale udało się! W końcu...

W międzyczasie była masa nauki, powtórki, czytanie lektur i chodzenie na angielski, by trochę nadgonić straty jeszcze za.

 

_______________________

Dziś to chyba na tyle.

Piękne słowa. Prawdziwe, lecz trudne.

Czy za słowami pójdą czyny??

kasieńka (12:33)

:)

Pojechałyśmy do miasta. Oczywiście miałyśmy spotkać się z laskami z mojej klasy, ale te leniwe jak zwykle, to nic nie wyszło. A Kasi nie ma [jak zwykle!], bo jest u.

Witam Kochani:* Jak mnie tutaj dawno nie było. A dlaczego, to już piszę. Otóż byłam kilka dni we Wrocławiu. Rodzinka przygarnęła mnie.

;-) Ale to już tak ze mną bywa ;P

Nie ma co - czy wieś, czy miasto - każde ma swoje plusy i minusy.

kasieńka (19:09)

Wyszło na to, że sama z Agatką sobie pojechałam xP Ale cóż.

Zostały tylko 3 tygodnie mini-lenictwa. Jak to zleciało... Ciekawe, jak je wykorzystam, jak spędzę czas..? Może w końcu uda się zorganizować ognisko z klasą z gimnazjum? Hmm.. Fajnie byłoby tak się spotkać. Oczywiście daję głowę, że i tak.

juscia.blog

Mnie na to zadupie :D:D:D i pomyśleć, że niedługo będę tam mieszkać -.- są z tego plusy i minusy ;( Więc na działce niemiałam zbytnio co robić, jadłam tylko czereśnie z.Kupić takie wyczesane spodnie białe tylko, że nie takie eleganckie tylko bardziej sportowe z odpinanymi nogawkami =]] no i do tego jakaś bluzeczka nowa :D która by mi pasowała.
.Miałam napisać, że Kasiunniaa to bardzo fajna dziefczynka =]] :D i super Qmpelka, KiSSeK dla Ciebei MiśQ (Kasiunniuu) No i buźka i pozdrowienia dla wszystkich moich ziomków :*

Kiedy Juścia była mała

to się w smoczku zakochała,

lecz w gimnazjum

gust się zmienił,

smoczek w chłopca się zamienił.

.Ale mi się nei podobały :/ wogóle ubrania w tych wszystkich sklepach było tylko 30% ich wszystkich fajnych, lub ja już nei potrafie szukać fajnych ciuszków :D całe nogi.A tam w drzwiach pani od polaka :D Mieliśmy ochrzan, a co najlepsze taki chłopak z mojej klasy chciał iść do sali (1 piętro) a tam go woźna wyrzuca i mówi że wszyscy są na.

Tamten zrobi to go znów założe =]] program TV już się zmienił na wakacyjny i będą same powtórki :/ to ja narazie kończę. Całuski dla wszystkich!!!